Skocz do zawartości
Raf1974

Przyspieszenie Neostardy 128 Do 256

Rekomendowane odpowiedzi

a niby czemu miała przyspieszyć ??

1585597[/snapback]

Zwiększ prędkość swojej neostrady, bez zwiększania wydatków! 

Zamień w czasie trwania promocji "Przyspieszenie w cenie" swoją neostradę tp 128 na opcję 256. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Zyskasz możliwość korzystania z szybszej transmisji za opłatę równą abonamentowi dla opcji 128, aż przez kolejnych 12 miesięcy, czyli cały okres umowy. Jeśli nie jesteś abonentem neostrady tp i zamówisz opcję 256 w czasie trwania promocji, też skorzystasz z promocyjnej ceny usługi przez 12 kolejnych miesięcy, od momentu rejestracji usługi.

Czyli przyspieszasz se neta i jednocześnie przedłużasz umowę o 12m-cy od daty podpisania aneksu.

 

więcej pod tym adresem:

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_promocje_tekst&p1=24484

 

Ja się chyba skuszę, jutro pogadam z sąsiadami z LANu. Mam nadzieje że te przyspieszanie to szybko włączają np od nastepnego okresu rozliczeniowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm do nas na infolinie techniczna doszlo cos takiego:

 

abonentow ktorzy podpisali umowe DO 31 lipca (na 128) beda pomalu przekonfigurowywac na 256.

od 1 grudnia wszyscy tachy beda juz przekonfigurowani

przez caly okres promocji placi sie jak za 128. po tem DO 31 stycznia nalezy podpisac aneks - jak sie podpisze to zaczyna sie placic jak za 256, jak nie podpiszesa to zaczna konfigurowac ponownie 128.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyspieszasz se neta i jednocześnie przedłużasz umowę o 12m-cy od daty podpisania aneksu.

 

więcej pod tym adresem:

1585636[/snapback]

Ja przedłuzylem... zwiększenie prędkosci po 2-3 dniach. Jednak nie wiem czy tam pier*** pinda z tpsa zaznaczyla opcje ze ma kosztowac 72 pln bo na anexie pisze ze "bez promocji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko przeczucie, ale jednak wiadomo, ze wiele paragrafow mozna interpretowac na wiele sposobow :D . Zastanawia mnie dokladnie "kolejnych 12 miesięcy" z naciskiem na "kolejnych" :lol: .

Zeby sie czasem nie okazalo, ze nowa super promocja jakims cudem zmienia dotychczasowe 12 (albo to co z nich pozostalo) na 24 (lub troche mniej). To taki maly OT w ramach wlasnych przemyslen :lol: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko przeczucie, ale jednak wiadomo, ze wiele paragrafow mozna interpretowac na wiele sposobow  :D . Zastanawia mnie dokladnie "kolejnych 12 miesięcy" z naciskiem na "kolejnych"  :lol: .

Zeby sie czasem nie okazalo, ze nowa super promocja jakims cudem zmienia dotychczasowe 12 (albo to co z nich pozostalo) na 24 (lub troche mniej). To taki maly OT w ramach wlasnych przemyslen  :lol: ...

1585840[/snapback]

Nie, te kolejne 12 m-cy jest liczone od daty podpisania aneksu, czyli np. neo 128 wykupiłeś 1.03.2005 na 12 miechów i powiedzmy 10.08.2005 podpisujesz aneks o przyspieszeniu to neo będziesz miał do 10.08.2006 więc dłużej o 5 miechów niż pierwotnie zakladałeś.

 

 

Chyba... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z umowy wynika jasno , nie na kolejnych 12 miesięcy , tylko na 12 miesięcy od daty podpisania aneksu do umowy, na stronie tepsy jest to dobrze opisane.

 

Ale swoją drogą to mają cholerny bałagan na tej swojej stronie internetowej, np. w Częstochowei według tej strony jest 1 telepunkt, nie chciało mi się wierzyć żeby w tak duzym mieście był jeden telepunkt, więc zadzwoniłem na błękitną linie (9393) i okazało się że jest ich cztery.

 

Ja właśnie dzisiaj wybieram się do Częstochowy i podpisuje migracje na 256, nie będe przecież czekał aż szonowna tepsa włączy mi opcjie 256 po promocji w grudniu.

 

To dobry sposób na przyspieszenie tej całej operacji , po prostu migracja, i własnie o to chodzi tepsie, ludzie się niecierpliwią, chcą mieć szybko nową opcje, więc nie czekają na promocyjne przyspieszenie tylko biegną do najbliższego telepunktu i podpisują aneks na 12 miesięcy. Tak zrobie właśnie ja.

