Skocz do zawartości
Aziz

Pentium 4 2.0a, Jaka Seria

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem 2.0A :)

 

SL5YR Malay

 

idzie 2.4 bez zmiany napięcia...niestety zasilacz mam codegen...w najbliższym czasie będzie chieftec 400w

 

na napięciu 1.575 idzie 2.5 więcj póki co nie próbuje

no i pamięci mam lipne

 

kto ma jeszcze taki proc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak póki co pisze sam do siebie...ale może ktoś się w końcu zjawi ;)

 

Testów ciąg dalszy..więc wywaliłem jedną pamieć 266mhz i idzie na 2.53 stabilnie

 

10055 w 3d mark 2001 aha radek kręcony na 350/460 z 250/400

 

szykuje się na zmiane zasilacza i chce sprzedać pamięci i kupić póki co jedną porządną kostke 512 mb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 2.0A SL6GQ z tej aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60419102

 

W porównaniu do celiny 1.7 to wymiata ale mam cienką płytę gł. P4MFA i kręce go tylko na 2.15 ... mogę tylko magistralę podkręcać i nie chcę przesadzić żeby mi dyski nie padły to tak na 105 do 109 podobno bezpiecznie.

Edytowane przez olijacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam problem Ja mam P4 Northwood 2.0 512 , 533 , 1.5 i moge go podkręcić max do 2.5 na napięciu 1.575 płyta MSi 845 EMAX 533mhz radmy Good Ram 512 3200 co zrobić ??? żeby go bradziej podkręcić ps. Mój kumpel ma ten sam procek i płyte jakiegoś Asrocka za niecałe 200 zł i kręci go 2.8 - 3.0 ramy te co ja POMUŻCIE :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...