Skocz do zawartości
FrIkO

Hl2: Episode One

Rekomendowane odpowiedzi

Mam inny problem.

Lacze to 750/750. A ten (*($#$ steam sciaga mi max. 16kB/s...

Dopiero mam 59%. Instalowalem z dvd.

mi zapierniczalo 50-60kB/s (prawie max), zacząłem ściągać update od razu po godz. 19.00

 

odpaliłem godzinke temu i jest 5 rozdziałów :? zobaczymy ile to zajmie czasu..oby jak najdłużej

 

HDR ładnie wyglada jak na początek gierki, chodzi w 1280x1024 AAx4 AFx16 HDR on, reszta max bardzo ładnie jak narazie :)

 

dobra ide grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy mówią o godzinach grania? Przeciez to Half-life. Jest bezcenny. Kto tego nie wie ten niech lepiej kupi sobie gre komputerową a nie HL.

Edytowane przez freeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest WYCZESANA, bardzo dużo akcji (mimo że na początku mamy tylko gravity guna). Wszyscy kupować i nawet sie nie wahać :wink: perełka

Dobra jeszcze kilka takich opinii i kurde zamawiam jak tylko dvd otrzymam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fuck

 

postanowilem zrobic sobie przerwe [;

ta gra wsysa normalnie 18/10 jest warta kazdego dolara ktorego na nia wydalem. nie bede mowil zbyt duzo zeby nie zepsuc zabawy, ale akcja ciemny tunel nic nie widac ty masz tylko usp i shotguna z kilkoma pociskami a tu z ciemnosci wybiega na ciebie zombiak z odbezpieczonym granatem i musisz siwiecic na niego bo inaczej Alyx nie strzela..

 

wracam do gry :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiadam.

 

Kupiłem gre w Empiku - dvd. Posiadam juz konto na Steam. Zainstalowalem EO i HL1:DM. Jakby sie mogło wydawać. Kupno dvd wiaze sie tylko z odszyfrowaniem plikow przez Steam i rowno w godzine zero, odpaleniem gry.

Niestety Steam zachcial sobie cos posiagac. Mam lacze tv kablowej (zlego slowa nie powiem) 750/750. Nie wiadomo czemu, ale ma wstret do Steama.

 

Pierwszy "update" mial trwać 1h przy srednim sciaganiu ~10kB/s. Przy stanie 100% pojawił sie komunikat (nie pamietam dokladnie jaki) o tresci dosc nie przyjemnej. Ze pliki sa nie poprawne i sciagamy jeszcze raz <_<.

 

Kolejny update - mozliwe ze ten sam co wczesniej wg. steama bedzie trwal - uwaga - 5h.

 

Pytania: ;]

- też Wam tyle sciagalo?

- macie problemy z zanizonym DL w steam?

 

Bez odbioru. Wkur... gracz ktory kupił legalnie EO. A przecież mogłem zassac z torrenta i pewnie problemów bym nie miał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc ja powiem coś więcej po dwóch i pół godziny grania jestem w 2 i trochę chapterze giera jest warta tych 50zł jak dla mnie 9/10 czego nie 10 bo musiałby być to jakiś przełom, a tak nie jest, co nie zmienia faktu że jedna (o ile nie najlepsza) z lepszych gier w tym roku (jak do tej pory) na PC. HDR świeci pięknie i nawet nie ssie tyle ze sprzętu co Lost Coast może dlatego że nie było jeszcze terenu otwartego. Jeśli ktoś jeszcze nie kupił to czym prędzej zapier.... do EMPIKA, MM albo tam gdzie to mają.

 

POCA nie wiem jak u ciebie, ale na moim biednym łączy UPDATE sciągał się po 20 kB/s i nie miałem żadnego error-a giere też kupiłem w pudle.

EDIT zmieniłem 3 chapter na 2 umskneło mi się bo po ciemku pisałem.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiadam.

 

Kupiłem gre w Empiku - dvd. Posiadam juz konto na Steam. Zainstalowalem EO i HL1:DM. Jakby sie mogło wydawać. Kupno dvd wiaze sie tylko z odszyfrowaniem plikow przez Steam i rowno w godzine zero, odpaleniem gry.

