Skocz do zawartości
cavarr

Logitech G5

Rekomendowane odpowiedzi

witam, logitech wypuszcza następną mysz dla graczy jej nazwa to G5 :)

 

pclab

Cechą G5 jest wyposażenie jej w zestaw ciężarków odpowiadający za odpowiednie dopasowanie wagi myszy do potrzeb użytkownika. W zestawie znajdą się ciężarki, osiem po 1,7 grama i osiem po 4,5 grama. Pojemnik z nimi instalowany jest w podstawie myszy. Ciekawy kolor urządzenia uzyskano przez pokrycie go trzema lakierami i ręczne szlifowanie.

maxymalna rozdzielczość z jaką ma działać mysz to 2000 dpi :) , którą można zmieniać w locie do wartośći 400dpi

 

myszka ma się ukazać we wrześniu w cenie 320zł :blink:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, logitech wypuszcza następną mysz dla graczy jej nazwa to G5 :)

 

pclab

maxymalna rozdzielczość z jaką ma działać mysz to 2000 dpi  :) , którą można zmieniać w locie do wartośći 400dpi

 

myszka ma się ukazać we wrześniu w cenie 320zł  :blink:

 

1589328[/snapback]

Bardzo ladna.. troche wysoka cena ale wkoncu to.. nowosc. Mam nadzieje ze bedzie miala dluzszy kabelek niz mx510. Wiec jednak nie Razer :)

Edytowane przez QuicksilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokoj z IE 3.0 to juz staruszek, ktorego juz prawie nigdzie nie kupisz, teraz to sie nie oplaca kupowac tego bo baaaardzo ciezko z gwarancja. Moze sie myle ale wydaje mi sie ze to juz jest przesada gadanie co chwile o czyms co ma 5 lat...

 

Jesli chodzi o mysz to bardzo podoba mi sie jej kolorystyka, pierwsze zmieny jakie zauwazylem to Logo pewnie teraz bedzie schowane pod lakierem moze wkoncu nie bedzie dawala znakow zuzycia myszy. Drugie za to, ze ma mniej przyciskow, po lewej przy kciuku zostal tylko jeden chociaz mogli by zostawic tam dwa bo sie przydaja chodzby do przegladania stron w internecie bardzo czesto to uzywam i powiem ze bez tego nie umiem przegladac stron ;) Zmienily sie tez przyciski kolo rolki, nie ma juz przyciusku przed rolka a dwa za rolka sa nieco wieksze i inaczej ulozone. Zastanawia mnie tez jedna rzecz, otoz wprowadzili tam jakies ciezarki, tylko z tego co widze na zdjeciach to one beda umieszczane z tylu obudowy myszy czy aby Logitech nie popelnil bledu, gdyz bedzie ona wtedy nie zrownowazona i bedzie sie nie wygodnie z niej kozystalo ? A czwarta rzecza co mnie nie pokoi, to ze G5 ma jakies diody na "grzbiecie" ktore by mialy oznaczac ilosc pozostalej energi w bateriach ? Tak jak to ma mx1000 hmm... Zobaczymy jak wyjdzie mysz do sprzedazy jak to sie dalej pociagnie. Powiem ze mysz zrobila dla mnie mile wrazenie. Wyglada bardziej estetycznie niz poprzednie wersje. Chociaz te zdjecia sa jakies dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam jak uraże jakiegoś fana LOGI ale jak widze tą myszke to nasuwa mi sie text reklamy media markt tylko bez " NIE " - " DLA IDIOTÓW " ...

Cena kosmiczna jakość działania niezauważalnie lepsza od IE 3.0/4.0 MX510/518/1000, razera dimondback czy nawet cooperhead pewnie,(choć co do tej ostatniej to zobaczymy ile będzie kosztować...)...

Wygląd jednym się podoba innym nie...

Jedyne co mi się podoba to dwa bardzo duże ślizgacze reszta jest "milczeniem" (albo śmiechem ;) )

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze dlugo nei trzeba bylo czeakc na odpowiedz Logitecha w strone Razera ;] Wiele osob sie zastanawialo co to bedzie i w sumie juz sa jakies pierwsze wiesci.

Rowniez nie podoba mi sie fakt, ze usunieto po lewej stronie jeden klawisz, jak dla mnie to utrudnione przegladanie internetu.

Ciekaw jestem jak ona bedzie wygladala "na zywo" poniewaz ze zdjec trudno wywnioskowac czy bedzie taka super.

Ode mnie duzy plus za pomysl z wlasnym doborem wagi oraz zmiana czestotliwosci "w locie".

