Skocz do zawartości
kosmo

Bojówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje kupic sobie bojowki, zalezy mi na tym zeby byly wytrzymale, nie przecieraly sie itp. teraz pytanie: gdzie takie dostane (moga byc adresy sklepow w 3miescie :) albo marka, firma. Nie chce kupic jakiegos szaj***

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol to forum schodzi na psy nie dlugo ludzie beda pytac gdzie dostana gume do rzucia :/ idz do sklepu i przymierz, poszukaj takich jakie ci sie beda podobac tu nikt tego za ciebie nie zrobi - normalnie paranoja, zeby juz pytac na forum gdzie mozna kupic spodnie dzizas !

Edytowane przez _ares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol to forum schodzi na psy nie dlugo ludzie beda pytac gdzie dostana gume do zucia :/ idz do sklepu i przymierz, poszukaj takich jakie ci sie beda podobac tu nikt tego za ciebie nie zrobi - normalnie paranoja, zeby juz pytac na forum gdzie mozna kupic spodnie dzizas !

1592583[/snapback]

To jest off-topic - jak ci sie nie podoba to nie czytaj... zresztą uwazaj bo juz raz dostales bana na tym forum wiec admini chetnie dadzą ci kolejnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze pojde przymierze itp, ale w przymierzalni nie bede wiedzial czy sa wytrzymale itp, prosze o odpowiedz ludzi co sie znaja na tym, jakich firm unikac

 

tak samo jak i polonez i mercedes to tez samochod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na :

 

www.rockmetalshop.pl tam w dziale spodnie, masz bojówek kilka rodzaji i to w całkiem spoko cenie, a radzę poszukać w mieście jakiegos Army Shopu, u mnie jest coś takiego i tam tez mozna kupic bojówki, kostki itp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem bojówki na targu... zadna firma poporstu noname. Spodnie sa praktycznie niezniszczalne, nigdzie sie nie przecieraja, zadnych dziór itp a nie oszczedzam ich ...

jak spodnie sa wytrzymale to to widac, np jakos materialu itp ( oczywiscie mowie o kupnie w sklepie nie na necie ). Poprostu trzeba mierzyc i dopasować :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.bunkier.com polecam M65 obowiazkowa w kolorze "Olive Green" moze nie sa zbyt piekne ale rekordzisci po 10 lat w nich potrafia chodzic :)

 

Ps. Z nowszych to BDU tylko tu trzeba byc czujnym bo smiecia mozna kupic. Ogolem chyba kazdy wojskowy ciuch a do takich zaliczam typowe i jedynie sluszne bojowki sa bardziej wytrzymale niz zwykle BGSy (Bojowe Gacie Sportowe :P ). Mozesz poszukac czegos z Bundeswehry bo ciuchy od szkopow tez milo wspominam :)

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kup oryginalne, a nie amerykanskie bdu made in oboz pracy przymusowej w Chinach poludniowo-wschodnich nr 32169

1594145[/snapback]

spodnie do których podałem linki są szyte w Polsce...

 

a wiecie może czy rozmiar XS jest mniejszy czy większy od zwykłego S?

edit:

zapomniałem o googlach.... :wink: już wszystko wiem

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodnie do których podałem linki są szyte w Polsce...

 

a wiecie może czy rozmiar XS jest mniejszy czy większy od zwykłego S?

edit:

zapomniałem o googlach.... :wink: już wszystko wiem

1595377[/snapback]

Nie szkodzi, co oryginal to oryginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żebyśmy robili to OT, ale że chińskie to nie znaczy, że złe. to nie są spodnie do wyjścia na miasto tylko dla wojska, więc jeśli robione w chinach to widocznie dla chińskiej armi (:P) i też są odpowiednio wytrzymałe... no chyba że jesteś fanem usa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To nie sa spodnie robione dla armii. To sa spodnie robione dla ludzi, ktorzy wola troche zaoszczedzic i miec towar znacznie gorszy jakosciowo. Co z tego, ze wygladaja tak samo, jak material jest inny, szwy sa inne, kroj tez moze sie nieco roznic. Amerykanskie spodnie byly tylko jako przyklad. Kup sobie oryginalne spodnie z wojska, a beda Ci dlugo i wiernie sluzyly. Jak nie chcesz sie wykosztowac to polecam brytyjskie - calkiem ladne i wytrzymale. Ja za nowe w lesnym kamuflazu na bajzlu (to znaczy na moto-weteran bazarze w Lodzi) po utargowaniu dalem 50 zl.

 

Edit

I jeszcze jedna rzecz. Wojskowe spodnie (amerykanskie sa tu wyjatkiem) maja rozmiar podany jako wzrost i obwod w pasie (w cm), brytyjskie maja tez podany obwod w posladkach. Dzieki temu latwiej dobrac. Dla mnie rozmiary typu S, M, L itd sa dobre do t-shirtow, a nie do spodni, bluz czy kurtek

Edytowane przez turtles5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z demobilu tak jak było wspominane. Mi 2 pary bojówek trzymały ok. 7 lat ;] I nadal trzymają z tym względem, że mi brzuch z nich wyrósł ;]

1593828[/snapback]

Ah ten miesien piwny :blurp:

 

Co do spodni, kupilem sobie teraz taki fajne, granatowe, rozjasnione na kolanach i tam gdzie piszczele :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...