 

Proponuję wam to samo koledzy, po cholere tyle czekać, a 12 mięsięcy umowy to przecież nie całe życie. Potem może wejdą nowi prowajderzy z normalną prędkością , to znaczy cywilizowaną ( przynajmniej 512 Mbit/s ) i wtedy z nimi podpisze się umowę. Czas płynie, za rok dwa jesli przedtem nie wysadzą nas w powietrze arabusy, wejdą nowe opcje i nowi prowajderzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z umowy wynika jasno , nie na kolejnych 12 miesięcy , tylko na 12 miesięcy od daty podpisania aneksu do umowy, na stronie tepsy jest to dobrze opisane.

 

Ale swoją drogą to mają cholerny bałagan na tej swojej stronie internetowej, np. w Częstochowei według tej strony jest 1 telepunkt, nie chciało mi się wierzyć żeby w tak duzym mieście był jeden telepunkt, więc zadzwoniłem na błękitną linie (9393) i okazało się że jest ich cztery.

 

Ja właśnie dzisiaj wybieram się do Częstochowy i podpisuje migracje na 256, nie będe przecież czekał aż szonowna tepsa włączy mi opcjie 256 po promocji w grudniu.

 

To dobry sposób na przyspieszenie tej całej operacji , po prostu migracja, i własnie o to chodzi tepsie, ludzie się niecierpliwią, chcą mieć szybko nową opcje, więc nie czekają na promocyjne przyspieszenie tylko biegną do najbliższego telepunktu i podpisują aneks na 12 miesięcy. Tak zrobie właśnie ja.

 

Proponuję wam to samo koledzy, po cholere tyle czekać, a 12 mięsięcy umowy to przecież nie całe życie. Potem może wejdą nowi prowajderzy z normalną prędkością , to znaczy cywilizowaną ( przynajmniej 512 Mbit/s ) i wtedy z nimi podpisze się umowę. Czas płynie, za rok dwa jesli przedtem nie wysadzą nas w powietrze arabusy, wejdą nowe opcje i nowi prowajderzy.

1586075[/snapback]

Normalna predkość 512 Mbit/s :D - wiem że się pomyliłeś :)

A tak swoją drogą, normalna predkość na zachodzie to 1 mbit/s w cenie 10 Euro :)

 

Powiedzcie mi kiedy w TP nie było bałąganu? Koledze skończyła się umowa, a musiał zapłacić jeszcze za 2 miesiące dodatkowo, chociaż nie miał już netu. Telekompromitacja górą :)

 

Chociaż uważam że te przyśpieszenie do 256 to dobry krok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

a moja sister ma w Angli łącze 2Mbity za 8,99 funta na miesiąc :) wiec jak to się ma do doskonałej oferty TPsa? 8,99 x 5,86 = 52,68 PLN ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

He, ciekawi mnie jedno. Owa promacja przyśpieszania Neo 128 trwa od 1 sierpnia. Dziś mamy 11 sierpnia i nikt z tego forum nie ma szybszej neonówki <_<. Osobiście uważam że pomysł z przyśpieszeniem jest dobry (plus dla tepsy) ale mysle że to tylko wabik by zwiekszyć apetyt klientów... Opcja 256 jest tylko 6 zł droższa więc opłacalna. Piękne w swoiej prostocie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, ciekawi mnie jedno. Owa promacja przyśpieszania Neo 128 trwa od 1 sierpnia. Dziś mamy 11 sierpnia i nikt z tego forum nie ma szybszej neonówki  <_<. Osobiście uważam że pomysł z przyśpieszeniem jest dobry (plus dla tepsy) ale mysle że to tylko wabik by zwiekszyć apetyt klientów... Opcja 256 jest tylko 6 zł droższa więc opłacalna. Piękne w swoiej prostocie  B)

1589062[/snapback]

Bo ponoć wycofali się z tej "promocji" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wccoraj zadzwoniłem na zamówienóke i dokonałem migracji na 256 koles powiedział mi ze przyspieszą mi 1 wrzesnia a emailem przyjdzie mi aneks i mam go wypełnic i wysłac czy jest jeszcze szansa ze mi szybciej przyspieszą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, ciekawi mnie jedno. Owa promacja przyśpieszania Neo 128 trwa od 1 sierpnia. Dziś mamy 11 sierpnia i nikt z tego forum nie ma szybszej neonówki  <_<.

1589062[/snapback]

No fak ciekawe dlaczego? :D

Dodaj do tego cala mase podjaranych dzieci, ktore wkolko beda pisac "czy wam juz przyspieszyli czy jeszcze nie"? I w ten oto sposob, jak stado baranow, beda robic darmowy marketing tpsa :D ...

