Skocz do zawartości
fipa

Pieniądze

Rekomendowane odpowiedzi

Na ziolku taka kasa jest!?!

WoW

...trzebalo by przeprowadzic jakies badania publiczne, i ankiety w szkolach czy znalezli by sie jacys kupcy :], ale raczej by sie znalezli.

Jedyny probblem... to chyba rodzice by byli, kurde ale taka kasa...

Napisz mi pw... ;)

 

hmmm dalej nie wiesz... to poczekaj do konca wakacji, bedzie 4k...

Jezeli mowicie ze akcje to cieezki pieniadz to na serio chyc sie handlu...

Znalezienie oplacalnego towaru to pestka, ale rynek zbytu. Polska bidna, ludzie nie szastaja kasa w te i we wte... i na duperele masy keszu nie wydawaja...

Moze zrob siec kioskow:> ciekawe ile postawienie takiego jak Ty masz kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo starcić :)

1593215[/snapback]

No risk no fun;]

 

1500 zł powiadasz? miałbym jedno rozwiązanie jak je pomnożyć w krótkim czasie. coprawda jest to przestępstwo, zawsze można spróbować. chodzi mi o posianie marihuany we własnej piwnicy. za 1000 zł kupiłbyś 20 nasion pożądnego stuffu (feminizowana white widow) i do tego lampy HPS. piwnicie obłożyłbyś folią aluminiową i warunki jak siemasz :wink: po 6-7 miesiącach, zakładając że np 18 nasion wykiekłkuje będziesz miał ok. 2,5 kg (200-250 g z krzaka) czystego, bardzo mocnego towaru. później tylko znaleść kupca za np. 10zł gram, czyli ~25 000 złotych :wink:

Dlaczego ja nie wpadlem na ten pomysł? :blink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zrob siec kioskow:> ciekawe ile postawienie takiego jak Ty masz kosztuje...

1594027[/snapback]

Żeby DOBRZE zaczać trzeba tak mniej wiecej 15-20k (razem z towarem na poczatek, kasa fiskalna, miejscem, etc). Siec kiosków? Moja mama prowadzi jeden, jej rodzony brat (moj chrzestny) prowadzi trzy. Czy to juz sieć? Nawet nie wyobrazacie sobie ile jest przy tym pracy. Głeboko myli sie ten, kto mysli, ze to tylko siedzenie i czytanie gazet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najwazniejsze: to jest nielegalne

Po drugie: nie mam na to miejsca

Po trzecie: starzy...

Po czwarte: moja mieścina jest bardzo mała i zbyt szybko rozniosłoby się, takze do

1593963[/snapback]

AD1. legalnie nie da się zarobić takiej forsy, poza tym jestem za legalizacją

AD2. jedyny problem. najlepiej jakaś piwnica, strych, szopa po ziemią

AD3. ta misja jest tajna B)

AD4. AD3

Na ziolku taka kasa jest!?!

WoW

...trzebalo by przeprowadzic jakies badania publiczne, i ankiety w szkolach czy znalezli by sie jacys kupcy :], ale raczej by sie znalezli.

Jedyny probblem... to chyba rodzice by byli, kurde ale taka kasa...

Napisz mi pw... ;)

1594027[/snapback]

o kupców już byś się nie musiał martwić :wink: towar rozprowadzany w Polsce jest głównie krajowej hodowli i rzadko kto pokusi się o wychodowanie White Widow, która ilością thc przewyższa dwukrotnie swoich 'zwykłych' odpowiedników.

 

poleciał pw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc jakieś pół roku temu miałem podobny problem;miałem nieco więcej kasy na stanie ale również problem, co z nią zrobić (idzie zgłupieć :| ) więc leżała sobie, a teraz przyszły nieoczekiwane wydatki i jest jak znalazł :D

Więc moja rada jest taka: jeśli nie chcesz jej inwestować w siebie, masz to co chciałeś mieć, a nie chcesz jej inwestować etc. (ryzyko zawsze jest) po prostu odłóż ją na konto, lub podobne. Jeśli będzie sobie leżała nic się jej nie stanie, a na pewno przyjdzie taki moment że będzie jak znalazł. Gorzej jeśli jest się spłukanym, a okazja mruga do nas oczkiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy mam troche wiecej niz autor topicku i tez bym w cos zainwestowal ale nie wiemw co :D Glupio tak jak inflacja zjada czlowiekowi oszczednosci :P

