Skocz do zawartości
Wikktor

Rv360 + Nforce2

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem jakiś czas temu

Epoxa 8rda+ nforce2

512 MB dual chanel twinmos

Athlon 2000 XP+

GeCube R9550 XT

 

 

no i wszystko złożyłem i ... nie odpaliłem kompa :/ cd rom mregał nie było pyknięcia a monitor wcale nie zareagował... na wyświetlaczu płyty głuwnej pojawiło sie 26 albo 2b nie wiem jak to czytać

męczyłem sie z tym niewiadomo ile czasu, nie bende całości opowiadał, ale prubowałem też(a właściwie kumpel) z abitem na nforce2 i nie działało. ale tak karte wymieniłem na R 9600pro no i w sklepie zadziałało wszystko jak należy.

wróciłem do domu podłanczyłem a tu klapa te same objawy...

wkładadam jeszcze raz -nic, i za ORT: ORT: ORT: kturymś razem tak od niechcenia włożyłem karte w agp i ruszyło... co ciekawszejak spojrzałem na karte to była niedociśnięta, a zaczep z tyłu też nie był zamknięty, ale nic nie ruszałem...

raz na tydzień obiawy sie powtażały ale wystarczyło wyłączyć zasilanie włączyć i było już ok...

ale teraz chciałbym pozmieniać chłodzenia na grafice i procku albo wogule grafe wymienić i chciałbym mnieć pewność że jak bende chciał go spowrotem złożyć to wszystko ruszy...

powiedzcie w czym mógł być problem ? :\

Edytowane przez Wikktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez zasilacz ??!! niewiem... mam jakiś noname 350W ... był razem z obudową... nazywa sie Deer DR-B350ATX :/ myśle zmienić i przy okazji co bym mógł dość dobrego dokupić za rozsądną cene ??

 

ale to od nowości było to chyba czyszczenie nie było potrzebne :/ ale kto wie...

 

czy to mogła\może być wina biosa ... bo od nowości nie zmieniałem

Edytowane przez Wikktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:

...

5. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.

...

Zmień temat na regulaminowy.

Można to zrobić poprzez edycję pierwszego postu (przycisk Dołączona grafika).

 

Popraw też błędy ortograficzne w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez zasilacz ??!!    niewiem...  mam jakiś noname 350W ... był razem z obudową...  nazywa sie Deer DR-B350ATX  :/  myśle zmienić i przy okazji co bym mógł dość dobrego dokupić za rozsądną cene ??

 

ale to od nowości było to chyba czyszczenie nie było potrzebne :/  ale kto wie...

 

czy to mogła\może być wina biosa ...  bo od nowości nie zmieniałem

1589164[/snapback]

Hmm... Mój znajomy miał Athlona Palomino 1800+, GF'a 2 MX200, jakieś mobo MSI i mu ledwo na tym Deerze ciągnęło, natomiast mój brat cioteczny ma na tej zasiłce Bartona 2500, Radka 9600, jakiegoś EpoX'a i mu to wszystko stabilnie działa...

Ja jeszcze niedawno miałem mojego kompa (Barton 2500 @ wysoko, R9800@XT, Asus A7N8X) na Codegenie 300W i też jakoś chodził, chociaż ledwo...

Więc ja stawiam na zasiłke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mnie zaciekawiło skoro za którymś razem wpakowałeś ją do portu AGP to gdzie ją wcześniej wciskałeś????

1589921[/snapback]

:lol: :lol: :lol:

w socket A :wink:

powaliłeś mnie :lol:

ale sory za nieścisłość :wink:

 

myśle że zasilacz mało prawdopodobny bo takto komp jest stabilny <_<

 

mnie zastanawia że jak było dociśnięte z prawej strony, to nie działało a jak nie jest i zapinka jest odpięta to chodzi... wiem że to głupie co teraz napisałem ale tak jest :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...