Skocz do zawartości
humax5400

Markowe perfumy, warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż muszę zgodzić się z poprzednikami :). Acqua Di Gio zamiata wszystko. Na szczęście mam rodzinkę, w Włoszech i jako, że tam jest dość tanio pod tym względem to zamawiam u nich :D. Przynajmniej mam pewność, że oryginalne.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak z Turcji przywieziono mi ok 8 zapachów, to zwątpiłem w zakupy na allegro. Przy kupieniu większej (np. 10) ilości można kupić tam perfumy za 3-4€. Wyglądają jak oryginalne. Ładnie zafoliowane, jakaś naklejka/hologram, kartonik identyczny z oryginalnym, a nawet flakonik niemalże identyczny. W niektórych przypadkach korek może być wykonane nieco bardziej tandetnie niż w przypadku orygonału. Ale wygląda to na tyle dobrze, że spokojnie można robić foty i sprzedawać jako oryginalne na alledrogo! Od tego czasu wybiłem sobie zakup perfum na aukcjach. Opłaca się przywozić oryginały z za granicy, chociażby teraz jak już są duże obniżki świąteczne.

Od dość dawna używam Fahrenheita (czasem zdaży mi sie coś zmienić) Diora i w polsce raczej trudno byłoby kupić 100ml za ok 20-25€ w przeciewieństwie do chociażby Irlandii gdzie zamawiam coś jak tylko mam okazje.

Tak więc jedyne szczęście jakie możemy mieć przy zakupach przez internet to uważna przyglądanie się tym nieszczęsnym zatyczką, bo chyba jedynie one mogą pomóc w określeniu oryginalności (i to też tylko czasem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tez Wam sie chce bawic w jakies sprowadzania zza granicy ;) . Ja tam kupuje w Sephorze :) . Fakt, pare dych drozej wychodzi pewnie ale flakonik starcza mi na pare miesiecy i wole po prostu kupic go w sklepie :) . Uzywam Acqua Di Gio (polecam ten zapach - wszystkim sie podoba), ale teraz zastanawiam sie nad jakąs zmianą... Mowicie, ze Channel Allure jest elo?;] I co to w ogole jest 212? Nie slyszalem nigdy o takich perfumach :blink:

 

Ps.

A dezodorantow jakich uzywacie? :lol: Bo ja normalnie na adidasie zielonym jechalem, ale juz mi sie znudzil i teraz kupilem Route 66 i nawet ładnie pachnie;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Szanownych pytanie:

 

Czy oryginalny tester rożni się czymś od normalnych perfum?

 

Np. http://allegro.pl/item141134552_ferrari_me...ster_dora_.html

 

czy ten produkt jest gorszy od tego zapakowanego w ładniejsze opakowanie w folii :> ?

Tester jest produktem o trwalszym i mocniejszym zapachu. Dostarczaja go do sklepow (te stojace a polkach). Maja one zachecic kupujacych swoim mocnym i dlugotrwalym zapachem ;]

 

Sam przerabialem juz troszke zapachow

 

Aqua Di Gio - stary juz i popularny zapach, przyjemny, delikatny

Azzaro - Hrome - jeden z moich ulubionych, jezeli Gio Wam pasuje proponuje powachac ten

Trussardi - Jeans - zapach mocniejszy od poprzednikow, trwaly

Hugo (szary) - zapach fajny ale po jakims czasie niedobrze mi bylo jak sie nim perfumowalem :/

Channel - Allure - tak jak nie lubie zapachow ten marki, to ten model bardzo mi przypasowal

Davidoff - Cool Water - bardzo przyjemny zapach (a kobiecy jaki jest fajny na ladnej panience :] ) nie drazniacy, trwaly, jednek nie dla wszystkich (podobnie jak wiekszosc zapachow)

Nina Ricci - Memoire D'Homme - polecam goraco, bardzo trwaly ladny zapach, raczej niepowtarzalny, niezbyt popularny. Dostepny takze w postaci dezodorantu perfumowanego (cena cos kolo 70zl za dezodorant)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester jest produktem o trwalszym i mocniejszym zapachu. Dostarczaja go do sklepow (te stojace a polkach). Maja one zachecic kupujacych swoim mocnym i dlugotrwalym zapachem ;]

Akurat teraz tester ma taki sam skład jak normalna EDT (pod wzgl stężenia zapachów), więc radziłbym się najpierw upewnić zanim się coś napisze. Owszem, kiedyś było tak, że tester miał większe stężenie jednak już od dłuższego czasy rózni się od zwyczajnych perfum tylko opakowaniem (zazwyczaj brak korka, lub też napis tester).

 

Co do zapachów to obecnie w swojej kolekcji posiadam:

Lacoste Essential - bardzo świeży zapach na lato jednak już staje się bardzo popularny

Dior Higher Energy - również świeży, podobny do Lacoste, jednak również raczej na lato.

Givenchy Pour Homme - zapach nie tak popularny co jest dużym plusem, mimo iż zawiera nuty owocowe, wg mnie pasuje na tą porę roku, bo po prostu jest cudowny :)

Chanel Egoiste Platinum - typowy zapach na wieczór, na mojej skórze jest bardzo trwały i powala nutą pelargonii (wg. mojego kumpla to ogórek :D )

CH 212 - klasyk, opisywać nie trzeba

 

Przymierzam się do zakupów 2 zapachów na zime:

- nowego Hermesa

- oraz Burberry Brit

Edytowane przez G-Dave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to o ile mam to Aqua di Gio ale mam ją niezwykle rzadko ze względu na cene. Z tanszych rozwiązań lubie Esprit Horizon. Jest w miare tani a zapach przyjemny i długo trzyma.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem we Włoszech [; tam w Livigno mają strefę bezcłową i zakupiłem L'EAU PAR KENZO. Kocham takie zapachy :) 100ml za 40euro, najtaniej to nie było ale zapach jest dla mnie po prostu wspaniały, więc musiałem ;)

 

Aqua di Gio musze tego powąchać bo kojarze bardzo nazwe ale nie zapachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry i tani (tzn. dobry wedlug mnie) jest Mexx Ice Touch. Poniżej 100 zł w Seforze.

 

A ja ostatnio sobie zakupiłem Hugo Boss Selection i bardzo mi sie podoba - taki subtelny jest;] Poza tym wąchałem te wychwalane tutaj Carolina Herrera 212 i musze powiedziec, ze bez rewelacji. Znacznie bardziej przypadł mi do gustu zapach Aqua tej firmy (i fiolka fajniesza ;) ).

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś Armani Black Code? Bo sam nie wiem... obecnie używam Dior Fahrenheit ale mi się już znudził, ten Armani to zupełnie przeciwieństwo... jest wręcz damski trochę - ma ktoś jakieś zdanie o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...