Skocz do zawartości
RadeX

Modding... Ściany ^__^

Rekomendowane odpowiedzi

Pędzel musi byc taki zeby bylo Ci nim wygodnie malowac ;] ja malowalem dwoma, jeden o szerokosci cos kolo 5mm a drugi 3mm

 

wydrukowalem normalnie w drukarce, robisz tylko duza bitmape powiedzmy metr x metr i drukujesz a drukarka wypluwa w czesciach obrazek

masz takie duze puzle :] ktore potem trzeba odpowiednio posklejac zeby tworzyly jedna calosc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wielkim wrazeniem. Tez mam wolną całą scianę (2,5m x 4m) minus ścięty róg (mam pokój na piętrze). Chyba też cos takiego zrobie :)

 

Kurcze, troche mi głupio, ze tak bede Cie (i innych) kserował... no ale trudno. Moze nastepnym razem to Wy cos podpatrzycie u mnie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny i wykonanie niczego sobie :)

Zastanawiałem się kiedyś czy czegoś takiego (oczywiście mniejszego) nie dałoby się namalowac farba UV, a np. nad tym lub obok tego zamontować w jakiś sposób lampkę UV. To dopiero byłby efekt!!!

A tak swoją drogą słyszał ktoś o farbie która by sie do czegoś takiego nadawała??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem nad UV ale takie farby sa z reguly jaskrawe :/ poza tym nie mam kasy na katody uv

a jesli nie ma takich farb w puszkach to wystarczy kupic sprej, napsikac do jakiegos kubeczka i z niego pedzelkiem malowac ;]

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlo by dostac taka farbe co po naswietleniu przez jakis czas "swieci" jak np w noki 3100 ta ramka albo kiedys byly(albo sa) takie figurki co sie robia takie "zielone" (nie wiem jak nazwac ten kolor ale cos z odcieni zielonego) jak sie swiatlo zgasi :) byl by niezly efekt :D mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi :)

 

co do moda to fajny, staranne wykonanie i wogole ;] niezly pomysl

Edytowane przez D@ve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

ed2k://|file|Tatoos.3500.[oslonet.net].rar|80196737|3C9BC395687A6515B203DA0F08ACDA59|/

1592656[/snapback]

Coś ty podał <_< Tam jest zaledwie 30 tatuaży! Reszta to same jakieś chińskie znaczki i ich angielskie tłumaczenie :mur: Bezużyteczne :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut z google :]

 

"Farba akrylowa o efekcie fosforyzującym. Świeci w zupełnej ciemności. Rozpuszczalna w wodzie.

Dostępna w opakowaniach 50 ml.

Cena: 30 PLN"

 

ino akrylowa to na sciane nie pasi chyba :] moze na kompa ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty podał  <_< Tam jest zaledwie 30 tatuaży! Reszta to same jakieś chińskie znaczki i ich angielskie tłumaczenie :mur: Bezużyteczne  :sad:

1597003[/snapback]

Mam 60%, czyli mowisz, ze tego nie sciągac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze w takim razie autor dzieła na ścianie powie skąd miał projekt? chciałbym cos sobie namalowac, ale nie chce takiego wzoru (nie dlatego, ze mi sie nie podoba, tylko dlatego, ze chce choc w czesci byc oryginalny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl temat na tweaku w dziale z moddingiem, ktos zalozyl temat i dal linka do spakowanych tatuazyw rarze

nie mam czasu zeby poszukac, prawdopodobnie pod haslami "tatuaz" lub "tatoos" cos sie znajdzie

ale wydaje mi sie ze na osiolku byl ten pack :>

u mnie rozpakowane zajmuja 17,8mb i sa tam tez znaki chinskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ? dzial Modyfikacje i to byla Modyfikacja sciany :wink: , takze nie wiem jak do tego doszedles :mrgreen:

1600076[/snapback]

Modyfikacje

Tutaj pogawędzisz o upiększaniu obudów i peryferiów komputerowych oraz o poprawianiu ich funkcjonalności

 

dziękuję za uwagę... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje

Tutaj pogawędzisz o upiększaniu obudów i peryferiów komputerowych oraz o poprawianiu ich funkcjonalności

 

dziękuję za uwagę...  :wink:

1600081[/snapback]

Olej kwestie..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość... awangardowy pomysł z tą ścianą. Osobiście jednak wole coś bardziej stylowego, więcej detalu (obrazki, wnęki, regały - plus dodatki, odpowiednie oświetlenie, polecam murator.com.pl - często mają ciekawe rozwiązania, po za tym zawsze można zapytać na forum jak zająć pustą ścianę ;) ), no ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje

Tutaj pogawędzisz o upiększaniu obudów i peryferiów komputerowych oraz o poprawianiu ich funkcjonalności

 

dziękuję za uwagę...  :wink:

Nie ma za co... Niektórym się wydaje, że moddingo to tylko komputery... A ja wam mówię:

Zmodyfikujcie z nami cały świat!

