Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Thunderbird 1.0.2 I Konto Na O2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Mam problem ze stworzeniem konta w Thunderbird 1.0.2 dla konta na o2. Przeszukałem już forum Tweaka, Mozilli i nic nie znalazłem. Ciągla mam problem z kofiguracją tego konta. Bardzo proszę o jakiś poradnik lub link. Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. zainstaluj 1.0.6

2. sprawadz adresy serwerow POP3 i SMTP poczty na o2.pl

3. upewnij sie czy loginem czasem nie jest: <nazwakonta> lub <nazwakonta>+<domena> badz <nazwakonta>@<domena>

4. poczytaj na o2.pl zasady konfiguracji programow pocztowych - to ci napewno pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Postapiłem według rad kolegi alcapone ale nadal nic. Pocztę mogę wysłać, pobrać ją z serwera nie mogę <_< Nie pomogła też ta strona :(

Ludzie pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest trudnego w konfiguracji O2 ? Konto jak każde inne, w linku który podał alcapone są wszystkie potrzebne informacje.

Nie używam maila na O2, na szybko zrobiłem "testowe" konto.

Skoro odebrać możesz to SMTP jest ok. Poniżej masz ustawienia POP3

Dołączona grafika

 

update:

masz też resztę konfiguracji na wszelki wypadek

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

To ja już tego nierozumiem <_<

Mam dwa konta na o2. Jedno osobiste z którego najczęściej korzystam i drugie, którym posługuje się na Allegro. I właśnie to drugie mogę skonfigurować w MT 1.0.6 a pierwszego nie :mur: I dlaczego tak jest? Przecież mam podane prawie te same dane (różnią się tylko loginy). NIE KAPUJE :blink: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Nie, qrcze, poddaje się. Nic mi nie wychodzi. Setki zaznaczonych i odznaczonych pozycji, setki razy zakładanie nowego konta w MT, mam dość. Nie wiem, czy ten program nie chce czy nie potrafi połączyć się z serwerm o2. Nie wiem. Ale ja MT podziękuje. Myślałem że coś z tego będzie ale widze że skonfigurowanie jednego konta dla tego programu wielki problem (albo ja coś kręce :blink: ). To ja już wole prze www poczte sprawdzać.

 

Dzięki wszystkim za pomoc a w szczególności paulo. Miałeś dobre zamiary ale mi coś nie idze :/ widzocznie nie doszłem jeszcze do tego poziomu Jedi ;)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...