Skocz do zawartości
FrIkO

Hl2: Episode One

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wintereq

Już mam. I po grze, zdecydowanie za krótka, ale spoko się grało.

 

Nie ma informacji na temat Episode Two? Valve teraz chyba tym się przede wszystkim będzie zajmowało...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż wstyd się przyznać :oops: , ale dopiero teraz ukończyłem Episode One, a zmotywował mnie do tego 26" LCD :D

grało się wyśmienicie, uważam, że gra była w sam raz jeżeli chodzi o długość, no i teraz wiem skąd te lasy w EP2 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż wstyd się przyznać :oops: , ale dopiero teraz ukończyłem Episode One, a zmotywował mnie do tego 26" LCD :D

grało się wyśmienicie, uważam, że gra była w sam raz jeżeli chodzi o długość, no i teraz wiem skąd te lasy w EP2 B)

 

pewnie dobrze ci sie gralo ,ale tylko z takiego powodu ze ep1 byl na 26lcd :lol: :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze mi sie gralo w HL + wszystkie dodatki, w HL2 i teraz w HL2 E1 i pewnie w E2 tez bedzie sie bardzo dobrze gralo no i TF mniam, lcd tylko spotegowal doznania, a to wszystko dzieki source ktory jako jeden z nielicznych silnikow poprawnie obsluguje rozdzielczosci 16:9 i 16:10

jezeli masz z tym jakis problem to sie zbadaj

 

source to majstersztyk, co ten engine wyrabia to glowa mala, a tyle czasu juz uplynelo od chwili gdy powstal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze mi sie gralo w HL + wszystkie dodatki, w HL2 i teraz w HL2 E1 i pewnie w E2 tez bedzie sie bardzo dobrze gralo no i TF mniam, lcd tylko spotegowal doznania, a to wszystko dzieki source ktory jako jeden z nielicznych silnikow poprawnie obsluguje rozdzielczosci 16:9 i 16:10

jezeli masz z tym jakis problem to sie zbadaj

 

source to majstersztyk, co ten engine wyrabia to glowa mala, a tyle czasu juz uplynelo od chwili gdy powstal

Noo czy ja wiem czy taki majstersztyk. ;) Gierka ,ba cała seria HL jest po prostu genialna ,ale co do silnika to bym się przyczepił do optymalizacji. Na otwartych przestrzeniach FPS potrafi spaść dość znacznie .Także do takiego Far Cry to mu brakuję . Kucyk jak mogłeś tyle odkładać granie w E1 :blink: <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik jest bardzo dobry uznal bym go za najlepszy silniczek wszczeczasow, ale raz uruchomilem serwer css w trybie debbugera to jka zajzalem pozniej do loga to zwatpilem :lol: gdyby naprawic wszystkie mme leak'i i errory to silniczek by karal :D

podejzewam ze gry na nim beda wychodzili jeszcze dlugo tak jak to bylo z quakeowymi silnikami. wystarczy wstawic tekstury wyzszej rozdzielczosci i mamy calkiem nowa gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...