Skocz do zawartości
westsajd

Program Do Zniekształcania Głosu

Rekomendowane odpowiedzi

Voice Changer Software AV VCS 4.0 DIAMOND Edition.

Link do producenta programu

 

Program działa swietnie, w skype mozna postraszyc ludzi :twisted2:

 

Podpowiem, ze aby cieszyc sie tym programem warto zajrzec na polska linkownie z torrentami, z tdt w nazwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest jakieś opóźnienie, zniekształcony głos słychać dopiero jakąś sekunde po tym jak coś powiem. Da się coś z tym zrobić? Pamiętam że jak miałem jeszcze SB Live! to w jego panelu sterowania była podobna opcja, tyle że wszystko działało bez opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest jakieś opóźnienie, zniekształcony głos słychać dopiero jakąś sekunde po tym jak coś powiem. Da się coś z tym zrobić? Pamiętam że jak miałem jeszcze SB Live! to w jego panelu sterowania była podobna opcja, tyle że wszystko działało bez opóźnień.

1596496[/snapback]

Mam wlasnie Live! i nie ma problemow, moze na innych dzwiekowkach sa wlasnie problemy.

Jedyne co mnie wkurza to straszne poglosy przy uzywaniu mikrofonu i glosnikach (przy mik.+sluchawki oczywiscie problem znika). CO ciekawe w skype przy mik+glosn. nie ma problemow, poglosy pojawiaja sie dopiero przy wlaczeniu programu modulujacego glos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hardware'owa modulacja głosu z SB będzie działać szybciej (w czasie rzeczywistym), Software'owe metody będą działać zawsze wolniej.. no bo tak to już jest... i stąd moga sie pojawić opóźnienia w sygnale wydobywającym się z głośników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hardware'owa modulacja głosu z SB będzie działać szybciej (w czasie rzeczywistym), Software'owe metody będą działać zawsze wolniej.. no bo tak to już jest... i stąd moga sie pojawić opóźnienia w sygnale wydobywającym się z głośników...

1603726[/snapback]

Tyle że to się nie nazywa hardwarowa modulacja, tylko EAX, a SS też ma EAX. Może pobawie się sterownikami i jakoś mi się uda zniwelować to opóźnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za barodz Cie rozumeim no ale może sie nie znam... wg mnie to pwoeidziałeś mniej wiećej cos takiego...

"tyle że to się nie nazywa AUTO, tylko POLONEZ" :)

 

Sam EAX (Environmental Audio Extension) oznacza, jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenia dzwięku otoczenia - czyli cały system sterownia (modyfikacji) dzwiękiem aby odzwierciedlić w domu użytkownika środowisko jakie panuje np w grze (echo, pogos, odbicia dzwięku od przedmiotów itp).

Do zmiany wysokości tonacji głosu z mikrofonu czy wprowadzenia zniekształceń system EAX jest w ogóle nie potrzebny. Służą do tego specjalne bloki w karcie SB odpowiedzialne za modyfikację dzwięku. Oczywiscie z tych bloków korzysta także cały system EAX..

 

Jesli chodzi o różnice między hardwarem i softwarem.. to dotychczas każde (i guess) dedykowane urządzenie hardware'owe zrobi zadanie szybciej niż software'owo emulowny program komputerowy. Jeśli zatem ktoś stworzył zaawansowane urzadzenie do modyfikacji głosu... to musiałbyś mieć komputer o znacznie większej mocy obliczeniowej od tego urządzenia aby dorównać mu w szybkości wykonywanej pracy... Dlatego między innymi tworzy się w ogóle specjalizowane układy scalone. Przecież można by do każdego telewizora wrzucić pentiuma 1GHz i żeby on po wgraniu nowego softu miał całkiem nowe funkcje (nowy model). Było by taniej... i efektowniej... Jednak producenci wytwarzają coraz to nowsze ukłądy scalone które robią znacznie mniej niż typowy procesor (albo i znacznie więcej) co czyni ich nieporównywalnie lepszymi od procesorów (sterowanych softwarem) w spełnianej funkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak to się ma co piszesz do nazwy .. do określenia hardwareowego zniekształcania.. no bo nie rozumiem związku :) może zeszliśmy na 2 różne tematy i nie możemy dojsć do porozumienia :).. ok nie ważne.. ja wiem swoje, Ty wiesz swoje... obaj mamy racje* :D

 

* z tym że moja racja jest mojsza niz twojsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...