Skocz do zawartości
Gość molimo

9800pro ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość molimo

chcem sobie kupić karte graficzną na PCi-ex ale nie wiem za bardzo jaką ... mam teraz 9800Pro. chcem zamienić ją na x700 Pro Toxic za 750zł (taktowania 475/1000mhz) ma :) będzie lepsza od mojego wykrąconego 9800Pro ? czy może coś innego do 800zł polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

a w tym radku x800 za 850zł da się odblokować potoki i podkręcić go jakoś ? oczywiście by było trzeba zmienić chłodzenie ale pytam o jakieś realia jak jest naprawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

mam możliwość za 900zł tą karte kupić:WinFast PX6800 TDH 325/600 mhz 12 potoków. wszystko by było ok ale te niskie taktowania ... co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Kup Asusa 6800LE za niecale 700 zl.Bardzo duza szansa ze bedziesz mial 16 potokow :] {a co - musze sie pocieszac nie ?:)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdz koledze takiego asusika na pci-e albo jakakolwiek inna karte z 6800le na pokladzie na pci-e ;/ o gwarancji modowalnosci juz nie wspominam ....

za 900 zl to radze gdzies poszukac czegos na x800xl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

no więc jest wybór albo od szafira x800 12p 400/700 albo za taką samą cenę asusa 6800LE. co brać ? w 6800LE nie zawsze (chyba) może się udać próba odblokowania potoków ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość za 900zł tą karte kupić:WinFast PX6800 TDH 325/600 mhz 12 potoków. wszystko by było ok ale te niskie taktowania ... co wy na to ?

1582560[/snapback]

to zdzierstwo

w siriusie sa po 800

a w www.arche.net.pl

750 zl

oczywiscie pisze o pelnym nie le

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na co wkoncu zmieniasz na karte AGP czy PCI-E jak chciales na poczatku?

jak na agp to nie warto zmieniac ,a na pci-e to ta karta ktora podales (x700) jest niezla ,tylko troche droga ,lepiej x800... (na allegro do 1k da sie dorwac) ,ewentualnie 6600gt na pci-e ,ale jak juz to to jeszcze lepiej MSI 6600 diamond - takie 6600gt z zanizonymi zegarami

choc sam to bym wolal cos z ati - zaraz wejdzie x800gt

 

P.S.

na pci-x nie robia kart graficznych :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...