Niestety Steam zachcial sobie cos posiagac. Mam lacze tv kablowej (zlego slowa nie powiem) 750/750. Nie wiadomo czemu, ale ma wstret do Steama.

 

Pierwszy "update" mial trwać 1h przy srednim sciaganiu ~10kB/s. Przy stanie 100% pojawił sie komunikat (nie pamietam dokladnie jaki) o tresci dosc nie przyjemnej. Ze pliki sa nie poprawne i sciagamy jeszcze raz <_<.

 

Kolejny update - mozliwe ze ten sam co wczesniej wg. steama bedzie trwal - uwaga - 5h.

 

Pytania: ;]

- też Wam tyle sciagalo?

- macie problemy z zanizonym DL w steam?

 

Bez odbioru. Wkur... gracz ktory kupił legalnie EO. A przecież mogłem zassac z torrenta i pewnie problemów bym nie miał ;]

no ja już pisałem nie leciało mi max łączem (czyli 75kB/s), ale tak 50kB/s było :) też mnie dziwi na ch..a tyle sie ściąga przez ten cholerny steam!! przecież to powinna być paczuszka 100kB na odblokowanie i jazda z grą..a nie dociaganie no tak hmmmm z 50MB pewnie się ściągneło :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja już pisałem nie leciało mi max łączem (czyli 75kB/s), ale tak 50kB/s było :) też mnie dziwi na ch..a tyle sie ściąga przez ten cholerny steam!! przecież to powinna być paczuszka 100kB na odblokowanie i jazda z grą..a nie dociaganie no tak hmmmm z 50MB pewnie się ściągneło :?

Po wytloczeniu plyt (pewno tloczone z miesiac temu ;] )

znalezli jakies bledy itp i dlatego update ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że przez Was teraz muszę stracić 49zł ? :P

 

Tylko nie wiem czy HL2 taki stary, że na skrinach lukk_'a jakieś lipne te tekstury. Rozmyte bez bump'a :/

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że przez Was teraz muszę stracić 49zł ? :P

 

Tylko nie wiem czy HL2 taki stary, że na skrinach lukk_'a jakieś lipne te tekstury. Rozmyte bez bump'a :/

bo takie są w hl2 nic nie poradzisz , kiedyś może robiły wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby zensfist maczal w tym palce?:>

Dołączona grafika

 

wybaczcie biedne detale ale mam testurki na low zeby sie wmiare plynnie gralo z mojim radeonem 9200se :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co mozna napisac. ktrotka troche :> i po dojsciu do konca znowu troche niedosyt zostaje i trzeba czekac na ep2 z rozwiazeniem watku. gdyby nie to ze taka krotka byl by wypas a tak jest tylko fajna gra :P

powinno byc przynajniej na jakies 30 godzin gry a nie na 5 :F teraz na dopracowanym silniczku gra sie przyjemnie AI moze nie powala ale jest niezle. powinni wypuscic wszystkie episody razem jako jeden wielki dodatek :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :P troche prosta giera

 

@Tha.Doggfather

warto :> po tych pieciu godzinach uciekania z city17 jestem dosc zmeczony:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :P troche prosta giera

 

@Tha.Doggfather

warto :> po tych pieciu godzinach uciekania z city17 jestem dosc zmeczony:P

LOL - ja jeszcze nie widzialem gry a ten juz przeszedl,chyba pierwszy w kraju !! Bez sensu.Ja Sina przechodzilem w 3dni i ta gra tez mam zamiar sie delektowac.W koncu 5h to nie tak tragicznie.Ile czasu masz tam na liczniku ? Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedl bym troche szybciej ale zawiesila sie 3 razy [;

 

taka mala wskazowka. na poczatku gry radze dokladnie celowac, a nie pruc na slepo [;

 

edit:

gdzie jest licznik?:>

 

specjalnie nie ma czym sie delektowac. bez delektowania sie i sluchania o czym gada Alyx mozna gre przejsc w 3 godziny

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...