Skocz do zawartości
humax5400

Markowe perfumy, warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie noszę torebki ;)

Patrz, a myslalem ;) Ja nosze plecak, zawsze i wszedzie [prawie], wiec ;)

 

CBZ - jeszcze tylko mi brakuje tego, zebys napisal ze psikasz sie po calym ciele tym :P (joke)

 

Zeby nie było OT: sam uzywam czerwone Str8 - i wszystko by bylo ok gdyby sie tak szybko nie ulatnial... ;/

Szyja, okolice uszu i bluzka, ewentualnie bluza, lubie jak mi wszystko pachnie ;)

Laski tez to lubia, chyba wiecie o co mi chodzi ;) Czerwone STR8, uzywalem kilka dobrych lat :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest...

Kupiłem Di Gio (mój pierwszy pr0 perfum ;p) i przez cały pierwszy dzień czułem ten zapach. W kolejnych dniach stopniowo zapach przestawałem czuć, aż po tygodniu całkowicie go nie czułem.

 

Czyżby węch sie przyzwyczajał do konkretnego zapachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giorgio Armani - Acqua Di Gio Eau De Toilette Spray 50ml

 

Kupilem wlasnie na Strawberrynet, dalem lacznie z przesylka 124.30zł.

 

 

Zobaczymy na ile styknie :P

 

ps. Ile psikniec i gdzie ? ;> na bluze etc tez ? ;>

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50? Chlopie :lol: Z naszym rozmachem to styknie Ci na gora 2 tygodnie ;)

Ja sie psiukam na szyi, za uszami i na bluzce, ewentualnie bluzie :>

Tak, wiem ze niektorzy maja mnie za wariata, ale co ;]

Nikt mi tego nie kupuje, moge sie i na [gluteus] psikac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie psiukam na szyi, za uszami i na bluzce, ewentualnie bluzie :>

Perfumujesz miejsca ciepłe tam gdzie pulsuje krew np. przeguby dłoni, zgięcia łokci, kark. Zapachu nie rozcierasz.

Mi również 50ml starcza na długo. Wystarczy używać umiejętnie, a nie wylewać na siebie wiadro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50? Chlopie :lol: Z naszym rozmachem to styknie Ci na gora 2 tygodnie ;)

Ja sie psiukam na szyi, za uszami i na bluzce, ewentualnie bluzie :>

Tak, wiem ze niektorzy maja mnie za wariata, ale co ;]

Nikt mi tego nie kupuje, moge sie i na [gluteus] psikac :lol:

Zmienisz swoje podejście, gdy przyjdzie Ci spędzić obok takiej osoby kilka godzin w samochodzie/autobusie/pociągu.

Ty akurat jesteś już do tego zapachu przyzwyczajony, ale przy takich ilościach dookoła to już po prostu wali, a nie pachnie...

 

 

BTW. Duża Mania, od ubiegłych Świąt, została jeszcze 1/3. Używana praktycznie codziennie do pracy - oczywiście po jednym psiknięciu na szyję po obu stronach i wystarcza do wieczora bez problemu, nie muszę pół drogerii na raz zużywać :wink:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CBZ widać, że Ty się nie psikasz tylko oblewasz tymi perfumami.

To, że nie czujesz to nie oznacza, że inni tego nie czują.

Wystarczy tak ja już ktoś wspomniał tak gdzie pulsuje krew.

Nadgarstek (tak jeden bo wystarczy rozetrzeć na drugim) i z dwóch stron na szyi (tam gdzie tętnica).

Czuć mnie cały dzień a psiknięć pewnie ze 4-6 mniej (więc teraz sobie policz ile za dużo używasz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadra na siebie nie wylewam...

Zuzywam tyle, bo przynajmniej raz dziennie biore prysznic.

Jeszcze nie slyszalem od nikogo, zebym 'walil' perfumami.

Kogos to boli, ze zuzywam tyle, czy jak ?

