Skocz do zawartości
tomcyk

Po pijaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -=uri=-

Po dniu przerwy znów z Gutkiem atakujemy naszego Sobieskiego...pozdrowienia dla systematyczny zapodawaczy alkoholu...40%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemam sily glowa mi leci PAPA maxymalne nie spojze w monitor bo niewiem o co tu sie pisze pozdrawiam bo jakies posty doo odpowiedzenia a niemam sil jutro prxegladek watek to zobacze ide dzwonic niema to jak kumple z liceum :):) [pozdro :) alkohol roxc jutro wydaje na to pozwolenia L:)papap

 

dobre powyższy tekst był skutkiem browarów, wina i butli koniaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś myślałem do puki jednego wieczora nie wypiłem jabola+0,5 bolsa+okocim mocny. -wszystko na dwóch. Faza była wystarczająca... a kac był MEGA!! nie mogłem głową ruszyć tak bolała... tylko siedziałem nieruchomo cały dzień i grałem w q3

To mocny jesteś Avandrel.

Ja jak pochlałem i na drugi dzień siadłem do kompa i włączyłem q2 to po minucie patrzenia na wirujący obraz i skaczących przeciwników poleciałem do kibla sie wyżygać.

Od tego czasu jedyne co robie na drugi dzień po imprezie na kompie to słucham muzyki....cichutko jak tylko się da:)

Pozdrawiam wszystkich na fazie:)

Niech % będzie z wami:)

PS. Następnym razem postaram się coś napisać od razy jak wróce z imprezy , ale nie wiem czy mi się uda wpisać hasło do kompa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj zaczął się długie weekend. Niezmarnujmy go. Po obiedzie ide do qumpla na nocke :] Plecak już pełen. Będzie jazda. Tylko żebym fifki nie zapomniał wziąć ;) Do jutra ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra :

melduje sie dzisiaj bo jak wróciłem nie wiem o ktoorej wczoraj w nocy to .....kurde ja w sumie nic nie pamietam

totalny reset systemu..Bibka w podkrakowskim RADZISZOWIE u kumpla

Duzo wódy starzy znajomi..(poozniej pały) i mega ..ale to mega faza!!!!!!!!!!! nie wiem jak dotarłem do domu...a kaca wyleczyłem dopiero teraz ( gdzie kac mi sie nei zdarza) hyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhyyhyhyhyhyhy

ostro było

ps : sorki ze nie wpisałem sie live/na goraco/ ale po prostu padłem na pysk jak wroociłem:) :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhehehe

ja bylem abstynentem o ile pamietam od niedzieli rano, do poludnia w poneidzialek ;)

wiec......po co takie postanowienia ;]

jak kumpel proponuje pojsc na alpage, to....sie nei odmawia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposob jest oto taki: PRZED piciem duzo tlustego, zeby mozna bylo wiecej wlac :twisted: a PO witaminki (alkohol je jakby wyplukuje i stad m.in. jest kacyk)

Skutecznosc potwierdzona wieloletnimi doswiadczeniami :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i impreza przelozyla sie na wtorek :]

bedzie ognisko, walki na miecze itp ;]

RURY RULEZZ :}

bruce - te rury, to chodzi Ci o takie, takie z gazem. Jeżeli tak to IMO najlepsze miejsce na tego typu zabawy :P U mnie też parenaście metrów od domu są rurki i też tam chodzimy. Najfajniej jak sie z nich można zrąbać :P

 

Dopiero wstałem od wczoraj. Elegancka impreza. Kolege do basenu razem z fotelem wrzuciliśmy :P Dzisiaj dzień odpoczynku, może na lodowisko pójde, a jutro :twisted: next party :D Mamy już na stanie 65 browarów, 4 malibu i jakieś 2 spiryty :P Kocham moje życie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojezusku ludzie ide na 18tke :) walnalem sobie na ruszcik kluski slaskie (jesli wiecie co to jest :) wy z "nieweglowej" okolicy) oraz udko z kurczaka. :) czas strzelic jakis bro ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jestem na<span style="color:red;">[ciach!]</span>y jak szpak .Pozdrawiam wszystkich naje*****ych i wszystkih któży uczcili długi wolny weekend. Możecie nie wiezyśą aler pisałem ten topić jakjieś 15n nim i jest zajebiście Niecvhh % będzie z wami (Udało mi się wpisać hasło:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobuś zxajebisty jże cię niioez znam ale zqal jeasteś o tej godzinieni odpowiadzasz na mopje wiadomości niech żyje cała Polska na<span style="color:red;">[ciach!]</span>a :) mniech mnie zjevbie Paranoik al bo kto inny alke ten topic jest p to żeby pisć takie rzeczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOBUS I WALKER 3D

 

No to ja sie wpisuje ...znów chalelem gorzałe dzisiaj.....uczciłem łikend:):):):):):)

słucham ser muzy ledwo lukam na gfały ... i jest ok:)

POLECAM LUKSUSOWĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..mam mega faze wiec nei wiem co napisac....

czymcie sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpie sobie i śpie aż tu telefon o 7 rano!!!

-Dzień dobry czy zastałem pana Tadka??

+Nie , pan Tadek poszedł do pracy

-A to przepraszam , dowidzenia

Ja nie wiem czy ci ludzie nie myślą??Poszedłem spać na fazie po 1:00 a tu o 7 rano mnie budzą i teraz niedosyć że mam kaca takiego że musiałem iść do sklepu po napój, głowa mi pęka i chce mi się spać.LUDZIE NIEDZIELA TEŻ JEST OD PICIA WIĘC NIE DZWOŃCIE W PONIEDZIAŁEK RANO(taki mały apel)

PS.Kobus mam nadzieje że ciebie też będzie poleć głowa :D bo nie chce być jedynym który dziś cierpi:) (już za pierwszym razem wpisałem hasło do XP'ka,wczoraj troche się męczyłem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja się o 8 rano z dziewczyną na gg ustawiłem, a w czoraj był przed półmetek we Wrocławskim Parowozie :twisted: Fajnie było :) Troszkę % weszło, jeszcze tak jakbym miał lekkie lagi... :P Swoją drogą fajny temat, szkoda że go dzisiaj o 3 rano nie skumałem bym coś skrobnoł :twisted:

 

Pozdro dla wszystkich %-cęntujących w PL i @ll ower the world ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpie sobie i śpie aż tu telefon o 7 rano!!!

-Dzień dobry czy zastałem pana Tadka??

+Nie , pan Tadek poszedł do pracy

-A to przepraszam , dowidzenia

Ja nie wiem czy ci ludzie nie myślą??Poszedłem spać na fazie po 1:00 a tu o 7 rano mnie budzą i teraz niedosyć że mam kaca takiego że musiałem iść do sklepu po napój, głowa mi pęka i chce mi się spać.LUDZIE NIEDZIELA TEŻ JEST OD PICIA WIĘC NIE DZWOŃCIE W PONIEDZIAŁEK RANO(taki mały apel)

PS.Kobus mam nadzieje że ciebie też będzie poleć głowa  :D bo nie chce być jedynym który dziś cierpi:) (już za pierwszym razem wpisałem hasło do XP'ka,wczoraj troche się męczyłem :) )

no ja tez mama mega kaca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...