Skocz do zawartości
angel554

Laptop Odpala Się 2 Minuty - Norma?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój laptop odpalał się w niecałą minutę - lecz po zainstalowaniu corela, offica, adobr photoshopa i innych programikow odpala sie on 2 minuty - czas od włączenia do końca ładowania...

 

Czy to noramlny czas?

 

Jakie sa wasze czasy ładowania komuterów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój laptop odpalał się w niecałą minutę - lecz po zainstalowaniu corela, offica, adobr photoshopa i innych programikow odpala sie on 2 minuty - czas od włączenia do końca ładowania...

Czy to noramlny czas?

Jakie sa wasze czasy ładowania komuterów?

1585970[/snapback]

wszystko zalezy jak wydajny masz sprzęt, procesor, pamięć, dysk, jaki masz system operacyjny, co ci się uruchamia podczas stratu systemu - jakie programy, jakie usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-najwazniejszy jest dysk Twardy!!

 

A z predkoscia 4200rpm szybiego staru mozna doswiadczyc gdy ma sie zainstalowanego fabrycznie wina...

 

ps.sprawdzilem u mnie i wyszlo 75sec ale po drodze 3 razy wpisuje haslo i przed zalogowaniem do wina automatycznie laczy mnie z siecia na wifi...programow mam setki zainstalowanych :wink: ,gier kolo 6.Nie wiem co myslec o tym czasie?,jezeli liczyc czas z zaladowaniem wszystkich prog w autostarcie to wychodzi 95sec...

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal jakiegos anti spyware, jakis antiwir, wejdz w start->uruchom->msconfig i w zakladce Uruchumianie zobacz co chcesz zeby sie odpalalo na poczatku i to zostaw reszte odchacz.w zakladce uslugi zaznacz Ukryj uslugi microsoftu i zobacz co moze byc przyczyna. moze po prostu za duzo uslug i programow. i jeszcze raz powtorze przeskanuj kompa na obecnosc spyware'u, adware;u i wirusow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

symantec corporate mnie tak dobił... :/ :/

bez antywira odpala się w 60 sekund - razem z autostartem :)

- dobry wynik? :>

Co za antywira polecicie żeby mi nie zniszczył tych 60sekund?

1594311[/snapback]

ja mam avg free edition. dość szybko się uruchamia i nie obciąża bardzo systemu. no i oczywiście darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOD32 - zzera bardzo malo zasobow, szybki i dosc dobry, mam kilkanascie instalacji "pod soba" i od prawie dwoch lat zero problemow. Zapodaj sobie wersje testowa i oblookaj (i maly tip: zmien date np 1 rok w przod, zainstaluj testowke, przed resetem przywroc date ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOD32 - zzera bardzo malo zasobow, szybki i dosc dobry, mam kilkanascie instalacji "pod soba" i od prawie dwoch lat zero problemow. Zapodaj sobie wersje testowa i oblookaj (i maly tip: zmien date np 1 rok w przod, zainstaluj testowke, przed resetem przywroc date ;) )

1594897[/snapback]

 

to juz nie dziala:( sam zainstalowalem w ten sposob na paru kompach z data na 90Lat:) ale juz sie nie da....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

symantec corporate mnie tak dobił... :/ :/

bez antywira odpala się w 60 sekund - razem z autostartem :)

- dobry wynik? :>

Co za antywira polecicie żeby mi nie zniszczył tych 60sekund?

1594311[/snapback]

moj IBM 600E startuje w 1minute 1 sekunde :P

 

Slarckware8.1 linux na kernelu 2.4.18 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...