Jump to content
Sign in to follow this  
humax5400

Markowe perfumy, warto?

Recommended Posts

Dobra panowie, a więc tak: Potrzbuje jakiś fajny lekki i świeży zapach coś w stylu Aqua Di Gio. Podajcie może jakieś Wasze typy, które się wam podobają :)

Ojciec ma właśnie zieloną lacoste i jak dla mnie zapach bez rewelacji. Może jakieś inne typy :)?

Odkupujemy ;)

Kupiłem dziś wodę toaletową Bruno Banani Magic Man 75 ml w Douglas (103 zł), bardzo przyjemny zapach. Polecam, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana :)

EDIT!

X800 Armani Code jest stary jak świat. Cena dość wygórowana, ~180 zł za 50 ml to zdzierstwo IMHO ;)

BTW Acqua Di Gio od Armaniego to klasyka, świetny zapach, każdej pani się podoba, ale swoje kosztuje ~200 zł za 50 ml ;). Podróby od FM za 30 zł trzymają 1h, Acqua Di Gio z 8h lekko.

Edited by Spylon

Ostatnie ciekawe zapachy jakie znalazłem to:

- Armani Mania,

- Armani Code,

Naprawdę meeeega zapachy, dosyć świeże, ale bez przesady :)

Panowie, poszukuję jakiegoś stosunkowo taniego zapachu do codziennego użytku.

Co moglibyście polecić?

Preferuje raczej oryginalne, energiczne zapachy, ale bez przesady.

Za niską cenę można znaleźć firmy typu "STR8", "Tonino Lamborghini", warto?

Edited by Ombre

Za niską cenę to masz też Mexxa oraz Pume Jamaica (polecam) ;) A co do STR8 to aktualnie używam dezodorantu STR8 Blade i kobiecie zapach się podoba i długo trzyma na koszulce/bluzie jak przejdzie ze skóry ;)

W sobotę kupiłem sobie w Sephorze nowego Dolce&Gabbana The One. Kupione z rabatem 20%, więc czad. Zapach mnie oczarował :D , a że na allegro i w sklepach internetowych kosztował ten D&G tyle samo (okolo 200zł), to stwierdziłem że nie warto ryzykować i skorzystalem z Syfory.

Również posiadam The One od Dolce&Gabbana. Cóż mogę więcej powiedzieć - piękny zapach utrzymuje się naprawdę dłuuugo.

Potwierdzam :) Ja też The One posiadałem i byłem bardzo z niego zadowolony.

Teraz moim pachnidłem jest 1 Million od paco rabanne. Świetny zapach i trzyma się też bardzo długo.

Teraz moim pachnidłem jest 1 Million od paco rabanne. Świetny zapach i trzyma się też bardzo długo.

Dla mnie ten perfum ma zapach tej rozowej gumy do zucia Orbit :D

Dobre, nowe perfumy są od Calvina Kleina - Man.

Polecam, ładny zapach, nie bardzo ostry, ale nie kwiatowy - idealny na każdą porę, choć wg. mnie bardziej wieczorowy.

Odkopię trochę temat. :]

Ma ktoś jakieś sprawdzone źródło nabywanie oryginalnych testerów ? Na allegro lepiej nie ryzykować, bo raczej są to podróbki z tego co wygooglowałem szukając informacji.

moze Perfumeria.pl ? widziałem, że tam jakieś testery mają. Zamawiałem od nich ostatnio i się szybko uwijaja, ceny nawet nizsze niz na allegro.

Ostatnio kupywałem co prawda nie testery, ale normalne perfumy w nowym TK Maxxie w galerii centrum w wawie. Ceny sa naprawde bardzo dobre, tylko co kilka dni zmienia sie asortyment. No ale jest pewnosc, ze nie sa ta jakies turki

Może ktoś napisać coś o "ogonie" jaki zostawia herrera 212 men, bo czytałem różne opinie.

jest czy nie i jak z intensywnością.

Ma ktoś sprawdzonego sprzedawce z allegro?

Nie ma takich :D smialo mozna powiedziec ze allegro i perfumy = 99% podrob A te oryginalne kosztuja podobnnie co w netowych sklepach typu dolce.pl

Można jeszcze trafić na pojedyncze sztuki gdy ktoś przywozi z podróży 2-3 flakoniki i sprzedaje. No i testery wynoszone przez pracowników. Oni (pracownicy drogerii i aptek) potrafią drugą pensję zrobić takim działaniem.