Skocz do zawartości
humax5400

Markowe perfumy, warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Odkupujemy ;)

 

Kupiłem dziś wodę toaletową Bruno Banani Magic Man 75 ml w Douglas (103 zł), bardzo przyjemny zapach. Polecam, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana :)

 

EDIT!

 

X800 Armani Code jest stary jak świat. Cena dość wygórowana, ~180 zł za 50 ml to zdzierstwo IMHO ;)

 

BTW Acqua Di Gio od Armaniego to klasyka, świetny zapach, każdej pani się podoba, ale swoje kosztuje ~200 zł za 50 ml ;). Podróby od FM za 30 zł trzymają 1h, Acqua Di Gio z 8h lekko.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję jakiegoś stosunkowo taniego zapachu do codziennego użytku.

Co moglibyście polecić?

Preferuje raczej oryginalne, energiczne zapachy, ale bez przesady.

Za niską cenę można znaleźć firmy typu "STR8", "Tonino Lamborghini", warto?

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niską cenę to masz też Mexxa oraz Pume Jamaica (polecam) ;) A co do STR8 to aktualnie używam dezodorantu STR8 Blade i kobiecie zapach się podoba i długo trzyma na koszulce/bluzie jak przejdzie ze skóry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę kupiłem sobie w Sephorze nowego Dolce&Gabbana The One. Kupione z rabatem 20%, więc czad. Zapach mnie oczarował :D , a że na allegro i w sklepach internetowych kosztował ten D&G tyle samo (okolo 200zł), to stwierdziłem że nie warto ryzykować i skorzystalem z Syfory.

Również posiadam The One od Dolce&Gabbana. Cóż mogę więcej powiedzieć - piękny zapach utrzymuje się naprawdę dłuuugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moim pachnidłem jest 1 Million od paco rabanne. Świetny zapach i trzyma się też bardzo długo.

Dla mnie ten perfum ma zapach tej rozowej gumy do zucia Orbit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupywałem co prawda nie testery, ale normalne perfumy w nowym TK Maxxie w galerii centrum w wawie. Ceny sa naprawde bardzo dobre, tylko co kilka dni zmienia sie asortyment. No ale jest pewnosc, ze nie sa ta jakies turki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze trafić na pojedyncze sztuki gdy ktoś przywozi z podróży 2-3 flakoniki i sprzedaje. No i testery wynoszone przez pracowników. Oni (pracownicy drogerii i aptek) potrafią drugą pensję zrobić takim działaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...