Skocz do zawartości
BENITO

Fanatycy Musclecarów Łączcie Się!

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo... wreszcie jakiś fajny temat. Powiem że jeśli chodzi o film 60 sekund, to musze przyznać, że zebrali w nim dużo samochodowych klasyków. Ja osobiście uwielbiam Forda T-Bird i Chevroleta Corvette Stingray. Znalazłem też liste wszystkich wozów z 60 sekund, kiedyś starałem nauczyć się jej na pamięć ale nie dałem rady :) :

 

1. 1999 Aston Martin DB7 - Mary

2. 1962 Aston Martin DB1 - Barbara

3. 1999 Bentley Arnage - Lindsey

4. 1999 Bentley Azure - Laura

5. 1964 Bentley Continental - Alma

6. 1959 Cadillac El Dorado - Madeline

7. 1958 Cadillac El Dorado Brougham - Patricia

8. 1999 Cadillac Escalade - Carol

9. 2000 Cadillac El Dorado STS - Daniela

10. 1957 Chevrolet Bel Air Convertible - Stefanie

11. 1969 Chevrolet Camaro Z28 - Erin

12. 1953 Chevrolet Corvette - Pamela

13. 1967 Chevrolet Corvette Stingray Big Block - Stacey

14. 2000 Ford F350 4x4 modified pick-up - Anne

15. 1971 DeTomaso Pantera - Kate

16. 1969 Dodge Daytona - Vanessa

17. 1998 Dodge Viper Coupe GTS - Denise

18. 1995 Ferrari 355 B - Diane

19. 1997 Ferrari 355 F1 - Iris

20. 1967 Ferrari 275 GTB4 - Nadine

21. 1999 Ferrari 550 Maranello - Angelina

22. 1987 Ferrari Testarosa - Rose

23. 1956 Ford T-Bird - Susan

24. 2000 GMC Yukon - Megan

25. 1999 HumVee 2-Door Pickup - Tracy

26. 1999 Infiniti Q45 - Rachel

27. 1994 Jaguar XJ 220 - Bernadene

28. 1999 Jaguar XK8 Coupe - Deborah

29. 1990 Lamborghini LM SUV - Gina

30. 1999 Lexus LS 400 - Hillary

31. 1999 Lincoln Navigator - Kimberley

32. 1957 Mercedes Benz 300 SL/Gullwing - Dorothy

33. 1999 Mercedes Benz CL 500 - Donna

34. 1999 Mercedes Benz S 600 - Samantha

35. 1998 Mercedes Benz SL 600 - Ellen

36. 1950 Mercury Custom - Gabriela

37. 1971 Plymouth Hemi Cuda - Shannon

38. 1969 Plymouth Roadrunner - Jessica

39. 1965 Pontiac GTO - Sharon

40. 1999 Porsche 996 - Tina

41. 2000 Porsche Boxster - Marsha

42. 1961 Porsche Speedster - Natalie

43. 1988 Porsche 959 - Virginia

44. 1997 Porsche 911 Twin Turbo - Tanya

45. 2000 Rolls Royce Stretch Limousine - Grace

46. 1966 Shelby AC Cobra - Ashley

47. 1967 Shelby Mustang GT 500 - Eleanor

48. 2000 Toyota Landcruiser - Cathy

49. 1998 Toyota Supra Turbo - Lynn

50. 2000 Volvo Turbo Wagon R - Lisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Mustang tego polityka polskiego? Nie mogę sobie przypomnieć jak on się nazywał.... :mur:

1583351[/snapback]

nie mustang tylko corvetta - a polityk sie nazywa dziurzynski...

 

 

pozatym seryjny mustang 68" rzadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie strasznie podobaja te samochody :) dzwiek silnika :) wyglad:) wogole sa piekne :) Planuje w przyszlosci troche kasy wladowac w wołge gaz 24. piękny wielki kawal maszyny :) odpowiedni silnik i wnetrze i mozna szalec :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile moze sredni palic beznyny Mustang z 67-69 ?

Wiecej niz 20l/100km ??

Ciekawe jakie bylyby koszta przywiezienia takiego z USA do Polski. Cło, akcyza itp... nie znam sie, bylyby bardzo drogie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azyl popieram gaz 24 to bardzo fajna furka mój dziadek taką mial ostanio jak bylem na zlocie to zrobilem fotke takiej furki

 

Ogolnie rzecz biorąc radzieckie samochody Rulezzzzzzzzz

1583659[/snapback]

Dokladnie :) blachy cholernie wytrzymale - nei to co dzisiejsze samochody - mocniej wcisniesz reka i joz sie blacha wgina ... tam karoseria to poezja :) odpowiedni silnik , wnetrze :) bagaznik to ma takich rozmiarow ze sam moglbym tam wygodnie sie wyspac :) piekny samochód :)

idealny na street killera :D :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mustang tylko corvetta - a polityk sie nazywa dziurzynski...

