Skocz do zawartości
cavarr

Logitech G5

Rekomendowane odpowiedzi

Niebaum dzieki za krytyke pod moim adresem ale ja mysze używam codziennie w pracy na komputerze i wieczorami do sporadycznych rozgrywek w csa więc chetnie podzieliłem sie moimi spostrzeżeniami na jej temat. A ty widze podszedłes nie tyle do sprawy ale do wypowiadającego sie, czyli mnie niezbyt sympatycznie. Skoro jestes taki chojrak to bardzo chętnie moge cie "obdarować" ciężarkami od mojej G5 za niezbyt wygórowaną cene. Trudu przy konfiguracji bocznego klawisza nie będę sobie zadawał bo jeśli wszystko działało przy MX510 to producent powinien zadbać by w nowszej wersji jego produktu nie zdażały sie takie wpadki. Jak najbardziej mogę w setpoincie zbindować boczny przycisk jako którys z klawiszy ale to nie o to chodzi. Ważne jest iż cos z czyms nie gra.

 

Cytat

"na koniec dodam jeszcze, ze nikt Cie zasadniczo nie zmuszal do zakupu, tak samo jak nikt Cie teraz nie zmusza zebys jej uzywal dalej"

 

Pisząc to zdanie to sobie chyba jaja robiłeś? Oczywiście, że nikt mnie nie zmuszał. Skusiłem sie czytając recenzje na portalach a skoro ją już mam to chciałbym, powtarzam chciałbym zachwycać się nią jak wielu ale znalazłem kilka mankamentow, które nie występowały w modelu niższym i sporo tańszym. A poza tym fora śa po to by wypowiadać swoje opinie a nie po to by krytykować ludzi za to, że chca podzielić się swoimi uwagami.

Jeśli więc jesteś wniebowzięty swoją nową zabaweczką to napisz to a nietolerancje zostaw dla siebie.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bzinko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebaum dzieki za krytyke pod moim adresem ale ja mysze używam codziennie w pracy na komputerze i wieczorami do sporadycznych rozgrywek w csa więc chetnie podzieliłem sie moimi spostrzeżeniami na jej temat. A ty widze podszedłes nie tyle do sprawy ale do wypowiadającego sie, czyli mnie niezbyt sympatycznie.

nie komentowalem ani Ciebie (bo Cie nie znam), ani sprawy (bo to zrobilem juz wczesniej), skomentowalem sposob w jaki formulujesz swoje opinie; zwroc takze uwage, ze w przeciwienstwie do Ciebie zaproponowalem konkretne rozwiazania wspomnianych przez Ciebie problemow (a przynajmniej niektorych z nich)

 

Skoro jestes taki chojrak to bardzo chętnie moge cie "obdarować" ciężarkami od mojej G5 za niezbyt wygórowaną cene.

dzieki za propozycje, ale dla takiego "chojraka" jak ja, jeden komplet do szuflady w zupelnosci wystarczy;

 

Trudu przy konfiguracji bocznego klawisza nie będę sobie zadawał bo jeśli wszystko działało przy MX510 to producent powinien zadbać by w nowszej wersji jego produktu nie zdażały sie takie wpadki. Jak najbardziej mogę w setpoincie zbindować boczny przycisk jako którys z klawiszy ale to nie o to chodzi. Ważne jest iż cos z czyms nie gra.

skoro taka jest Twoja postawa przy korzystaniu z komputera, to dziwie sie ze cokolwiek udaje Ci sie zrobic... jak system zaczyna sie sypac, to tez rzucasz wszystko i czekasz az przyjdzie producent i poprawi bledy?

 

Skusiłem sie czytając recenzje na portalach a skoro ją już mam to chciałbym, powtarzam chciałbym zachwycać się nią jak wielu ale znalazłem kilka mankamentow, które nie występowały w modelu niższym i sporo tańszym.

jezeli uczysz sie na bledach, to na przyszlosc bedziesz wiedzial zeby podchodzic do recenzji na portalach z rezerwa, szczegolnie jezeli autorami sa ludzie z podejsciem podobnym do Twojego (czyt. brak obiektywnosci);

 

A poza tym fora śa po to by wypowiadać swoje opinie a nie po to by krytykować ludzi za to, że chca podzielić się swoimi uwagami.

