Skocz do zawartości
binek

Weze Do Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko by było zrobić, poniważ często ten sam waż przechowywany w innych warunkach (skręcony, sciśnięty etc.) będzie zachowywał się inaczej. Ale dla ogólnego porównania można coś takiego zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cellfasty to fajne węże , wąż 10x1,5 naciągnołem na próbe na 15 mm kolanko, troche się trzeba namęczyc ale łdanie siedzi :)

1615299[/snapback]

tylko pytanie jak dlugo takie polaczenie wytrzyma kombinacja wachan temperatur jest dla takich rzeczy niezbyt przyjemna i powoduje z reguly twardniecie wezy ...

 

co do mega testu raczej bez sens sie nie sprawdzi za duzo zmiennych do uwzglednienia, np zagiecie -wiek weza temperatura dlugosc weza otwory na ktore go nakladasz itd , wedlug mnie prawda lezy gdzies po srodku ;) dla wygody w swoim wc zastosowalem 3 rodzaje wezy i jak narazie to sie sprawdza nie musze sie bawic w nagrzewanie oraz naciaganie tego badziewia, a jednoczescnie nic nie cieknie i jest w miare latwe w zakładaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co do mega testu raczej bez sens sie nie sprawdzi za duzo zmiennych do uwzglednienia, np zagiecie -wiek weza temperatura dlugosc weza otwory na ktore go nakladasz itd , wedlug mnie prawda lezy gdzies po srodku ;)

1615565[/snapback]

...zgadzam się, pomimo że wcześniej sam wysunąłem pomysł właśnie takiego testu. stwierdziłem jednak, że byłby on bez sensu, po tym jak saimek kupił dokładnie takie same węże jak ja, tylko z innej szpuli, i miały one zupełnie inne właściwości...

 

teraz jestem zdania, że na dobre węże po prostu trzeba trafić...a najlepsze są testy organoleptyczne (mówiąc kolokwialnie - macanie) B)

Edytowane przez kedzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...