Cena wydaje sie byc nieco za duza :? Ale sadze, ze jesli ktos bedzie chcial kupic jak najbardziej nowoczesna mysz, to nie bezie skazany wylacznie na Razera, ktorego ksztalt jednak nie wszystkim odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, wyglada jak odbarwiony MX1000- paskudne seledynowe kolory. Caly design to tez MX1000 optyka to podrasowany laser z MX1000... pare nowosci (ciezarki) ale jak dla mnie odpada z prozaicznego powodu- te kolorki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysz dla pr0gejmerek :D a tak serio to bezsensem jest zmienianie 510 na 518 albo G5 tak jak bezsensem jest zamiana Diamondbacka na Copperheada, przecież tej techologi nikt nie odczuje :| jest to przeznaczone chyba tylko dla pozerów którzy koniecznie chcą być pr0... jak dla mnie takie zamiany będą uzasadnione jedynie gdy ktoś naprawdę odczuwa różnicę w działaniu tego sensora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mnie sie kabel jaki zaprojektowali dla tego "gryzonia", nie jest on z gumy czy to jakiegos plastiku gumopodobnego jak to mialo miejsce w poprzednikach. Kabel widac ze jest pokryty materialem co oznacza ze nie bedzie chamowal jesli zostanie przygnieciony przez cos, oraz o wiele lzejszy bedzie co da poczucie jak by go nie bylo. Az chetnie bym sobie wymiemil kabelek z tego G5 do mojego mx518 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od kilku dni jestem posiadaczem Logitecha G5. Ogolnie jestem z niego bardzo zadowolony (jezeli ktos ma jakies pytania, chetnie odpowiem (: ).

 

Wszystko byloby super, gdyby nie jeden mankament. Otoz podczas gry w q3 cpma myszka co jakis czas dziwnie sie zachowuje - nie dzialaja klawisze mouse1 i mouse2. Po prostu jedno na kilkanascie/kilkadziesiat klikniec 'ucieka'. Do tego rownie sporadycznie mouse1 sie 'blokuje' - pomimo ze nie wciskam zadnego klawiszu, bron caly czas strzela, tak jakbym trzymal wcisniety klawisz mouse1.

 

Nie musze dodawac, ze jest to BARDZO irytujace i przeszkadza w normalnej grze. W/w symptomy wystepuja tylko i wylacznie w cpma - zarowno w windowsie jak i innych grach (np.: hl2, q1) wszystko dziala bez zarzutu.

 

Moj config: Epox 8RDA3i, Duron800@1000, 256mb ddr333, Geforce2 MX400, Windows 2003 SP1, SetPoint 2.46.544. Naturalnie mysz pracuje podlaczona do portu usb. Czy ktos z Was spotkal sie z podobnym problemem, lub ma pomysl jak go rozwiazac? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... no to moze ja sie wypowiem, jako posiadacz w/w myszki;

 

po pierwsze, optyka faktycznie stoi na wysokim poziomie i prawdopodobnie jest ona lepsza niz w mx'ach, jednak moim zdaniem, roznica jest niemierzalna w granicach ludzkiej percepcji;

 

do przyciskow nie mam zastrzezen, nie mialem wczesniej mx'a wiec drugiego klawisza pod kciukiem mi nie brakuje; prawde mowiac nie uzywam innych przyciskow poza standardowymi trzema oraz rolka, z tej prostej przyczyny, ze jeszcze nie wymyslilem dla nich uniwersalnie przydatnej funkcji, a tylko takie mam w zwyczaju na myszce umieszczac; dodam jeszcze, ze imnsho kolko jest dosyc wygodne, bo bardziej wystaje z obudowy; zadziwiajaco wygodny jest tez 'tilt' kolka; przyczepic moznaby sie jedynie do wciskania kolka (mouse3) - wymaga to przyzwyczajenia, poniewaz kolko nie wciska sie w dol prostopadle do podkadki, ale nieco ukosnie, w strone srodka myszy; efekt jest taki, ze zamiast kolko de facto wciskac, jakby "przyciagamy" je palcem do tylu; nawiasem mowiac jest to w gruncie rzeczy dosc wygodne wlasnie dlatego, ze kolko tak wystaje; czy cos w tym rodzaju (:

 

co do pozostalych bajerow, to zmiana rozdzielczosci czujnika za pomoca klawiszy jest chyba jednym z lepszych patentow (jak pamietamy po raz pierwszy u logi pojawila sie w, uwazanym dzis przez niektorych za kultowy, modelu mx518), w tej odslonie mozliwa niezaleznie w osiach OX i OY oraz z dodatkowa zajavka - pomaranczowym swiecacym wskazniczkiem, ktory sprawia ze mysz wyglada jeszcze bardziej c00l; ja ustawilem wszystko na stale - czulosc na 2000 DPI, szybkosc kursora 4/10, brak akceleracji, bo tak mi jest mi najwygodniej, a w kazdej grze tez raczej reguluje sens na stale (kompromisowo-optymalnie); a wskazniczek z reguly jest ukryty pod dlonia;