Podsumowujac, nie jest w interesie tpsa, zeby przyspieszyc od razu, bo wtedy nikt by o tym nie mowil :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem tak samo, zadzwoniłem na ifolinie i powiedzieli mi że wyślą formularz na moją skrzynkę internetową, wypełnie to pisemko i od września może będe miał już 256.

 

a co do ostatniego posta, kolega napisał że wszyscy się ślinią bo będą mieli 2 razy szybszą neostradę za tą samą cenę i dobrze robią , ja też się ślinie , bo mam już dość marnych 128 kilobitów na sekunde. :mur: [ciach!]iany megabajt sćiągam aż w jedną minute , teraz po przyspieszeniu wystarczy 30 sekund do ściągnięcia 1 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

ja zrobiłem tak samo, zadzwoniłem na ifolinie i powiedzieli mi że wyślą formularz na moją skrzynkę internetową, wypełnie to pisemko i od września może będe miał już 256.

 

a co do ostatniego posta, kolega napisał że wszyscy się ślinią bo będą mieli 2 razy szybszą neostradę za tą samą cenę i dobrze robią , ja też się ślinie , bo mam już dość marnych 128 kilobitów na sekunde. :mur:  [ciach!]iany megabajt sćiągam aż w jedną minute , teraz po przyspieszeniu wystarczy 30 sekund do ściągnięcia 1 MB.

1589978[/snapback]

no jasne- bardzo dobry krok TPsa- żadko sie takie spotyka. Wogóle powinni zlikwidować opcje 128 w takiej sytuacji, albo chociaż znacznie obniżyć cenę

 

tak czy siak cyrografy trzeba podpisywać, wiec ja już lece podpisać aneks :-P

whats the difference ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym co podpisali aneks, to raczej jasne, ze przyspieszy :wink: ... Ale to cale przyspieszanie mialo polegac na tym, ze mieli przyspieszyc kazdemu kto ma opcje 128kbps :D . Wiec jak, przyspieszyli komus, kto ma 128kbps i nie podpisal aneksu, czy moja spiskowa teoria jest nadal aktualna? :lol: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a w Niemczech łącze 6 mbit kosztuje 20 Euro czyli ok 90 zł, więc co tu porównywać :) No i nie ma limitów :)

1586854[/snapback]

W japonii mają 100Mbit łącza za ok 160zł, ale skoro Lechu z Polski nie zrobił Japonii to kto to zrobi :cry:

Podpisałem migrację na 256, panna w punkcie powiedziała, że będzie od 1 września, a zmienili po trzech dniach :)

Tylko licznik na stronce przestał działać :D

Z tego co czytałem to nigdzie nie jest napisane, że sami zmienią.

Jak się nie pofatygujesz to sami ci nie mogą zmienić, bo to wbrew umowie.

Edytowane przez Orochimaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...sami zmienią.

Jak się nie pofatygujesz to sami ci nie mogą zmienić, bo to wbrew umowie.

1597847[/snapback]

Z tego co wiem/byłem w telepunkcie/,to zmnienią wszystkim ze 128 na 256 od 01.10.05 do 31.01.2006 i jeżeli nie podpiszesz aneksu do umowy to od 01.02.2006 wracasz do 128...

 

Teraz pytanko: na 256 jest większy limit ?bo zapomniałem spytać.

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 sierpnia podpisalem aneks, 2giego neo przyspieszylo. w telepunkcie zas panienka zarzekala ze przyspieszy od wrzesnia. kolejny raz sie potwierdza ze w tepsie jest bajzel...

 

a limit wg tego co wiem dalej 7gb. srednio to sie podoba zwazywszy na fakt ze lacze 2krotnie szybsze. ale idac analogia syfu w tpsie - moze i to przypomni im sie kiedys zmienic. chociaz jak po przyspieszeniu probuje sprawdzic transfer w panelu, to wywala error...

Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale idac analogia syfu w tpsie - moze i to przypomni im sie kiedys zmienic.

1597913[/snapback]

Idac analogia syfu w tepsie to za 8 miesiecy powinni "przyspieszyc" do 320kbps znowu za 6zl wiecej :D .

Napisane jest, a i owszem - tutaj. I pisze, ze od 1 sierpnia - wiec sie pytam, czy jest na sali choc jedna osoba, ktorej przyspieszylo bez podpisywania aneksu? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest na sali choc jedna osoba, ktorej przyspieszylo bez podpisywania aneksu?

powiem tylko na przykladzie znajomych ktorzy tez maja neo128(zakladane w zeszlym roku): nie :) Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...