Skocz do zawartości
humax5400

Markowe perfumy, warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Jako fan zapachów Lacoste. Dwa dni temu uległem Jaguarowi. Wdeptał mnie w ziemie.

Mam lacoste ale Essential i Dior Fahrenheit :)

 

Ostatio wlasnie stwierdzilem ze chce miec pozadnego, cos co dlugo czuc i nie musze sie perfumowac kilka razy dziennie z tad te zakupy sobie pod choinke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, jestem dresem :lol: ;)

 

Padre dostal pod choinke Calvin Klein - Euphoria, bardzo mi sie spodobal, ale chce upolowac zapach, ktorego tester gdzies mi wsiakl, musze go poszukac ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam znany już wszystkim wzdłuż i wszerz Aqua Di Gio 8)

kiedyś musiał nastąpić ten dzień ;P gwiazdkowy prezent

bardzo ładny, przyznaje racje poprzednikom ;)

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ... moze nie kazdy dress, ale to jest tak samo jak samochod BMW kojarzy sie tez z dresami. Ja tak widze wypowiedz na temat farenheita.

A swojego zdania nie mam, bo nawet nei pamietam jaki to zapach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mnie wzielo, poczytalem forum, polazilem po perfumeriach i wybralem Armani Aqua Di Gio 200ml :lol: Cena szkoda gadac ale mam nadzieje ze starcza na dlugo. No wlasnie ale na jak dlugo? Ile perfumy wytrzymaja po otwarciu? Jest jakas data waznosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mnie wzielo, poczytalem forum, polazilem po perfumeriach i wybralem Armani Aqua Di Gio 200ml :lol: Cena szkoda gadac ale mam nadzieje ze starcza na dlugo. No wlasnie ale na jak dlugo? Ile perfumy wytrzymaja po otwarciu? Jest jakas data waznosci?

Jak to "po otwarciu"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak dostalem na gwiazdke, 3 zestawy kosmetykow to znaczy, ze smierdze?

Najprawdopodobniej nie, po prostu darczyńcy nie byli zbyt kreatywni.

 

No wlasnie ale na jak dlugo?

Mi 100ml starcza na rok, wiec jeżeli nie będziesz się nadmiernie psikał to ~2 lata.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie, po prostu darczyńcy nie byli zbyt kreatywni.

 

 

Mi 100ml starcza na rok, wiec jeżeli nie będziesz się nadmiernie psikał to ~2 lata.

 

kurcze to nie wiem jak ja uzywam tych perfum bo buteleczka 150ml starcza mi na 2 miesiace :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie warto kupować większych perfumów niż 100-120ml. Rzuciłem sie niedawno na 200ml Di Gio i zapach się "opatrzył".

 

Baaardzo spodobał mi się, co prawda nie jest to zapach High-end (pod względem ceny) ;), Mexx Ice Touch. Naprawdę ciekawy, świeży, dobra odskocznia od Di Gio ;)

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Hugo Bossa "szarego", dokładniej Boss Hugo Boss - świetny i długo się utrzymuje i podoba się płci przeciwnej. :)

 

Do tego klasyk - Dior Fahrenheit i Givenchy Pi.

 

Buteleczka 100ml starcza mi na ~pół roku, czasami więcej. :) To też zależy od perfum. Fahrenheitem psikniesz się 2 razy i starczy. Givenchy Pi trzeba użyć ok. 4. :)

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny 'piecdziesiatek' sa mocno przegiete imo. 100-150 to minimum w co zawsze staram sie celowac. Poza tym mozemy sobie zawsze kupic buteleczke innych perfum zanim nam sie stare skoncza, zawsze lepiej miec ze dwa flakoniki tak dla odmiany. ;] Wlasnie po nowym roku musze sie wybrac i cos sobie kupic, jak ostatnio kupowalem Hugo Boss Hugo to podobal mi sie tez zapach Trussardi Inside i byc moze na niego padnie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 są za drogie jak na swoją objętość, a więcej niż 100ml nie ma co kupować. Dlatego najrozsądniejszym wyborem są wg mnie 100.

 

Co myślicie o Calvin Klein Obsession? Dostałem go 125ml i hmm zapach kojarzy mi się jak taki dla biznesmenów, starszych bogatych gości. :D Nie wiem czemu... Ale podoba mi się. Na pewno nie jest on do codziennego użytku, ale na specjalne okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...