Skocz do zawartości
cmsydney

Jaki Monitor Lcd 17''

Rekomendowane odpowiedzi

997mb - 100W, 939nf nie ma takiego modelu

Jak byś sprawdził ten link, domyślił byś się (?) że pomyliłem 1 cyfrę, miało być 959 NF Ale co to? Producent nie podał poboru mocy :blink: :D Pewnie po to by nie odstraszać klienta :lol: Tak więc producent albo słodzi potencjalnemu klientowi "zaniżając" zużycie energii albo po prostu ukrywa niewygodne dane :lol:

ja w tym wzgledzie jestem inny... dla mnie kazdy lcd smuzy, kazdy tv sie chaczy (nawet 100hz), i nawet w crt widac poswiate jak sie porusza bialy kwadrat na czarnym tleu

Najwyraźniej tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakis stary model, mozliwe ze jakis niewypal

959nf

tu jest napisane 110W i pewnie sie zgadza bo model nizej 957 tez ma 110W

a co do tego co podaja producenci, uwierz ale takich parametrow nie wolno im zanizac. dlaczego? z prostej przyczyny. uzytkownik dzieki zlej informacji moze zrobic szkode i pozwac producenta do sadu. z pradem nie ma zartow a gorzej jak uzytkownik ma mala wiedze na ten temat.

Najwyraźniej tak jest...

jest i dlatego tak psiocze na lcd.... a juz za kilka dni pewnie bede mial na biurku :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troche powyzej 1200zl polecilbym Samsunga 710T i zrobil na mnie dobre wrazenie. Smuzenia na filmach i w grach nie zauwazylem, kolory spoko, funkcja pivot tez czasem sie przydaje, zlacze DVI itd. Ogolnie monitorek bardzo fajny lecz pewnie nie ma szans w starciu z troche drozszym 173P+ (okolo 200zl) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym wzgledzie jestem inny... dla mnie kazdy lcd smuzy, kazdy tv sie chaczy (nawet 100hz), i nawet w crt widac poswiate jak sie porusza bialy kwadrat na czarnym tle

1612324[/snapback]

No jak tak stawiasz sprawe to oczywiscie smuzy :lol:. Ale dla normalnych ludzi nie smuzy gra sie naprawde dobrze sam bylem zaskoczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...