 

sprawdzony w serii mx, przez jednych uwielbiany, przez innych znienawidzony, bedacy dzielem designerow z krainy bankow i zegarkow w czekoladzie ksztalt, powraca po raz kolejny; calosc wykonana z materialow milych w dotyku dla skory, nie powodujacych alergii czy nadmiernego pocenia, o matowej fakturze, ktora daje poczucie sprzetu wysokiej klasy; dostepne tylko w wersji dla tych, ktorzy robia "to" tak jak Jah przykazal, czyli prawa reka; ale bez obaw, niewierni mankuci... mankutowie... leworeczni tez sobie poradza, przy odrobinie dobrej woli; z trzyletnia gwarancja (lub bez)

 

ogon faktycznie fajny, jak sznurek wyglada; jednak sztywny jak drut /: jak ktos ma duzo fantow na stoliczku obok kompa, to bedzie co chwile o cos zachaczal i krew go zaleje... slizgacze pierwsza klasa; politetrafluoroetylen? teflon? zaschniety szary serek topiony? nazwa nie ma znaczenia, mysza sie slizga jak golym tylkiem po lodzie; testowalem na mojej standardowej podkladce: papier, klasa trzecia, gramatura 80 [gr/m2], format a4; powierzchnia odpowiednia i chociaz szybko sie niszczy, to nie martwi mnie to, bo dostalem 500 sztuk za 12 PLN to sobie czesto zmieniam na nowa q:

 

odwazniczki sa ogolnie dobrym pomyslem, ale bez niepotrzebnych emocji; ktos moze lubic ciezsze myszki, wklada wiecej ciezarkow, lubi lzejsze, to wklada mniej; bez kombinowania w "modowanie" rodem z MX500/510; ale "jak te dwa czarne sa u gory, to mam o cztery koma siedem procenta lepszego skilla z rakietnicy" to lekka przesada... pudelko na ciezarki wyglada niezle (8 ale mogloby byc troche dluzsze, moznaby z niego zrobic lepszy uzytek q:

 

a wyglad? co kto lubi... mysz moze sie podobac lub nie, ale jakie to ma znaczenie? jezeli dziala w porzadku, to nie ma powodu by sie jej za bardzo przygladac, jak sie zdaje... ale skoro juz o tym mowa, to wg mnie chlopcy i dziewczeta z logitecha troche za bardzo sie wysilili... niemniej jednak wielu zakrzyknie po trzykroc "Hurra!" z zachwytu nad "zardzewiala" myszka (poprzednia tez byla fajna, bo "poobijana");

 

kupic, czy nie kupic? hmmm... jezeli mysz jest praktycznie tak samo dobra jak poprzednie modele, jest to powod, zeby jej nie kupowac; jednak z tego samego powodu, mozna ja jednak kupic, skoro jest tak samo dobra (: szczegolnie jak cena zejdzie do rozsadniejszego poziomu (;

 

dodam jeszcze, ze wszedlem w posiadanie tego modelu nie dlatego, ze zamierzalem byc bardziej pr0 (ale fajnie ze dorzucali cos takiego "do zestawu" ((: ), tylko dlatego ze mialem okazje dostac go doslownie za bezcen; w kazdym innym przypadku, kupujac mysz dla siebie wybralbym mx300; czujnik jest tak samo dobry, a cena jest wiecej niz dobra... (; do tego ksztalt chyba bardziej mi odpowiada, chociaz pewnie zmienie zdanie jak pobede z nowa mysza dluzej

 

hmm... tyle mi przychodzi do glowy, bo kilku dniach testow; czy sa jakies pytania? nie ma? to dziekuje; dzisiejszy odcinek sponsorowany byl przez literki c, h oraz t i cyfre 23;

 

pozdrawiam

 

p.s. respectah dla wszystkich ktorzy dotrwali do konca! (; \o/

Edytowane przez niebaum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj może coś a propos siły docisku klawiszy głównych, ich głośności, czy myszka skrzypi, jak próbuje się ją wyciskać jak cytrynę itd.

mysza nie skrzypi, to nie nojka trzytrzytrzy dziesci ((: dol oraz boki sprawiaja wrazenie jednego kawalka, gora dobrze dopasowana; klawisze wciskaja sie w porzadku - nie za slabo, nie za mocno, ale o ile dobrze pamietam w mx500 mojego znajomego byly jakby nieco bardziej ciche - pisze o tym tylko dlatego, ze zapytales, nie stanowi to problemu

 

nic więcej mówić nie muszę B)

q:

 

p.s. no harm done (;

Edytowane przez niebaum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nabylem ta myszke i mam pytanie czy to norma ze scroll tak glosno chodzi przy przewijaniu ?? bardziej go slychac jak przewijam w gore strone niz w dol.Szkoda za taka cene powinno wszystko cichutko chodzic.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...