Jeśli więc jesteś wniebowzięty swoją nową zabaweczką to napisz to a nietolerancje zostaw dla siebie.

masz racje, do tego wlasnie sluza fora, ale jezeli formulujesz swoje opinie w ten sposob, to sie potem nie dziw ze reakcja jest taka a nie inna; a o tym czy jestem wniebowziety czy nie, napisalem juz wyzej - mozesz sobie poczytac co mi sie podoba i nie podoba w "mojej nowej zabaweczce"; poza tym, dziwie Ci sie ze wytykasz mi nietolerancje, po tym jak wczesniej napisales "pod żadnym warunkiem nie kupujcie G5"; mozliwe ze mozna mi zarzucic brak tolerancji, Tobie natomiast ciezko jest zarzucic obiektywnosc...

 

nie chcialbym potegowac Twojej frustracji z korzystania z for i portali, wiec: przepraszam, jezeli moja wypowiedz Cie urazila i sugeruje na przyszlosc uwazniejsze czytanie, co pozwoli uniknac wielu problemow;

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo to ,albo qck,dkt,eye.Miałem tego ricochet'a przez 2 lata naprawde rewelka teraz gram na eye'u i tez stwierdzam ,ze to wypas pad.

szukałem własnie juz kiedys tego cholernego DKT ale nigdzie nie moge znalezc :? jakiegos linka moge prosic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no patrz a ja myslalem ze DKT to jest pelna nazwa i tak szukalem zawsze :P nie wiedzialem ze to Everglide...łoś ze mnie ;) dzieki za linka

 

tylko zastanawia mnie czy wziac szmacianą czy tego ricotecha plastikowego..teoretycznie bardziej mi sie chyba widzi plastik niz szmatka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze : mialem ricochet'a super podkladka obydwie strony (szorstka i gładka) "działały" super,to samo jest w moim wypadku ze szmatą tez wszytsko pieknie śmiga.Szmata napewno dłuzej pozyje,bo na tym ricochecie były dosc duze slady wytarcia po 2 latach z obydwu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mam juz tego Logitecha..powiem jedno: WYPAS!! myszka naprawde niesamowita..sunie jak po lodzie..teraz tylko jeszcze podkładeczkę

 

pytanko: macie jakies odważniki włożone?? mi chyba styka taka leciutka

 

pytanko 2: mam zestaw klawa+mysz Logitech Cordless Deluxe..odinstalowalem oprogramowanie od mychy starej (od klawy zostawiłem), zainstalowałem stery od nowej mychy...i teraz czy dałoby sie zainstalowac TYLKO to nowe oprogramowanie (obsługuje niby i myche i klawe)?? tzn czy by działała bezprzewodowa klawa od zestawu + G5 na nowym oprogramowaniu?? czy kazde urzadzenie musi miec swoje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zadnych odwaznikow nie mam wlozonych - przyzwyczajenie do wagi ie 3.0,co do sterów to nie wiem - probuj ,ale sie mie wydaje ,ze dla mychy setpointy odzielnie i stery do kejborda odzielnie,lecz nie zapewnniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dostałem G5 :) W porównaniu do mojego starego trusta to miodeczek :) Chociaż czeka mnie jezscze trochę czasu zanim się przyzwyczaję. Zupełnie inaczej się zachowuję :) Myszka Grejt! Teraz tylko jakaś podkładka :)

 

Mam problem w Operze 8,51 nie działa mi przyciskw "wstecz" wyskakuje okienko "Test Failure" w IE działa... WTF?

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi narzekało na S4D (ale znam takich co tez chwalili ;)), jesli chcesz normalny rozmair szmaty to bierze zwykłego qck,eye'a albo ta nowosc od stellpada 5L.

no i kupilem SteelPada Qck..baaaaardzo fajny :) myszka sunie jak po lodzie..ale wielkie to to!!! o moj boze..a dobrze ze nie wzialem QcK+!! to jest pewnie dopiero szmata do podłogi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myslicie ktora klawiatura bedzie lepiej pasowac kolorystycznie do G5+S&S. Logitech dinovo wersja na bluetooth czy radiowa Drugi problem to czy znajdzie sie kupiec na myszkę czy bedzie tzreba wywalić do kibla Przegladałem allegro i nikt nie wystawial samej myszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi glosno pracowal tylko przez minute i juz teraz nic nie slysze.

 

BTW Design jest wyrabisty a mysz solidna a precyzja.... nie chce nawet zjezdzac tu MX 1000 - gdyby nie ten kabel to bym powiedzial perpetum mobile ale niestety nie powiem i nie nabede G7 dlatego ze wyglada jak z d...

