Skocz do zawartości
dax

No Normalnie Nienormalny Facet O.o

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.thebestcasescenario.com/forum/s...45&page=1&pp=20 - czegoś takiego w życiu nie widziałem! (radze przetrwać przez cały WorkLog) Facet jest po prostu nienormalny! (przy tym w cholere dziany) W życiu bym nie wpadł na tyle pomysłów do takiej maluczkiej obudowy! :blink: No po prostu zatkało mnie totalnie, jestem bez słów.

 

(hm... nawet nie wiedziałem, że matowa czarna pleksa tak fajnie wygląda)

 

 

popraw temat postu

fipa

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezkompromisowość jest chyba w tym wszystkich najwazniejsza - facet to co sobie wyobrazi - znajdzie sposób jak to zrobić - i to zrobi :) No ale widać, że warsztacik ma niezły. Z początkowych zdjęć myślałem, że to jakiś taki facet po 40, maluczki w okularkach, potem jak zobaczyłem nowa Yamahe to momentalnie zmieniłem zdanie o.O Oglądając jego mod naszło mnie na dorabianie różnych rzeczy do mojego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kompromisowość u tego Gościa to 1 i najważniejsza cecha. Wyszło mu to cudownie, ale jak poprzednicy pisali, koleś ma niezły warsztacik, i kasy na to :-) I tak jak dax tez po oglądnięciu tego wzięło mnie na ulepszanie mojego moda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

Narobił się-fakt. Ja takich "krówek" nie lubię. Jakbyście znaleźli mody jakichś desktopów lub "kostek" (barebonów), to ja chętnie lampnę! Gódnajt. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yama ciekawa, ale nie zmodowana... ;/ ;]

 

A co do typa to ma duzy talent, pewnie w pracy dostaje godziwe wynagrodzenie, bo widac, ze jest fachowcem w swojej dziedzinie.

 

Ale buda jak dla mnie za duza, gustuje w nieco mniejszych i 'all inside'. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kmini ale te wentylatory co on montuje pasują do tego kompa jak pięść do oka xD

gdybydał jakies porządne to rozumiem a tu koleś daje najzwyklejsze czarne wiatraki xD

Idz dziecko do domu. Ubierac choinke w kolorowe, swiecace, gwizdzace i mowiace "I love you" wentyle...

buahaha LoL n/c

A o modzie powiem tylko tyle ze to juz nie jest buda, to juz dzielo sztuki, prawie rzezba. I jest piekna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze zajefajnie klleś robi :D

a co sie sapiesz poprostu gadam że do takeigo moga takie zwyklę wentylatory nie pasują :/

A mi sie wydaje ,że to są jakies papsty albo coś w tym stylu (doczytac sie firmy niemogę) i koło zwykłych wentyli to pewnie nigdy nawet nie stały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...