Skocz do zawartości
FrIkO

Hl2: Episode One

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% będzie dzisiaj także lukk_ nie dygaj. Jeśli ktoś z Was napiszę mi iż czuć choć trochę klimat z hl1 to może kupię.

Nie licz na to ;(. Po oblokaniu wielu trailerów i gameplajów E:O bedzie kopią hl2 i bedzie w nim zero klimy z hl1. Polecam trailery z gamespota. W sumie sie zobaczy ale ja na nic nie licze oprócz kontynuacji hl2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatu nie bedzie z HL1 ,bo musieliby nas znowu zamknac w jakims Facility. I takie spostrzezenie. Ostatnio gralem w HL2 tak dla przypomnienia i podtweakowali troche AI ,bo headcraby sa teraz o wiele bardziej agresywne, niz jak gralem za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już mam swoją kopię :) 49.90 w mediaMarkt..teraz czekamy na odblokowanie :)

o fuck:P a ja przed chwila dalem 20 dolarow [; przeplacilem o 10zl :P

 

jeszcze 2 godziny 56 minut :>

 

nie moge sie doczekac [;

2 godziny 40 minut :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge być w Waszym klubie? :]

 

59zł w Empiku.

bjacz, mogłeś sobie od razu w Empiku kupić poradnik młodego fotografa - na zdjęciu wszystko ostre tylko nie gra :lol: :rolleyes:

u mnie za gre chcą 29euro, chyba ich pogieło, ściągam przez steama :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bjacz, mogłeś sobie od razu w Empiku kupić poradnik młodego fotografa - na zdjęciu wszystko ostre tylko nie gra :lol: :rolleyes:

u mnie za gre chcą 29euro, chyba ich pogieło, ściągam przez steama :)

Mój aparat nie był stworzony do tak prozaicznych celów jak robienie zdjęć gier za marne 59zł. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

du** a nie jest, ten ich refleks szachisty....wg steama nadal unreleased :wink:

zrestartuj steama mule [;

 

wlasnie mi sie rozkodowuje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 83% :>

 

juz mam jeszcze cos sie dociaga ale idzie maxem lacza i zaraz bedzie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo - opanujcie sie i nie walcie postow co 5 sekund SCIAGNALEM KOLEJNY PROCENT!!!YEEEE

Secundo - Jak juz spedzicie nad gra 1h to zadajcie sobie 2 pytania - a) Ile jeszcze przedemna gry? I B) Warto bylo wydac 50/60pln? Bo zastanawiam sie ciagle cholercia :twisted: Moze odwiedze temat na weekendzie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Secundo - Jak juz spedzicie nad gra 1h to zadajcie sobie 2 pytania - a) Ile jeszcze przedemna gry? I B) Warto bylo wydac 50/60pln? Bo zastanawiam sie ciagle cholercia :twisted:

Tu odpowiedz jest jasna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Jak na chwile obecna mam kupic dodatek do genialnej gry i klapnac po kilku h bo sie skonczylo albo skrobnac wiecej na inna pelna giere to wybralbym 2 opcje [;

Chyba ze wstrzymam sie do edycji kolekcjonerskiej - EP One&Two&....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Jak na chwile obecna mam kupic dodatek do genialnej gry i klapnac po kilku h bo sie skonczylo albo skrobnac wiecej na inna pelna giere to wybralbym 2 opcje [;

Chyba ze wstrzymam sie do edycji kolekcjonerskiej - EP One&Two&....

Nie przesadzajmy, 50zl za gre,ktora sie przechodzi tak dlugo jak TRL,ktora kosztuje 120zl ? Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...