Skocz do zawartości
havn

Waskie Gardlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie z kad mam wiedziec co blokuje np mojego kompa w dalszym OC chodzi mi o to zebyscie powiedzieli mi jakie sa objawy gdy np blokuje plyta a jakie gdy nie wyrabia zasilacz itd. z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wlasnie zastanawialem nad kupnem ramu i nie wiem czy oplaca mi sie kupowanie jednej kosci "lepszych" ramow 256 do tyego mojego shitu czy moze sprzedac to co mam i kupic 2x256 albo 512 czegos lepszego tz mam na mysli

albo

TwinMOS DDR 512Mb/400Mhz CL 2.5 PC3200 -189,00

albo

TwinMOS DDR 256Mb/400Mhz CL 2.5 PC3200 -105,00

tylko jak mowilem nie wiem czy jest sens posiadania jednek kosci dosyc konkretnej a drugiej "niezbyt" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiłka do wymiany - warunkowo

Mobo - ABIT NF7 (którakolwiek odmiana) na NF2

Ram - Troche przymało ale ja sie na ramie zbytnio nie znam (nie kręce zbyt wysoko ramu)

 

Pzdr.

AragornPL

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tutaj pare osob nie lało dzisiaj

po co zmieniac plyte glowna jak ten MSI na KT600 to jedna z szybszych plyt i o dobrych wlasciwosciach O/C :

vcore do 2.3v

vmem do 3.3v

vNB chyba do 2.8v

fsb wyciska sttabilne do 220

jej jedyny minus to brak dzior wokolo socketa ,ale jak sie nie ma WC to nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...