 

Jak sie czyta o tych debiutach gieldowych ( bank Millenium 1200% wiecej akcje kosztowaly po wejsciu niz jak sprzedawane byly :wink: ) to az sie milo robi :P Jednak gdyby bylo tak super to kazdy by na tym kase trzepal :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD1. legalnie nie da się zarobić takiej forsy, poza tym jestem za legalizacją

AD2. jedyny problem. najlepiej jakaś piwnica, strych, szopa po ziemią

AD3. ta misja jest tajna B)

AD4. AD3

 

o kupców już byś się nie musiał martwić :wink: towar rozprowadzany w Polsce jest głównie krajowej hodowli i rzadko kto pokusi się o wychodowanie White Widow, która ilością thc przewyższa dwukrotnie swoich 'zwykłych' odpowiedników.

 

poleciał pw...

1594341[/snapback]

Wtedy gdyby to bylo legalne nie było by z tego takiej kasy bo powstawały by prywatne firmy sprzedawajac etowar coraz taniej i taniej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy mam troche wiecej niz autor topicku i tez bym w cos zainwestowal ale nie wiemw  co :D Glupio tak jak inflacja zjada czlowiekowi oszczednosci :P

 

Jak sie czyta o tych debiutach gieldowych ( bank Millenium 1200% wiecej akcje kosztowaly po wejsciu niz jak sprzedawane byly  :wink: ) to az sie milo robi :P Jednak gdyby bylo tak super to kazdy by na tym kase trzepal  :wink:

1594865[/snapback]

A ja dalej polecam zainteresowac sie oferta Supermarketu funduszy inwestycyjnych w mbanku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taką kasą to tylko handel lub usługi.

1)Sprzedają w twoich sklepach np owoce lub jakieś inne art spożywcze? Poszukaj tanich dostawców i zaproponuj im lepsze ceny.

2)Kup skrzynkę jabłek/bananów/truskawki/cokolwiek, stań na ulicy i sprzedawaj, np koło kościołów, parków, marketów itp

3)Prace porządkowe w ogrodach, itp

 

Nic innego za tą kasę nie zrobisz, nie baw się w banki i fundusze, a szczególnie giełdę, z 1500zł to cię wyśmieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic innego za tą kasę nie zrobisz, nie baw się w banki i fundusze, a szczególnie giełdę, z 1500zł to cię wyśmieją.

Nie przesadzałbym... Widac, ze giełde znasz tylko z filmow :P Z 1500 zł spokojnie mozna wystartowac. Oczywiscie zyski beda proporcjonalnie mniejsze, ale ewentualne straty tez beda mniejsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mając 1500zł nie warto grać na giełdzie. Prowizje od kupna/sprzedaży są na takim poziomie że zjedzą ci większość zysku i żeby cokolwiek zarobić musisz czekać na bardzo duże wahnięcia kursu, również dlatego że za tą kase kupisz bardzo mało akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: mam 1,5k zł i nie wiem jak je zainwestowac. Mysle, ze gdybym odwiedzil babcie, ciocie itd mialbym 2000zł. Tylko nie wiem co zrobic z pieniedzmi, aby nie stracic, a najlepiej zarobic. Prosze mi tu bez tekstów "oddaj mi" czy "właduj w kompa".... Wydaje mi sie, ze tu na Testowym jest kilka osob, ktore maja cos konkretnego do powiedzenia.

 

Każdy inwestor ci powie, zainwestuje w WIEDZE Kup Sobie Książki.

 

Biznes, Nieruchomości, Fundusze Inwestycyjne, Handel itp.

 

 

najlepiej jednak idź do empika i kup sobie "Myśl i Wzrastaj w Bogactwie" 29 zł Napoleona Hilla (tylko nie przesadzaj z tą lekturą bo jest jak narkotyk i zawsze jest jej mało, nawet jest na kasecie Krzysztof Ibisz ją nagrywał)

 

Good luck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...