Skocz do zawartości
samuraj,net.pl

Wideo W Motoroli E398

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka....Na wstępie.....staruczek kupił sobie motorolke E398 (na starość mu się zachciało:P ) i mam problemik, chce władować na niego teledyski itp. ale nie mogę......jaki format musi być plik i jaką maksymalną wielkoś bym mógł go umieścić w tym telefoniku??? Czekam na odpowiedzi......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.e398.prv.pl

 

Wszystko o motkach. A czy jest problem z wgraniem? Ja takiego nie miałem. Konwersja na 3gp (programem mpegable X4 Live) i wrzut na kome do katalogu video gdy koma jest widoczna jako dysk przenośny. Wtedy film jest na karcie. Jakość dobra. Miałem tak nagranych kilka teledysków a kiedyś na próbe zrobiłem tak z filmem divx i też działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgranie czegokolwiek do tego tela to proscizna, system widzi go jako wymienny dysk wiec nie wiem o co koledze chodzi. mozliwosci modyfikacji sa bardzo duze, od zrobienia sobie nowego menu, przez odblokowanie dyktafonu, zapisu sms w pamieci tela do wgrania nagrywania filmow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgranie czegokolwiek do tego tela to proscizna, system widzi go jako wymienny dysk wiec nie wiem o co koledze chodzi. mozliwosci modyfikacji sa bardzo duze, od zrobienia sobie nowego menu, przez odblokowanie dyktafonu, zapisu sms w pamieci tela do wgrania nagrywania filmow.

1603475[/snapback]

NO mnie sie to udalo, ale sa jelenie ktore nie beda wiedzialy jak to zrobic : P Poza tym strasznie duzo zabawy jest z takimi [ciach!]lami ... Na dodatek mnie trafil sie jakis trefny kabel ktory ciagle sie rozlaczal ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...