Skocz do zawartości
humax5400

Markowe perfumy, warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie perfumy można kupić dziewczynie na prezent?Tak żeby prawdopodobieństwo tego, że jej się spodobają było dość duże?:P.

To jest ryzyko. Kupisz, niby fajny zapach, a na skórze będę pachniały zupełnie inaczej i co?...

A nie możesz jej zabrać do sklepu i podpatrywać, co jej się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie perfumy można kupić dziewczynie na prezent?Tak żeby prawdopodobieństwo tego, że jej się spodobają było dość duże?:P.

Nigdy tak nie rób, nie kupuj perfum w ciemno.

 

Najlepiej zrobic jak napisal poprzednik, zabrac do sklepu i podpatrywac, albo

zaczac z nia temat o perfumach i sluchac co ma do powidzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kobiety są podobne pod względem perfum..Używają takich samych jakie ma koleżanka/sąsiadka itd.

Co jest teraz trendi z zapachów?;>.Wiem, że ma czerwonego Hugo Bossa, więc to już jakiś konkret jaki typ zapachu lubi. Zresztą to ma być prezent, więc jak z nią pójde to żadnej niespodzianki nie będzie;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przeciez nie mosisz jej mowic: wybierz sobie jakies perfumy.

 

Podejdz do tego od drugiej strony, np bedac w w jakims centrum handlowym wstapcie do perfumerii by rozejrzec

sie za zapachem dla Ciebie, a zupelnie przy okazji zerknij co ona bedzie wachac i lekko spytaj czy jej sie to podoba.

Postaraj sie by nie domyslila sie ze to bedzie jej prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, bo mam pytanie. Mozecie polecic sprawdzonego sprzedawce na Allegro, ktory sprzedaje oryginaly (musze miec pewnosc 100%)? W swoim czasie, chyba kucyk, wspominal o rotez2, ale uzytkownik juz od 3 miesiecy nic nie sprzedaje. Znacie kogos sprawdzonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, bo mam pytanie. Mozecie polecic sprawdzonego sprzedawce na Allegro, ktory sprzedaje oryginaly (musze miec pewnosc 100%)? W swoim czasie, chyba kucyk, wspominal o rotez2, ale uzytkownik juz od 3 miesiecy nic nie sprzedaje. Znacie kogos sprawdzonego?

Też u niego kupowałem i jakiś czas temu przysłał mi info, że zmieniają konto na allegro czy coś takiego jednak nie mogę znaleźć tego maila, jak znajdę dam znać...

 

 

To jednak nie był mail od rotez2 tylko od innego sprzedawcy, od którego też raz kupowałem i nie mam żadnych zastrzeżeń ;]

 

https://ssl.allegro.pl/my_page.php?uid=6827250

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pare miesiecy temu kupilem od "rybka_gd" tester Armani Mania 100ml i jest w 100% zgodny z oryginalem, jestem w pelni zadowolony zarowno z transakcji jak i z samych perfum :)

http://allegro.pl/my_page.php?uid=4936773&order=b

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo pytanie co kolega wyżej...

Poluję na jakiś tester Aqua di Gio, ciężko znaleść w rozsądnej cenie. Bo sądzę że 90% tych perfumów na allegro to podróbki ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Di Gio na jesień/zimę...? Mi zawsze dość jednoznacznie się z porą "lekką" (ciepła wiosna + lato) te perfumy kojarzyły.

 

A po ostatnich wycieczkach po perfumeriach moja lista najbliższych zakupów ograniczyła się w zasadzie do dwóch opcji:

* YSL M7 Fresh - nie do pomylenia, od roku za mną chodzi :wink:, tylko z dostępnością coraz słabiej (a w Seph./Ross. ciągle ~250pln)

* Issey Intense - jedyny Issey, który mi podchodzi; klasyczny kompletnie mi nie pasuje, a obecnie mam mały tester Blue i to jednak też nie ten typ w ogóle...

 

Teraz tylko czekać na nieco zbędnej gotówki i chyba monetą trzeba będzie rzucić, bo nie wiem, które wybrać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ostatnio używa tylko Eternity CK.

Ja lubię Dark Blue, właśnie mi się skończył niestety. Teraz kupię Jean Paul Gaultier Le Male. Miałem kiedyś małe opakowanie i się w tym zapachu zakochałem... :wink:

Obawiam się trochę brać na allegro ale ceny w drogeriach zabijają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmx, a juz sie balem, ze mnie beda palcem wytykac :lol:

Kaeres, ani troche, ani troche... :)

 

250zl, hmm...

 

Ostatnio przezylem szok... Jadac do Polski zapomnialem kupic sobie jakiegos zapaszku, Davidoff Cool Water [125] sie skonczyl.

Nie mialem za bardzo czasu latac po sklepach, wiec musialem zaopatrzyc sie gdzies w kraju.

Odwiedzilem Zlote Tarasy ze znajomym, wpadam do Douglas'a... Ferrari Black [100] 185zl. Szok.

U mnie kosztuje 10Ł... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol niektórzy chyba pryskać się nie potrafia :lol2: 100ml na 3-4 tygodnie ?? ludzie XD ... to się robi delikatnie -szczególnie jeśli perfum jest drogi to zapach po 2 psiknięciach jest dość intensywny.

jeśli przesadzamy to zamiast ładnie pachnieć , wywołujemy mdłości :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS właśnie chciałem o tym pisać.

100ml na miesiąc :D :D :D

 

Ja mam 50ml na rok - co prawda nie psikam się codziennie takimi markowymi ale z 20x w miesiącu przynajmniej.

I oczywiście 2 psiknięcia stykają na cały dzień.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS właśnie chciałem o tym pisać.

100ml na miesiąc :D :D :D

 

Ja mam 50ml na rok - co prawda nie psikam się codziennie takimi markowymi ale z 20x w miesiącu przynajmniej.

I oczywiście 2 psiknięcia stykają na cały dzień.

50ml na rok ? :blink: Pogratulowac oszczednego stylu ;)

 

no ale mi 100ml nieoryginalnych na tyle starcza ;] Wiadomo ze ulatniaja sie szybko :P

Ja uzywam oryginalnych ;]

 

No to teraz sobie policzcie czy się opłaca kupować oryginalne perfumy/wody kolońskie.

Inna sprawa używania nieoryginalnych - nosicie je przy sobie ?

Akurat w moim przypadku koszty kupna sa niskie, max 30Ł.

Ja nosze przy sobie, nie wiadomo kiedy sie przydadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50ml na rok ? :blink: Pogratulowac oszczednego stylu ;)

Ja uzywam oryginalnych ;]

Akurat w moim przypadku koszty kupna sa niskie, max 30Ł.

Ja nosze przy sobie, nie wiadomo kiedy sie przydadza ;)

Ja nie noszę torebki ;)

 

Rok to mówię średnio.

Ja to łatwo obliczam bo dostaję co rok na urodziny.

Dostałem wczoraj właśnie tego Clinique, a poprzedniego jeszcze mi zostało z 20ml (z 50ml Versace Eau Fraiche).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...