Skocz do zawartości
grygiel

Podniesienie Napięcia A Sprawne Potoki W 6800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1. Pytanie jak w temacie czy zmiana napięcia może mieć wpływ na to że odblokowane potoki w mojej karcie 6800 leadtek 4 będą sprawne? Teraz są minimalne ledwie zauważalne krzaczki , czy po podniesieniu napięcia jest możliwe że będzie dobrze?

 

2. I drugie pytanie czy jezeli to jest wina napięcia gpu to gdy zablokuje sprawny potok a odblokuje ten fabrycznie zablokowany (czyli dalej będzie 12/5) to tym sposobem tez przetestuje ten potok ?

Panowie znający się na rzeczy pomóżcie proszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie sam będę odpowiadał w tym temacie:)) . zablokowałem 4 dobre potoki a odblokowałem te dodatkowe, niestety nic się nie zmieniło dalej minimalne krzaczki . więc albo ta zmiana napięcia nic nie da albo nie jest to to samo co podniesienie napięcia, chodzi mi tylko o sprawne potoki na podkręcaniu mi nie zależy bo karta kręci sie aż za dobrze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wszystkim działa pogramowe zwiększenie napięcia (tzn. mod biosu) ja w sumie mam nie wielkie krzaki po odblokowaniu potoków więc zmiana napięcie na 1.4V może by pomogła ale mi softowy vcore mod nie działa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wszystkim działa pogramowe zwiększenie napięcia (tzn. mod biosu) ja w sumie mam nie wielkie krzaki po odblokowaniu potoków więc zmiana napięcie na 1.4V może by pomogła ale mi softowy vcore mod nie działa :mur:

1641064[/snapback]

 

Mi też podniesienie napięcia(mod biosu) nic nie dało.

Edytowane przez Cyna58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...