pozatym seryjny mustang 68" rzadzi :)

1583573[/snapback]

Źle.... Jerzy Dziewulski jeśli już...znalazłem potem...niestety fotek jego piękności nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) blachy cholernie wytrzymale - nei to co dzisiejsze samochody  - mocniej wcisniesz reka i joz sie blacha wgina ...  tam karoseria to poezja :) odpowiedni silnik , wnetrze :) bagaznik to ma takich rozmiarow ze sam moglbym tam wygodnie sie wyspac :) piekny samochód :)

idealny na street killera  :D  :D

pozdro

1583698[/snapback]

A widzialeś gaza 23 wygląda jak gaz 21 ale ma potwora pod maską a dokladniej rzecz biorąc 5.5 litra V8 z automatyczną skrzynią biegów i wspomaganiem silnik zaporzyczony od czajki (rosyjski maybach) gaz 23 od 0 do 100 rozpedzal sie w 16s dla porównania gaz 21 rozpedza sie w 34s :D podobno takie silniki są do dostania musial bym namowić ojca żeby kupil takiego do naszej wołgi.

 

A co do jakości wykonania to imo wolgi są nie do zajechania były projektowane do jerzdzenia zarówno po dorogach jak i w terenie i dam sobie głowe uciąć ze taka wolga gaz 21 w terenie bedzie lepsza niż pseudo terenówka taka jak np: szmaciana BMW X5 :lol:

 

Boshe jak jak kocham te samochody B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej woldze v8 to juz legendy chodza :D rok czy dwa lata temu bylem w Bułgarii - tam praktycznie co chwile mozna spotkac jakas wolge - od tych najstarszych rozlatujacych sie juz po prawie najnowsze ( nawet calkiem ladne ale ta cena ...) mozna tam spotkac praktycznie kazdy model :D

tej 21 z v8 to nawet foto na kompie i filmik mialem ale sie gdzies zapodzial :( widxziales najnowszy model luksusowej wolgi ? to juz jest poporstu mega limuzyna, pewnie lepsza nawet od mercedesa :)

ja juz zbieram kase na swoja Gaz 24 :D :D :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azyl chodzi ci o GAZ'a-31105 jesli tak to faktycznie fajna furka.

 

Widze że wolgi i inne ruskie samochody są ci nie obce może siedzisz w tym temacie troche głębiej np: znasz ludzi ktorzy handlują częściami a może sam w tym interesie siedzisz do mojej wolgi teraz najbardziej potrzebne są opony (niezleżałe) oraz elementy wykończeniowe bo silnik mam kompletny.

 

Mam jeszcze jedno pytanko dysponujesz może zdieciami instalacji elektrycznej w gazie 21 chodzi o to jak i gdzie poprowadzone zostały kable w samochodzie (nie chodzi o schemat :) )

Edytowane przez pieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azyl chodzi ci o GAZ'a-31105 jesli tak to faktycznie fajna furka.

 

Widze że wolgi i inne ruskie samochody są ci nie obce może siedzisz w tym temacie troche głębiej np: znasz ludzi ktorzy handlują częściami a może sam w tym interesie siedzisz do mojej wolgi teraz najbardziej potrzebne są opony (niezleżałe) oraz elementy wykończeniowe bo silnik mam kompletny.

1583906[/snapback]

Hmmmm jezeli chodzi o wiedze na temat tych samochodow to niestety ne jest ona wielka ... poporstu zakochalem se w woldze gaz 24 i jak moge szukam o niej informacji ... jezeli chodzi o czesci to poszukaj na roznych bazarach/ zlotach tych pojazdow - zadziwiajace co mozna tam znalezc :)

duzo w necie jest o tym ( tylko trzeba naprawdo dobrze szukac )

widze ze kochasz te samochody :) jak skonczysz swoj to koniecznie sie pochwal efektami :)

 

 

jesli chodzi o instalacje to niestety nei mam danych na ten temat ale mowie - w necie tego troche jest - jak cos to zagadaj do mnie na gg moze razem sie da wiecej zdzialac :)

pozdrawiam

Edytowane przez azyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle.... Jerzy Dziewulski jeśli już...znalazłem potem...niestety fotek jego piękności nie widać.

1583711[/snapback]

o shit pomylilem sie moja wina... ofc chodzilo mi o dziewulskiego ale jakos sie zamyslilem jak to pisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry BENITO ale walic Chargera :wink:

 

Challenger MIAŻDZY . Piekna bestia choruje na nia :D

 

 

 

Dołączona grafika

Ten był ździebko dłubnięty :D

Dołączona grafika

 

Ten jest genialny i kosztuje jedyne 47K $$ :D

 

 

Dołączona grafika

 

PS: Fajny adresik, mozna znalesc niezle stare "byczki" na sprzedaz :D

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Challenger czy Charger byl z Znikajacym punkcie ?

