Skocz do zawartości
RadeX

Modding... Ściany ^__^

Rekomendowane odpowiedzi

od dawna chcialem sobie cos "strzelic" na scianie, mial byc to tygrys ale znalazlem takiego fajnego lwa-tatuaza ;]

 

Dołączona grafika

 

wszystko bedzie malowane jasnym/ciemnym brazowym zeby komponowalo sie ze sciana

 

dzis wydrukowalem

Dołączona grafika

 

i wycialem szablon :]

Dołączona grafika

 

wszystko ma okolo 110cm wysokosci

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten "wizerunek" jest ci w jakis sposob "bliski" ? :) Bo poniekad dziwna jest fascynacja zebistymi pyskami u ludzi - powszechnie uwazane jest to za "fajne".

Imho lepsze byloby cos z podtekstem ideologicznym, np twoj dawny avatar zrobiony technika wlasnie takiego tribala. Tak zeby ktos zatrzymujacy sie w pokoju i pytajacy o to mogl uslyszec jakas historie, a nie: "No to taki fajny tygrysek" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o avatar offspringa zapewne

lew spodobal mi sie i juz :] a jak sie znudzi zawsze mozna kupic puszke farby i zamalowac sciane takze problemu nie ma

ot taka zachcianka :)

 

edit:

kontury zrobione, jutro rano malowanie :>

Dołączona grafika

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nardzo mi sie podoba, az sam chciałbym sobie cos takiego zrobic, bo w sumie wykonienie nie takie trudne a jak cieszy. Zwłaszcza jak sie ma jakis fajny wzór.

 

Czekam na fote jak to wyjdzei na scianie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten "wizerunek" jest ci w jakis sposob "bliski" ? :) Bo poniekad dziwna jest fascynacja zebistymi pyskami u ludzi - powszechnie uwazane jest to za "fajne".

Imho lepsze byloby cos z podtekstem ideologicznym, np twoj dawny avatar zrobiony technika wlasnie takiego tribala. Tak zeby ktos zatrzymujacy sie w pokoju i pytajacy o to mogl uslyszec jakas historie, a nie: "No to taki fajny tygrysek"  :wink:

1588204[/snapback]

zgadzam sie z aerialem ... tak troche bez sera robic cos bo jest ql..

milo zeby mialo jakis przekaz

 

ja moge sie pochwalic jak za mlodu (pewnie z 8klasa podstawówki) machnelem sobie drzwi w moim pokoju ..

wtedy mialem pokoj cayl wylepiony plakatami i plyty cd na scianach swiecily jak lustro .. odkad wyjechalem na studia i pracuje w domu zadko bywam wiec rodzice machneli se pokoj na niebiesko . co widac na zalaczonym zdjeciu .. ale mojego "arcydzieła" na drzwaich nie ruszyli

 

nie ma jak młodzienczy buncik .. przypomina mi to o pozytywnych momentach w życiu ;]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

W 8 klasie powiadasz? Niezle :)

Swoja droga gdyby tak przyszlo np przyjac ksiedza na koledzie do tego pokoju bo ladnie na niebiesko zrobiony i zamknac dzwi :lol:

 

Ale ideoligicznie trzyma sie wszystko. Mozna byc pewnym ze Chaos sobie pewnego pieknego dnia nie strzeli aniolka na scianie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ideologicznie ten tygrys pewnie do mnie pasuje, na pewno cos ze zwierzecosci, nieposkromienie, agresywnosc ;] (nie zle pojeta)

ale nie przyszlismy tu na zwierzenia :] w kazdym razie mozecie byc pewni ze do mnie pasuje, inaczej bym tego nie robil, ale po prostu chcialem Wam pokazac co robie na scianie. moze komus sie spodoba pomysl i zrobi cos podobnego

 

a zaraz wszamam cos i maluje ;]

 

Iamweasel - bede malowal pedzelkiem ;]

 

//aerial - patrza na av ;]

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawówce namalowałem na ścianie wielki napis „Illusion” Trochę mi to zajęło. Fotek nie mam. Ale już wyrosłem z malowania na ścianach :P Teraz zbieram znaczki :-) zartuje.

