Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Z Tpsa Zawsze Zabawnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie neostrada.pl zawsze po lewej stronie mozna bylo wejsc w info o sobie, typu:

nazwisko, ilosc sciagnietych danych, predkosc lacza, no i rodzaj umowy :)

 

Ostatnim razem po podpisaniu aneksu o przedluzenie umowy o kolejne 12 miesiecy, strona ta zaczela informowac ze mam umowe na czas nieokreslony :)

 

Dzisiaj sobie wchodze i widze, ze wkonu to poprawili

ale zeby bylo zabawniej pokaze jak poprawili:

 

Dołączona grafika

 

Jeszcze sie okaze, ze naprawde mi neo wylacza ;)

 

U was tez cos podobnego widac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu dzis wieczorem? jak dla mnie kit

 

Mi mowili, ze takie sprawy trzeba przed 20 dniem miesiaca zalatwic inaczej dopiero wlacza za miesiac...

 

Ja tak mam :/ czekam do Wrzesnia, a co zabawniejsze jak przyszedl rachunek za Sierpien to na nim jest oplata za 2mbit, wiec mam juz 2mbity ale tylko na papierze lol

Dobre i to ze 10zl taniej heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi znajomy powiedzial, ze jego brat dzwonil do TPSY

 

I 2mbit przelacza nie predzej niz po 1 pazdziernika bo podobno nie moga, z 640kbit na 2mbit przelaczyc, COS IM NIE DZIALA...

 

Z innych opcji da sie z 640kbit nie...

Nie no bez jaj czego sie tam niby nie da przelaczyc ??? 3 miesiace mam czekac chyba ich pogielo !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi znajomy powiedzial, ze jego brat dzwonil do TPSY

 

I 2mbit przelacza nie predzej niz po 1 pazdziernika bo podobno nie moga, z 640kbit na 2mbit przelaczyc, COS IM NIE DZIALA...

 

Z innych opcji da sie z 640kbit nie...

Nie no bez jaj czego sie tam niby nie da przelaczyc ??? 3 miesiace mam czekac chyba ich pogielo !!!!

1620351[/snapback]

bez żartów. ja zamierzam na początku września zamówić migracje na 6mbit'ów. znów w tym miesiącu transfer poniżej 40 GB więc opcja będzie dla mnie pasować. czekam na 1 września bo może coś ciekawe wprowadzą. Na forum.neostrada.info krążą plotki o czymś nowym w usłudze dsl, więc poczekam bo może zamienie neo na jakiegoś DSL taniego i dopłace 100 zł miesięcznie żeby mieć upload 512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...