Ciągle są zakładane tematy z serii "co mam zrobić ze swoja budą???". Niech tacy użytkownicy rozejrzą się wokół i poszukają inspiracji nawet na naszych ścianach bo jak na razie to nawet moja paprotka wygląda lepiej niż duża część zmodyfikowanych obudów...

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit... a myślałem że będe pierwszy podświetlając swoje kaktusy :lol: :twisted:

 

nie mam pojęcia co można zmodować jeszcze aby być pierwszym... :).. cokolwiek pomyśle to w ciągu najdalej miesiaca ktoś wyskakuje z takim pomysłem już zrealizowanym.. ehh.. nasz matrix ma błędy :lol:

 

może by sobie cerativa muvo zmodować.. jakaś szybka czy coś :D.. bardziej niebieskie światło :>

 

Zielu a myślałes nad animowanymi światłami do tej paprotki? tj żeby płynnie sobie przygasały to tu to tam? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmodować aby być pierwszym? No ja np. nie widziałem nigdy świecącego jedzenia (nie licząc tego z McDonald'a, ale nie chodzi mi o radioaktywne świecienie ;) ) :D Albo kartonu soku Caprio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze komus nie spasuje ^__^ predzej czy pozniej ;]

paluszki swiezbily co Neuro? :D

1600397[/snapback]

no baa :D to co, robilem remont u siebie w pokoju to tez mam dac zdjecia?

;) kupilem sobie nowy telewizor to tez? wgralem nowa tapete,gre do telefonu to tez mam leciec na forum tweka i sie chwalic ? w dodatku w dziale modyfikacje komputerów?

to jest jakaś paranoja... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja mysla przewodnia bylo to ze poszedlem od malowania kompa do malowania sciany i to byla jako taka inspiracja ;]

poza tym zawsze przyda sie cos nowego, taka odskocznia od pudelek przy ktorych ciagle siedzimy ;]

 

nowy telewizor tez ;] pod warunkiem ze go zmodujesz

a jesli chodzi o tapete (ale na kompie) to jest przeciez temat "modding desktopu"

przeciez wszyscy lubimy sobie rozmawiac na rozne tematy i glownie o to chodzi wiec dlaczego nie? ;]

rozumiem ze Twoje zastrzezenia maja podstawe ale nie badzmy tacy sztywni :]

 

ps. paprotka rzomdzi rulezem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no baa :D to co, robilem remont u siebie w pokoju to tez mam dac zdjecia?

;) kupilem sobie nowy telewizor to tez? wgralem nowa tapete,gre do telefonu to tez mam leciec na forum tweka i sie chwalic ? w dodatku w dziale modyfikacje komputerów?

to jest jakaś paranoja... ;)

1601781[/snapback]

Prezentacje

Miejsce do pochwalenia się swoją stroną WWW, nowym rowerem lub nietypowym osiągnięciem. Oceny, porównania i opinie.

 

Tam możesz pisać o swoim nowym telewizorze...

 

A ten temat o ścianie chociaż trochę OT to jest to modding w czystej postaci.

 

@PelzaK: Gdy w pokoju zgaszę światło oświetlenie paprotki włącza się na ok 10sec, a następnie płynnie wygasza się. Można je też włączyć na stałe. Roślina została również wyposażona w automatyczne podlewanie...

Tutaj mozesz poczytać trochę więcej o mojej paprotce

A tu jeszcze zajawka do tego projektu (prawy i zapisz jako):

http://dzikie.net/zieltec/paprotka/film/zielona_rew.wmv

 

Chociaż nie widziałem jeszcze nigdzie moddingu rośliny wątpię abym był pierwszy w tej materii... Przecież nie chodzi oto by być pierwszym, ale żeby zwiększyć swój skill i budować coraz lepsze mody. Widzieliście co wyprawia Butterkneter? Jego nowe mody to mistrzostwo świata. Zwróćcie uwagę ile mają szczegółów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...