Skocz do zawartości
Kopek

Gry Mi Się Resetują

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj przetestować swoje pamięci u kogo innego. Jak są OK to spróbuj jeszcze się pobawić timingami - tak jak mówiłem ustaw na 3-4-4-11-2T i zobacz czy przejdzie memtesta. A jak to nie pomoże to nie wiem... chyba wtedy mobo jest winne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowalem moje pamieci u kumpla, w mem tescie tez znalazko kilka errorow, ale jak sprawdzalem czy namjej pamieci rsetje sie nap battlefield 2 to dziala poprawnie a umnie sie resetuje,

 

potem skanowalem jego pamiec i nie wykrylo bledow!!!!

 

 

mi sie wydaje ze to bedzie wina plyty!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jak ustawic taiming ramow??

 

ja w biosie mam takie cos DRAM CAS LATENCY ( i tu moge zybrac 2T, 2.5T, 3T i AUTO) sprawdzalem na kzdym z tych opcji ale nic nie pomoglo!!!!

 

zuwazykem jeszcze w biosie taka opcje:

AGP APERTURE SIZE mam to ustawione na 64mb (do czego ta funkcja sluzy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

funkcja sluzy do okreslania ile mb z ramu bedzie udostepnione karcie jako dodatkowa pamiec

ja mialem identyczny problem z restartami mam ABITA BE6-II z nowymi kondziołkami i po wymianie dysku na WD800JB z 8mb pamieci podrecznej restarty sie pojawiły

sprawdzilem dysk czy ma bad sectory ale nic nie mial blednego

zainstalowalem 10 razy winde i tez nic

wkoncu zaktuaizowalem bios plyty i hpt370 i nadal byly restarty :(

juz sily niemialem ale pomyslalem zeby dysk podłączyć pod hpt370 i zainstalowac winde xp no i nie bylo restartów ;) ani vpu recower sie nie uruchamial

potem kompa do babci przewiozlem zainstalowalem winde i 3dmarka2001 i po chwilce testowania vpu sie wlacza - przegrzewanie trzeba wykluczyc bo mam porzadne i radator jest lekkocieply ;)

kata radeon 9200SE od szafirka z 128mb pamieci

POMOCY!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...