Skocz do zawartości
skaleq

Przyśpieszanie Wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukałem juz podbnych rzeczy na forum ale troszke tego duzo i nie udalo mi sie znalezc tego co potrzebuje, wiec pozwolilem zalozyc sobie nowy temat. W czym rzecz ?

 

Mam łacze WiFi o predkosci 512 kb/s oraz antenete na dachu o duzej przepustowsci bo az 20 mb/s. Ale firma zalozyla mi ograniczenie i moge korzysac tylko z 512 kb/s. Ale co mnie martwi to to ze jak sciagam pliki to lecą max 30 kb/s. <_< Zastanawiam sie czy mozna jakos zdjac zabezpieczenia zeby wyciągnac z anteny max ? :D (jak cos to posiadam windowsa Me)

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukałem juz podbnych rzeczy na forum ale troszke tego duzo i nie udalo mi sie znalezc tego co potrzebuje, wiec pozwolilem zalozyc sobie nowy temat. W czym rzecz ?

 

Mam łacze WiFi o predkosci 512 kb/s oraz antenete na dachu o duzej przepustowsci bo az 20 mb/s. Ale firma zalozyla mi ograniczenie i moge korzysac tylko z 512 kb/s. Ale co mnie martwi to to ze jak sciagam pliki to lecą max 30 kb/s. <_<  Zastanawiam sie czy mozna jakos zdjac zabezpieczenia zeby wyciągnac z anteny max ? :D (jak cos to posiadam windowsa Me)

z gory dzieki

1594877[/snapback]

 

Można , ale lepiej tego nie rób :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Antena nie ma takiego parametru jak Przepustowość!

2. istnieje przynajmniej kilkanaście sposobów na ograniczanie przepustowości łącza, i każdą metode obchodzi się inaczej.

3. choć najlepszą i 100% skuteczną metodą (i do tego w pełni legalną) jest wykupienie szybszego łącza :P

5. oczywiście można obchodzić nielegalnie, ale masz 99% szans na to, że twój provider to zauważy, i przepustowość łącza ograniczy ci do 0.00 b/s :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. oczywiście można obchodzić nielegalnie, ale masz 99% szans na to, że twój provider to zauważy, i przepustowość łącza ograniczy ci do 0.00 b/s :D

1594910[/snapback]

 

Mylisz się , ale ja jestem za tym żeby było wszystko legalnie, ale to czasem admin robi takie wałki że to wszsytko przez niego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzikuje za odpowiedz  :-P 

 

tylko jak tu sie nie denerwowac jak placi sie za cos czego sie nie dostaje ?  :-| a admin sie upiera ze wszytsko ok  :cry:  tak czy siak dzieki

1594938[/snapback]

 

Z tego co wiem to chcesz miec przepustowosc 22 Mb/s i tak masz.. to jest polaczenie od ap do twojej karty, admin przycina lacze na serwie i raczej wlam, lub obejscie kolejek "przypisanie sobie innego ip" da rade, ale jest beton poniewaz wiekszosc WISP przypozadkowuje mac2ip, Wiec bys musial isc do kogos kto ma wykupione "wieksze lacze" spisac jego mac oraz IP, wtedy zmienic u siebie na ten sam mac i ip.. Ale to ma bardzo kruciutkie nogi, nawet mozna powiedziec ze prawie wogole ich nie ma :]

 

Kazdy srednio inteligentny admin to zaluwazy, zwlaszcza ze ta 2 osoba zacznie sie skarzyc ze nie ma neta.. Aprzyszlo ci na mysl, ze admin moze nie kalamac i czy sprawdziles swoj system pod wzglednem trojanow i innego swinstwa, w razie w zainstaluj sobie dumeter czy jakos tak, ftp.tpnet.pl i sprobuj cos sciagac zobacz ile wycisnie..

 

A propo mozliwosci raczej predkosc masz wykupiona do 512 Mb/s czyli nie musi tyle zawsze wycisanc..chyba ze masz CIR.. ale w co bardzo bardzo watpie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylicie pojęcia... łacze od providera masz wykupione 512 i tyle możesz wyciągnąć max z internetu, a to że masz 22mbit/s połaczenie od siebie, to swiadczy tylko o tym że połączenie między twoją kartą sieciową a AP providera umożliwia transmisję z tą prędkością (22mbit) nie możesz nic odblokować bo nie masz jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...