1584097[/snapback]

W Znikającym punkcie niejaki Kowalski pomykał Challengerem rocznik 71 albo 72.

 

A ja i tak wole Chargera. Pamiętasz Blade'a albo Szybkich i Wściekłych 1 (Vin Diesel na końcu fajnego Chargera skasował :D )

Pod koniec lat 60tych dwa bliźniacze wozy: Dodge Charger Daytona i Plymouth Roadrunner Superbird wygrały wszystko co było do wygrania w wyścigach NasCar, a dodatkowo Charger Daytona pobił rekord prędkości w 1969 (albo w 70) 200Mph (320KM/h) :D

 

 

Jest jeszcze jeden extra musclecar którym jeździł Vin Diesel, to Pontiac GTO rocznik 1966 w filmie Triple X, kojarzycie go?

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden extra musclecar którym jeździł Vin Diesel, to Pontiac GTO rocznik 1966 w filmie Triple X, kojarzycie go?

1584112[/snapback]

Heh taki co sie go otwieralo jakos tak "z tylu" ? piekny wozik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHarger górą:!:

W końcu Challenger to tylko jego młodszy braciszek.

CHarger miażdży swoim tempym pyskiem wszystkie popierdółki.

1584137[/snapback]

Yeeaa!

Charger R/T440 na torze:

Dołączona grafika

Czy może być coś piękniejszego...

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Znikającym punkcie niejaki Kowalski pomykał Challengerem rocznik 71 albo 72.

 

A ja i tak wole Chargera. Pamiętasz Blade'a albo Szybkich i Wściekłych 1 (Vin Diesel na końcu fajnego Chargera skasował  :D  )

 

Jest jeszcze jeden extra musclecar którym jeździł Vin Diesel, to Pontiac GTO rocznik 1966 w filmie Triple X, kojarzycie go?

1584112[/snapback]

Dokladnie byl to Dodge Challenger RT 1970 440 (7.2L na czterech gaznikach, oficjalnie na papierze rozwijacy moc 375HP, w praktyce ponad 450HP)

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

A w serialu Nash Bridges, glowny aktor porusza sie pieknym Challengerem Convertible z silnikiem 426 Hemi z charakterystycznym wlotem powietrza.

 

top100musclecarsites

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w serialu Nash Bridges, glowny aktor porusza sie pieknym Challengerem Convertible z silnikiem 426 Hemi z charakterystycznym wlotem powietrza.

1584161[/snapback]

Nash Bridges jeździ żółtą Barracudą

czek dis ałt:

http://hometown.aol.com/officerdcj/nash-b.htm

 

 

Heh taki co sie go otwieralo jakos tak "z tylu" ? piekny wozik

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi

GTO rocznik 65 66 67 maja taki specyficzny układ reflektorów, dwurzędowy

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka.. ? Buick Grand International '87 ktory przedstawilem $13k wzwyz za dobry model. Jest to z tego co slyszalem najszybszy samochod seryjnie produkowany w USA.. ale moge sie mylic. Za modele Dodgow i Chevy i innych wymienionych w dobrym stanie (oryginaly) mysle ze kolo $25k.. wiec tanie nie jest. A o/c hmm jak najbardziej.. ale to juz jest jak podkrecanie x2 4800+ ;-)

1582968[/snapback]

Najszybszym seryjnie produkowanym samochodem na świecie jest (chyba) 1988 Callaway Sledgehammer Corvette - ponad 400 km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich którzy w żyłach mają bezynę wysokooktanową zamiast krwi.

W sobotę 21.08.2005 na TVN będzie film "Days of Thunder" :)

Ten film każdy dorastający chłopiec powinien obejżeć (i to nie tylko ze względu na Nicole Kidman) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na uwage załuguje jeszcze Delorean chyba kazdy przyzna że ten samochód to poprostu legenda i to nie tylko ze względu na film ale ze względu na jego bardzo ciekawą historie (polecam przeczytać) oraz na fakt że był zrobiony ze stali nierdzewnej i wyprzedzal ówczesne samochody technologicznie o kilka lat jego jedynym słabym punktem byl silnik o ile dobrze pamiętam jakiś syf od Renault ale moge sie mylić.

 

Delorean Gold

Dołączona grafika

Pozłacany 24-karatowym złotem SYCI tylko dwa egzemplaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie tutaj,,, ogladalem kilka odcinkow tego programu w irlandii,, cuda tworzą z samochodów!

wszystko recznie i na miare, zdjecia nie oddaja koncowego efektu, są kiepskiej jakosci i nie widać do końca smaku i pieczołowitości z jaką są budowane te samochody

 

prewiu? :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...