Skocz do zawartości
cavarr

Logitech G5

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do uzytkownikow G5: Jakie macie podkladki? Wzialem na probe STEELPAD 3S ale jest bardzo szorstka i nie nadaje sie do slizgaczy z G5, chodzi gorzej niz na biurku... Zalezy mi na malej powierzchni, max A4 i bardzo glatkiej powierzchni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ;-).

Użtwając programiku USB mouserate switcher ustawiam myszke na 1000hz lecz w programie sprawdzającym szybkosc odswierzania ruchu pisze ze nadal jest 500hz. Czy G5 ma jakąs blokade;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak u was działa skrol bo u mnie zrobił sie bardzo nieprecyzyjny gdy kręce rolką to czasem 2 razy obróci zanim załapie a czasem tylko dotknę i skroluje w górę lub dół jak myślicie reklamować ją??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się (mam nadzieję, że szczęśliwym) posiadaczem G5 i również mam pytanie odnośnie scrolla. Otóż, gdy przewijam go w dół wszystko jest w porządku, ale przy przewijaniu w górę wydaje on wkurzający "klekot". Czy to normalne w tej myszce czy może sprzęt kwalifikuje się do wymiany/naprawy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się (mam nadzieję, że szczęśliwym) posiadaczem G5 i również mam pytanie odnośnie scrolla. Otóż, gdy przewijam go w dół wszystko jest w porządku, ale przy przewijaniu w górę wydaje on wkurzający "klekot". Czy to normalne w tej myszce czy może sprzęt kwalifikuje się do wymiany/naprawy ??

Heh, mam G7 i jakoś wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie przy przewijaniu do góry jest głośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moje rece na pare dni wpadla G5 i jestem w szoku jesli chodzi o slizgacze. Sa pod wzgledem dzialania na icemacie lepsze niz jakikolwiek teflon z jakim mialem do tej pory do czynienia (zarowno 'homemade' jak i firmowe padsurfery). Mozna gdzies dostac te slizgacze w detalu (oryginalne logitech)? Bo chodza idealnie, lepiej niz firmowe z diamondbacka i 0 szumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przylaczam sie do pytania aerial'a :D

Z tego co szulalem na roznych forach logitecha to nie jest to takie proste.

Napewno nie ma tego oficjalnie w handlu. Jedyna metoda to napisac do logitecha o wymiane slizgaczy w ramach gwarancji czy jakos tak. Przynajmniej tak robia na zachodzie / za oceanem , tzn spotkalem sie z opiniami ze logitech bezplatnie podeslal nowy zestaw do danej myszki (bez koniecznosci udowodnienia ze stockowe sie uszkodzily/zjechaly), taka polityka dbania o klineta. Jak to jest u nas nie wiem..

A jakies zamiennieki, czy slizgacze z podobnego materialu to ciezko znalesc - nie udalo mi sie nic podobnego odszukac (do kupienia w detalu). Jedyna sluszna droga to logitechy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Własnie dostame G5 : ) Myszka ogolnie smiga calkiem calkiem tylko ten scroll moglby byc nieco cichszy.... Ale nie w tym rzecz. Jaka mozecie polecic podkladke obecnie na rynku ? Bo Qck chyba juz sie nie dostanie (tylko jakas jej odmiane Heavy). Zalezy mi na cenie tak do 80zł i najlepiej zeby nie byla "szmacianka" (jakos nie mam przekonania zeby na powierzchni z tkaniny ta mycha mogla smigac jak po lodzie, jesli jestem w bledzie to oświećcie mnie :P).

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja właśnie dziś zaczęła coś świrować - konkretnie rolka... Chcę otworzyć link przyciskiem w rolce, wystarczy, że dotknę rolki lekko a już sama przewija ekran o kawałek do góry i w momencie naciśnięcia klikam kilka cm wyżej :/

Zobaczymy czy mi przyjmą to w apollo na gwarancji O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...