Fajny Lew może narysujesz mu jakaś antylopę żeby miał się na coś rzucić :-) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

W 8 klasie powiadasz? Niezle  :)

Swoja droga gdyby tak przyszlo np przyjac ksiedza na koledzie do tego pokoju bo ladnie na niebiesko zrobiony i zamknac dzwi  :lol:

 

Ale ideoligicznie trzyma sie wszystko. Mozna byc pewnym ze Chaos sobie pewnego pieknego dnia nie strzeli aniolka na scianie  :wink:

1588838[/snapback]

ja katolik nie jestem i osobiscie kolędy nie przyjmuje .. wychodze wtedy z domu.

a moi rodzice zalatwiaja to w swoim pokoju ...

majlujac pokoj zostawili to .. tam w drzwaich jest sklejka bo kiedys wybilem (przypadkowo) szybke...

jak beda chcieli to se wstawia szybke a ja sklejke zabieram

.. a tak na marginesie od strony przedpokoju sa pomalowane na bialo ladnie ;]

 

co do Lwa .. jest spoko .. aczkolwiek on ma cos perspektywicznie chyba zepsute bo jakos tak przekrzywiony ryjek ma ;]

nie mniej wyszedl ladnie ..

natomiast dziary wole zostawic sobie na plecy ( bo ręce juz zajete :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o to ze widac mu pysk w srodku? rzeczywiscie jest lekka perspektywa ale wszystko raczej z nia w porzadku. spojrz na nos ktory tez jest namalowany w lekkiej perspektywie takze wszystko pasuje do siebie

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... jeszcze tylko to podswietlić... i bedzie git :lol: ewentual;nie może zrobić dziury w ścianie i wstawić plexi.. bedzie widać kuchnie :D

 

osobiście chciałem sobie machnąć na ścianie jakiegoś fraktala... z tym że myślałem o jakiejś formie plakatu.. bo jakby mi nie wyszedłę farbowany fraktal to ściana poszła by do remontu cała :)..

 

mama już dawno krzyzcała żebym wymyślił coś na ściane bo taka pusta stoi :D.. niby jest dwukolorowa z ciemniejszym koloroem niebieskim przedstawiającym funkcją logarytmiczną (taka skocznia narciarska) :) .. więc jeśli znajdę ową farbę.. to nie obrazisz się chyba jeśli zaporzyczę sobie pomysł maolwoania wzorów na ścianie :)

 

respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Lwa .. jest spoko .. aczkolwiek on ma cos perspektywicznie chyba zepsute bo jakos tak przekrzywiony ryjek ma ;]

nie mniej wyszedl ladnie ..

natomiast dziary wole zostawic sobie na plecy ( bo ręce juz zajete :P )

1589388[/snapback]

 

Lew zajefajny, ale ja mam do ciebie lekki OT czy nie bojisz sięze kiedyset tatuaże mogą ci zaszkodzić :blink:

 

Bo to wcale nie jest cool :wink:

 

 

Edited

 

@Radek BVB

 

Skad masz ten wzór , gdzie moge znaleźć inne <_<

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzor mam z tatuazy, ktos kiedys dawal linka na tweaku do jakiegos packa

mozna te tatuaze znalezc takze na osiolku wpisujac 2000 tatoos czy jakos tak ;]

a co do szkodliwosci tatuazy; przeciez nic w tych czasach nie jest nieszkodliwe. ale raz sie zyje ;] choc nie jestem zwolennikiem tatuazy i sam nie posiadam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan co do malowania.

 

Bo widze że rysowałes kontury na ścianie czym?, i dopiero potem malowałeś.

 

Łatwe to raczej nie jest, ale czy nie mozna malowac w ten sposób, że po wycięciu w kartkach szblonu od razu przystawić do ściany i jechać z malowaniem?

 

Może coś doradzić :blink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontury olowkiem zeby potem niczego nie spytolic tylko trzymac sie kontur :]

a jak bedziesz malowal od szablonu zawsze moze pojsc cos nie tak, np kartka sie podwinac albo farba scieknac i wtedy bedzie kapa ;] osobiscie wole poswiecic wiecej czasu na przygotowania ale miec pozniej lepsze efekty niz pospieszyc sie i cos zwalic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontury olowkiem zeby potem niczego nie spytolic tylko trzymac sie kontur :]

a jak bedziesz malowal od szablonu zawsze moze pojsc cos nie tak, np kartka sie podwinac albo farba scieknac i wtedy bedzie kapa ;] osobiscie wole poswiecic wiecej czasu na przygotowania ale miec pozniej lepsze efekty niz pospieszyc sie i cos zwalic ;]

1592740[/snapback]

No tez prawda, tez tak zrobie najpierw kontury ołówkiem, a potem pędzlem (musi być jakiś odpowiedni?).

 

A jak wydrukowałes ten obrazek na papierze? :huh:

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...