Skocz do zawartości
kamilo23

Kremówka Mój Przepis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś sobie chciał upieć kremówke oto przepis według, którego ja pieke. :D

 

2 szklanki mąki

1/2 kostki masła

1/2 kostki margaryny

4-5 łyżek śmietany

 

Rozrobic ciato i upiec dwa placki ja średnio pieke do 45-50 minut , ale wiadomo jest czy ciasto jest upieczony po tym jak jest zarumienione na brązowo lekko. :wink:

 

Masa

 

Używam budyniu śmietankowego , waniliowego, można też innego.

 

Zależy czy chcemy mieć duzo masy czy mało.

 

Ja robie jeden budyń , który sobie stygnie, a między czasie wyciagam 2 , 3 kostki masła i czekam aż będzie w normalnym stanie czyli nie zamarznięte ( ważne nie używamy MARGARYNY bo z masy później zrobi się nam woda!!!!!!!)

Jak wszystko bedzie okej to daje masło do termomixa i wsypuje pól kubka cukru pudru i pożądnie rozcieram masło następnie ustawiam na wolne obroty i dokładam budy, WAŻNE ABY OBROTY NIE BYŁY DUŻE BO NA M SIĘBUDYŃ Z MASŁEM ZETNEI I BĘDZIE KLAPA. Jak widzimy ze się wszystko ładnei połączyło wkładamy na chwile do lodówki około 15-25 minut. Wyciagmay nakładamy mase i przykrywamy placek, i posypujemy go cukrem pudrem lub polewamy czekoladą :wink:

 

Życzę smacznego :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...