Skocz do zawartości
waldemas

Neo Równe Dzielenie

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mamy problem a jestem w tym zielony wiec prosze o wyrozumiałość jak palnę jakąś

głupotę

mamy neo dzieloną na 6 , neo 640 ale jak powłączają p2p to sygnał słaby że strony sie nie otwierają

mam pytanie :

nie chcemy stawiać serwera (następny komputer) , podobno są routery

czy inne urządzenia które pozwalają dzielić sygnał po RÓWNO w zależności od liczby komputerów (jak cztery to na 4 , jak pięciu to na 5) nazwa tego urządzenia ?

cena? i jak to podłączać ? czy wogóle jest coś takiego .

:mur:

dzieki za wszelkie odpowiedzi :rolleyes:

Edytowane przez waldemas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tego routera to router. ;]

na allegro najtansze od stu kilku zlotych. Poszukaj, w opisach jest wspomniane, ktore nadaja sie do neo.

 

ps. 640 na 6 userow... hardcore ;] ale abo za to maly. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnei mialem zalozyc topic ale widze ze sie powoli rozkreca! :D

ja mam zamiar zalozyc neo 6144 i podzielic na 8 osob!

troche sie na sieciach znam!ale problem w tym ze nei mam czasu szukac!

nie chce stawiac serwera bo komp i w ogole ble..

administruje jedna siecia wlasnie na bm500 i samo urzadzenia fajne dosc, konfiguracja na poczatku zamotana ale jak sie zrobi to ladnie pracuje :)

problem w tym ze ponad 500zl a do tego jakis modem adsl najtansze od ok 100zl! :(

jezeli ktos moze zauwazy ten temat i bylby w stanie napisac o jakims tanim menadzerze pasma lub czyms podobnym byloby fajnie :)

na rynku jest coraz wiecej urzadzen sieciowych wiec pewnie sie cos znajdzie!

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

djmic, to chyba nie jest duzo 600/8, nic lepszego niz ten bm500 nie znajdziesz w tej cenie, wez pod uwage fakt ze kiedys za instalacje neo placilo sie 800, miej litosc i nie dramatyzuj!

 

pozostaje jeszcze zyxel lub draytek (wszystko w jednym)

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki!

w sumie nie myslalem ze cos lepszego za ta kase znajde!

ale problem jest w tym ze moj blok podlaczony jest do sieci ktora sam zalozylem z kolesiem wczesniej....(nie czas na bajeczki)..... az sie rozstalismy i sie siec pozmieniala!

stoi na dsl'ach(czytaj maly upload) no i na nie za idealnym wifi!

problem tkwi w tym ze ciezko powiedziec komus kto jest juz w sieci ze zmieniamy lacze,bla bla bla, i trza sie zrzucic po 100zeta i w dodatku nie dostanie FVATza neta zeby odliczyc!

przemawia za mna to ze sasiad jestem i mam doswiadzczenie w sieciach i kompach wiec mi ufaja.niemniej jednak ciezko mi bedzie duzo wyrwac!

ale coz, zawsze bede mial dla siebie co najmniej 4 mega a na dzien dzisiejszy to dla wszytskich sieci strasznie mocny kopniak w dupke! :D :lol:

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem co osoba zakaldajaca topic chodzi o to ze mam neo 6144 i chce ja podzielic na 4 osoby ALE

 

tak ze jak korzysta 1 osoba to ma cale lacze 2 osoby to sie dzieli na pol i tak dalej czy jest to mozliwe

 

a jesli 1wsza opcja jest niemozliwa to czy mozna na sztywno podzielic ta nao na 4 osoby

 

oczywiscie majac do dyspozycji router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...