Nie, na ciuchach nie ma sladow po psiknieciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumujesz miejsca ciepłe tam gdzie pulsuje krew np. przeguby dłoni, zgięcia łokci, kark. Zapachu nie rozcierasz.

Mi również 50ml starcza na długo. Wystarczy używać umiejętnie, a nie wylewać na siebie wiadro.

+1

ja mam Armani - Mania codziennie psikam sie nim tylko 2-3 razy:

- nadgarstki (rozcieram pozniej nimi o szyje)

- klata

- wlosy (dlugo trzymaja zapach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowny roczek uzywalem Channel Allure Home Sport (50ml), oczywiscie nie piskalem sie nim dzien w dzien. Tylko na te wazniejsze momenty. W miedzy czasie jeszcze byl/jest z oirflamu jakis meski, ale srednio ladny, taki w sam raz na wyjscie do baru i podrobka CK.

Teraz kupilem Hugo Boss'a Selection. Jest piekniusi. Przy najblizszej okazji musze jeszcze zaopatrzyc sie w Zielona Lacoste lub znow Channelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie "waży", a naskórek to chyba podrażni niemowlaka, a nie dorosłego faceta.

CBZ, to nie z zazdrości ale jak ktoś coś ewidentnie źle robi to trzeba reagować.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak robiłem, ale odradzono mi to ostatnio. Google też są przeciwko:

Nie rozcieraj perfum na skórze. Możesz w ten sposób podrażnić naskórek, a zapach będzie się ważył.
robie tak od zawsze i moj naskorek jest ok ;]

i co to qrde znaczy ze zapach bedzie sie 'ważył' ? mi sie nic nie warzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkurde :lol: Przez 3 lata używam oryginalnego Ferrari Black. Naturalnie, że ja przestałem czuć jego zapach po jakimś czasie, ale co jest najgorsze ... Dziewczyna, którą poznałem już ponad rok temu, wyraźnie i ostro czuła te Ferrari. Już jesteśmy rok razem, dzień w dzień się spotykamy a ja dzień w dzień używam Ferrari :lol: i wiecie co ? Ona do mnie ostatnio "a Ty w ogóle używasz jeszcze tego Ferrari?" lol :lol: myślałem, że padne ... Też się przyzwyczaiła i wychodzi na to, że pieniądze wywalałem w błoto :lol: Czas na zmianę. ;) Pewnie Esprit ten zielony albo właśnie, jak wyżej - David Beckham. :) Wiem, że oba zapachy są dość trwałe , zna ktoś jeszcze coś godnego polecenia ? :D

 

P.S. I tak nic mi nie zastąpi Ferrari Black :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez rok uzywalem Armaniego - Aqua Di Gio. Teraz dla odmiany kupilem zielony Lacoste. Mam pytanie: czy ktos wie gdzie w Polsce dostane Kiton Black? Nie moge nigdzie znalesc. Google nic nie znajduja w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze niedlugo bedzie wiekszy przypływ gotowki, postanowiłem sobie na urodzinki sprawic prezent i zakupic (wreszcie xD) jakis oryginalny perfum.

I tu pytanie do Was, jaki zapach polecacie, dla 19 latka za w miare przystepna cene, flacha 50 ml albo 75 jak nie bedzie za drogo.

Wczesniej miałem Aqua di gio (jak kazdy xD) świetny zapach ale ile mozna ?

Lacoste Szara - aahhhh piekny :] i jeszcze Czerwona [co ciekawe, jak na podrobe, to trzymała około 2 dni !! byłem w szoku]

no wlasnie co polecacie, napewno przejde sie do jakiejs drogerii troche powachac, ale chciałbym miec juz jakies konkrety, bo od dłuzszego wachania mam wikse i potem juz nie iwem co wacham xD

z gory dzieki,

 

i pewnie bede wlasnie kupował w drogerii bo na allegro nei wiem jak teraz wygkada sprawa z oryginałami, chyba ze moze ktos polecic jakiegos 100% sprzedawce

pozdro !

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...