 

Tyle ode mnie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem nie moge zrobic update g5.

mianowicie wlaczam flasha klikam flash napis zmienie sie na preparing to flash po chwili mysz przestaje dzialac i tak w nieskonczonosc, po ponownym podlaczeniu wszystko dziala tak jak wczesniej, wie moze ktos o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem nie moge zrobic update g5.

mianowicie wlaczam flasha klikam flash napis zmienie sie na preparing to flash po chwili mysz przestaje dzialac i tak w nieskonczonosc, po ponownym podlaczeniu wszystko dziala tak jak wczesniej, wie moze ktos o co chodzi?

Raz tez mi się tak zdarzyło... Potem nie próbowałem więc nie wiem czy tez by się nie dało. Po formacie flash załapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pod żadnym warunkiem nie kupujcie G5. Naprawde szkoda waszych pieniędzy, chyba że chcecie mieć piękne blaszane pudełeczko z ciężarkami leżące gdzieś w szafce. A precyzja gorsza niż MX510. Naprawde nie wiem czym oni sie tak zachwycają na portalach.

To co opisałeś ^ to nie wina myszki !! Tylko sterów do grafiki !! Miałem tak samo ale odrobina chęci i kombinacji pomogła sobie z tym poradzić. Zamias ględzić ciągle jaki to jesteś biedny bo kupiłes G5 któa ci zle dziala wziołbys sie do roboty !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ghost_dog

wlasnie przyszla mi G5 i co tu duzo mowic - rewelacja. odczuwam roznice w stosunku do MX510. zaraz zrobilem update firmware-u i smiga po moim revelcell-u jak dzika bez podklejania teflonem co bylo niezbedne w MXach. bez watpienia to najlepsza myszka z jaka mialem do czynienia (ksztalt razerow mi nie odpowiada) i za nic nie dopatrzylem sie u niej efektu akceleracji wstecznej wbrew temu co pisali na PClabie - pewnie testowali jeszcze ze starym firmware.

Edycja:

dziala nawet jak sie ja przylozy do monitora :D

Edytowane przez ghost_dog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesadze by roznice były tak olbrzymie roznice by doplacac do g5...jak juz wiele razy pisalem w topiku o myszach ja nie odczulem roznicy w dokladnosci miedzy ie 3.0,a g5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO MX518. to jest roznica tylko 400 dpi a w cenie ok 60 zl. Zreszta wysokie DPI sprawdza sie dopiero przy wysokich rozdzielczosciach ekranu. Niewiem po wuja w G5 usuneli jeden przycisk z boku, jak dla mnie duzy minus za ten ruch. Nie mialem G5 w rece ale bawilem sie MX518. Za zaoszczedzone pieniadze mozna dokupic sobie jakas podkladke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ghost_dog

mi zupelnie brak tego przycisku nie przeszkadza bo w 510 uzywalem wlasnie jednego z tych dwoch i to tylko w grach (grze - CS). co do pogladu ze wysokie dpi sprawdza sie tylko w wysokiej rozdzielczosci to zupelnie nie widze sensu tego pogladu bo przeciez niezaleznie od tego jaka jest rozdzielczosc potrzeba tyle samo ruszyc mysza zeby sie o dany kat obrocic.

najbardziej (poza wysoka rozdzielczoscia) podoba mi sie w tej myszzy mozliwosc ustawienia dowolnej rozdzielczosci z dokladnoscia do 50 dpi - fajny bajer.

co do pytania ktora lepsza - moim zdaniem G5, chocby ze wzgledu na fakture. w przypadku 510 przeszkadzalo mi to ze jest taka sliska i po godzinie gry poprostu sie palce slizgaly. w 518 jest tak samo. co do dzialania to poza wiekszym dpi roznicy nie ma - zarowno jedna jak i druga chodzi swietnie i nigdy sie nie gubi/nie wariuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak rozwiązać taki oto problem: podczas gier z podłączonym G5 zauważyć można wyraźny spadek fps. W zależności od gry z dotychczasowych np. 240 robi się 180 albo ze 100 - 30. O ile w pierwszym przypadku to jeszcze nie tragedia, tak w drugim po prostu tracę radość gry. Dodam, że po wypięciu myszy z portu ilość fps automatycznie wzrasta do dawnej wartości. Ponowne wpięcie myszy W TRAKCIE GRY już nie powoduje spadku ilości klatek. Jeśli jednak wyjdę z gry i uruchamiam ją kolejny raz, problem powraca. Setpoint aktywny, wykorzystałem wszystkie opcje mouserate switchera - bez efektu. Dodam jeszcze, że wcześniej miałem przez chwilę copperheada, przy którym wszystko działało prawidłowo. Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...