Skocz do zawartości
markos

Jak Podłączyc Kompa Z Kinem Domowym?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam Takie pytanie do Was. mam kino domowe Panasonica SC-HT520 i chce podłaczyc do niego Kompa zeby był przekaz obrazu i dzwieku Tak zebym mugł sobie np pusci film z kompa a ogladac na televizoze , ale zeby dzwiek szedł z kina domowego do którego jest podłaczony telewizor I jak Byscie to radzilo podłaczyc Przez jakie kable

Maja karta Graficzna ma rodzaj wyjść/wejś

wyjście video [tv-out]

wyjście DVI

wyjście D-Sub

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZUKAJ ;]

 

a ze jestem mil to na allegro masz takie zestawiki - zeby dzwiek byl widoczny na TV musisz kupic przejsciowke tv-out - pewnie svideo masz w karcie graf.? na EURO SCART a zeby audio miec - to zalezy od tego jaka masz karte dzwiekowa i amplituner kina domowego - jesli w karce masz wyjscie S/PDIF a w amplitunerze wejscie takie to kupujesz kabel 2XS/PDIF meskie. mozesz tez miec optyczne wejscie/wyjscie w obu to kupujesz kabel optyczny ;]

a jesli nie masz zadnych wyjsc cyfrowych tylko jacki (takie jak w sluchawkach) to musisz kupic kable jack na 2 RCA bo pewnie masz wejscia RCA w amplitunerze...

wogule najlepiej zebys podal model karty graficznej ,dzwiekowej i amplitunera ..... bo nie chce mi sie pisac wszystkich przypadkow ;] jak cos to na PM.

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZUKAJ ;]

 

a ze jestem mil to na allegro masz takie zestawiki - zeby dzwiek byl widoczny na TV musisz kupic przejsciowke tv-out - pewnie svideo masz w karcie graf.? na EURO SCART a zeby audio miec - to zalezy od tego jaka masz karte dzwiekowa i amplituner kina domowego - jesli w karce masz wyjscie S/PDIF a w amplitunerze wejscie takie to kupujesz kabel 2XS/PDIF meskie. mozesz tez miec optyczne wejscie/wyjscie w obu to kupujesz kabel optyczny ;]

a jesli nie masz zadnych wyjsc cyfrowych tylko jacki (takie jak w sluchawkach) to musisz kupic kable jack na 2 RCA bo pewnie masz wejscia RCA w amplitunerze...

wogule najlepiej zebys podal model karty graficznej ,dzwiekowej i amplitunera ..... bo nie chce mi sie pisac wszystkich przypadkow ;] jak cos to na PM.

peace

1590910[/snapback]

 

Witam moja Karta grajiczna to R9600 Katra Muzyczna SB live 5.1 Kino domowe ma wdódowany amplituner a model tego kina to Panasonica SC-HT520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

niektorzy maja duze problemy z formulowaniem mysli, ale mam nadzieje, ze dobrze zrozumialem pytanie. do tv musisz podlaczyc sie wyjsciem tv-out karty. tu masz dwie mozliwosci kabel svhs lub chich. Z svhs mialem problemy - czarno-bialy obraz, podobno mial za malo zyl. z chinchem nie ma tego problemu. jesli chodzi o podlaczenie do wiezy to masz 3 mozliwosci spdif, swiatlowod, lub z wyjscia audio. duzo zalezy od tego jaki masz sprzet (nie znam tego amplitunera) i nie wiem jaka masz karte audio. najlatwiej i najtaniej jest sie podlaczyc spdifem. jesli nie masz sprzetu hi-end to styknie ci zwykly kabel chcinch, chyba ze to jest sprzet hajowy (panasonic raczej takim nie jest, to wtedy trzeba bylo by kupic dobre kable) biorac pod uwage, ze filmy kodowane do mp3 maja raczej srednia jakosc audio wiec uwazam, ze zwykly chinch styknie (sam tak mialem). teraz zalezy od karty jak masz sb to musi byc maly jack chinch, jak mialem zoltrixa to byl chinch chinch, a teraz jade na kodeku alc850 z msi k8n i tez mam chich chinch. swiatlowod raczej odpada ze wzgledu na koszt i dlugosc takiego przewodu. jest jeszcze mozliwosc wyprowadzenia z karty audio sygnalu analogowego,musisz miec 2 lub 3 kable ( w zaleznosci 4 kolumny lub 5.1) podpinasz do kompa, konfigurujesz stery i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N otak... jezeli millor Cie przekonał ze nie zasługujesz na kino domowe to mozesz w ostatecznosci mi je oddac.... o ;)

 

a podłaczenie chyba to nie problem jest co nie? poradzisz sobie,wszystko powiedzieli to do dzieła.

 

ja te chcepodłaczyc i sobie poradze, ale powiedzcie czy obraz nie bedzie w gorszej jakosci jezeli uzyje tego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60621003 bo 15 metrow to sporo ;) czy beda straty na jakosci przez to znaczące?

 

no i do tego chce dac http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60617748 da sie zgrywac na kompa film w dvd z satelity podłaczonej tak do kompa. tak. ale jak :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...