Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiec, sprawdzales tylko na demku v.2.0 czy tez na full + patch (gtr) ?

Najlepsza gierka na rynku i nie moge pograc...  <_<

1650708[/snapback]

tylko na demku. nie bede kupowal gry jak nie moge pograc w demo. tyczy sie to GTR i GTL.

 

 

z gier zastarforceowanych tylko te dwie robia taki cyrk. toca race driver 2 nie robila zadnych problemow.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma byc to sfclean.exe ? To sa juz te drivery czy co... Nie no, zeby instalowac drivery od zabezpieczenia jeszcze i to w demie... po ch ? :blink: przeciez to nie full, nic im nie ukradne...

 

Ten plik jest w katalogu support, nie trzeba go nawet szukac (umiescili go tam, bo wiedzieli juz, ze sf3 sprawia takie klopoty ;] ).

Odinstalowalem gre, przejechalem sfclean.exe, restart, instalacja gry od nowa, wylaczenie firewalla, antyvira i to samo... Eh wiec pozostaje mi juz tylko rfactor. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma byc to sfclean.exe ? To sa juz te drivery czy co... Nie no, zeby instalowac drivery od zabezpieczenia jeszcze i to w demie... po ch ?  :blink: przeciez to nie full, nic im nie ukradne...

 

Ten plik jest w katalogu support, nie trzeba go nawet szukac (umiescili go tam, bo wiedzieli juz, ze sf3 sprawia takie klopoty ;] ).

Odinstalowalem gre, przejechalem sfclean.exe, restart, instalacja gry od nowa, wylaczenie firewalla, antyvira i to samo... Eh wiec pozostaje mi juz tylko rfactor. ;]

1651514[/snapback]

sfclean.exe (clean = czyścić) to programik, który usuwa drivery od starforce`a z naszego kompa a NIE je instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yeti, wystarczylo wejsc na strone domowa gtr'a i tam jest wysztko wyjasnione. Zabezpieczenie instaluje sie w momencie pierwszego uruchomienia gry.

 

Akurat take produkcje jak Toca mnie nie interesuja... ;]

Nie rozumiem tylko jednego, przciez to sa dema, wiec po co te zabezpieczenia S3 ? :blink:

SplinterCell3 podobno tez jest @ starforce3 i jakos demo mi chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pare ludzików poczeka sobie na toca 2006 :P

1651874[/snapback]

Niestety chyba też się będę do nich zaliczał, kupiłek se dżifosa, pseinstalowałek łyndołsa i łoglondam pikny nebieski łekran przy łodpaleniu gierki HEJ!

 

Przed formatem na GF chodziła, a teraz nie ot zonk. Star-force mam już zainstalowany z TRD2004 ;) może on coś miesza <_<

EDIT: Update star force'a zainstalowano, problem rozwiązany, już nie czekam na TRD2006 :D

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wreszcie se pociołem w GTL jak człowiek :D prawie wszystko na max i mialem od 20 do 50 FPS ;] Gierka fajna ale sterowanie wymaga kierownicy i to nie byle jakiej O_o Ustawianie samochodu wymaga tłumaczenia na polski bo to co tam jest to ciutke nie zrozumiałe :D połowe rzeczy rozumiem ale wersja PL nie wzgardze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez juz sie nie moge doczekac.. narazie mozna sobie screenshoty z  kokpitow poogladac :)

Porsche 550spider i 911 mmmm... już czuję tą nadsterowność :twisted:

 

No to tylko pół roku i już będziemy mieli GTL na półkach naszych sklepów :evil:

 

Co do ustawień to ja nie mam problemu, w końcu ma się to inż. przed nazwiskiem i parę kursów z anglika B)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe kiedy i czy wogole ukaze sie u nas... chcialbym sobie pograc w multi a nei tylko  single..

1691818[/snapback]

Rozumiem, że wersję singlową ;) już masz zainstalowaną? Jak się śmiga w full'u? Podziel się impresjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was wie gdzie można kupić na rynku polskim tą gre, lub jakaś osoba może ja sprowadzić z zagranicy?

Jestem bardzo napalony od dawna w nic dobrego się nie pościgałem.

1710889[/snapback]

bylo uz o tym pisane... a jezeli w nic dobrego sie nei scigales to wez sobie pograj w richard burns rally... trudne.. i moze Cie wkreci jak mnie od 3 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo uz o tym pisane... a jezeli w nic dobrego sie nei scigales to wez sobie pograj w richard burns rally... trudne.. i moze Cie wkreci jak mnie od 3 dni :)

1710999[/snapback]

:P Masz trochę racji, ale nie zawsze jak ktoś kocha wyścigi(asfalt, tor itp) to lubi też rajdy WRC w środku Afrykańskiej dżungli :) Ja mam juz GTL ale jakoś nie moge się zabrać do grania... :P przeszedł już ktoś całą?? jakie są ciekawe auta :>??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...