Skocz do zawartości
humax5400

Markowe perfumy, warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiscie nie kupuje oryginalnych z bardzo prostej i jasnej przyczyny.

Dostalem jednak kiedys od dziewczyny GIO DI AQUA (Giorgio Armani) i to jest jeden z genialniejszych zapachow jakie dotychczas wachalem.

1598202[/snapback]

nuu aqua jest rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki prosze poleccie mi jakis zapach pumy albo adidasa bo poki co mam tylko na te kase a niechce kupowac podrobki :)

 

bardzo prosze bo sie musze zastanowic do wieczora :D

 

myslalem nad

adidas game spirit lub sport fever

albo puma jamaica, men, white men albo flowing

 

mam na to do 50zl z przesylka

Edytowane przez _ares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy uzywacie perfum na codzień ??

Ja tam tylko z okazji jakegos specjalnego wyjscia, a na codzien styka byc czystym+jakis dobry antyperspirant. A z kumpli co sie codzinnie smrodza sie smieje. Mi to poprostu torche pod metro zalatuje.

A co do prefum - jak juz sie psikać to porzadnie :]]

Ja swoje mam juz ładnych pare lat, a korzystam mniej wiecej raz w tyg, wiec wydatek "na lata" (jak sie nie przesadza z uzywaniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używałem czerwoną Lacoste (super perfumki, napewno do nich jeszcze wróce) ... od kilku dni Joop! Jump i muszę przyznać, że zapach bardzo ciekawy...

 

A jeśli ktoś ma zamiar robić zakupki na allegro to polecam tego sprzedającego : bartek_allegro1

 

Zamawiałem u niego perfumy i 100% oryginał, kumpel brał i tak samo :D no i pozytywów ma duuużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma zamiar robić zakupki na allegro to polecam tego sprzedającego : bartek_allegro1

 

Zamawiałem u niego perfumy i 100% oryginał, kumpel brał i tak samo :D no  i pozytywów ma duuużo...

1732340[/snapback]

Jego TESTERY to rzeczywiscie testery, czy kolejna ściema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopiemy temacik.

Sam raczej nie zaopatruje sie oryginalne perfumy z wiadomych przyczyn.

Czekam na prezenty. A ze taki porzadny perfum starcza na rok minimum to nigdy nie mam problemu w co sie ubrac.

Ostatnio bardziej mi sie poszczescilo bo dostalem na urodziny od kumpla Pume Limited EDT. Nie spodziewalem sie, ze Puma moze tak swietnie pachniec. Oraz dostalem Versace Eau Fraiche - wiadomo gorna poleczka zapachowa. Mam wiec pachnidel na bity rok.

Z tych dobrze zapamietanych to w nosie wciaz mam Aqua di Gio - faktycznie to sie zawsze pozna. Generalnie wszystko co ma jaśmin jest charakterystyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jade na Chanelku jak kolega wyzej. Odkad go poczulem nie moglem o nim przestac myslec. Potrabilem troszke kolo uszu komu trzeba i od brata dostalem. Samemu troszke szkoda wydawac paru stow na nawet tak zarabiste pachnidlo.

 

Na codzien uzywam jednak czarnego str8. Dosyc tani a zapaszek w miare. Chanelek zostaje na specialne okazje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić na Allegro tester ACQUA DI GIO. Jakiego sprzedawcę byście polecili. Po komentarzach oczywiście idzie sprawdzić, ale nie ma jak to opinia ziomków :D z forum. Oczywiście chodzi mi żeby woda była w 100% orginalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Givenchy PI i Lacosta zielona, eventualnie Davidoff silver shadow. Czasem mozna wrzucic Givenchy Gentelman ale to taki dziwny zapach i nie kazdemu sie moze spodobac. ALe PI jest po prostu cudowne i dluuuuuugo sie trzyma.szkoda tylko ze cos kolo300 kosztuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić na Allegro tester ACQUA DI GIO. Jakiego sprzedawcę byście polecili. Po komentarzach oczywiście idzie sprawdzić, ale nie ma jak to opinia ziomków :D z forum. Oczywiście chodzi mi żeby woda była w 100% orginalna :)

mysle, ze rotez2 mozesz zaufac, ja bylem zadowolony, polecalem znajomym i takze sobie bardzo chwalili B) Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...