Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

profanujesz tą grę,

NA STOS Z NIM

 

nie wiesz co tracisz, dopiero na kierownicy z ff i w trybie symulacji ta gra nabiera sensu, bo tryb zręcznościowy jest do bani, na klawie można sobie pograć w collina lub innego NFSa (z wyjątkiem porscha :P ale nie w GTL!!!

haha tez gram na klawiaturze :P ale nie chce splonac na stosie :) niestety musze miec kontrole trakcji i stabilizacje na low bo inaczej praktycznie nie da sie grac :( ale nie jest zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klawiatury, to ja uważam, że to nawet nie chodzi o dobre czasy. Jak ja kupowałem kierownice, to jedną z przyczyn było właśnie chęć sprawdzenie siebie, żeby mieć dużo podobniejsze stanowisko do rzeczywistych wyścigów.. Co do za przyjemność jazdy na klawiaturze, skoro to tak jakby "cheatowanie" :) Można walić dobre czasy, a po przesiadce na kierownice okazuje się, że największego nooba pokonać nie umiemy... (nie było tak w moim przypadku, żeby nie było :P)

 

Update: Może mi ktoś posiadający pełną wersję gry napisać, czy na innych trasach jest ładniejsza grafika? Bo niektóre screeny z gry powalają, ale ta trasa z demka raczej niczym nie zachwyca, oprócz modeli samochodów... A ustawienia mam większość na max (najwyżej te dotyczące 256 mb kart na medium, ale to nie ma znaczenia, bo to są jakieś drobiazgi).

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klawiatury, to ja uważam, że to nawet nie chodzi o dobre czasy. Jak ja kupowałem kierownice, to jedną z przyczyn było właśnie chęć sprawdzenie siebie, żeby mieć dużo podobniejsze stanowisko do rzeczywistych wyścigów.. Co do za przyjemność jazdy na klawiaturze, skoro to tak jakby "cheatowanie" :) Można walić dobre czasy, a po przesiadce na kierownice okazuje się, że największego nooba pokonać nie umiemy... (nie było tak w moim przypadku, żeby nie było :P)

Cheatowanie mowisz ? :D

Ja tez tak mialem, jak sie przesiadlem z klawy na kiere, ze na poczatku 'dziko' sie jezdzilo i defakto trzeba bylo uczyc sie wszystkigo od nowa. Tak samo jes z przesiadka klawa -> pad, normalka. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha tez gram na klawiaturze :P ale nie chce splonac na stosie :) niestety musze miec kontrole trakcji i stabilizacje na low bo inaczej praktycznie nie da sie grac :( ale nie jest zle

Trochę przesadziłem z tym stosem, pisałem w stanie wskazującym na sporzycie, więc sorki. Faktycznie z ułatwieniami nawet przyjemnie gra się na klawie :D

 

Update: Może mi ktoś posiadający pełną wersję gry napisać, czy na innych trasach jest ładniejsza grafika? Bo niektóre screeny z gry powalają, ale ta trasa z demka raczej niczym nie zachwyca, oprócz modeli samochodów... A ustawienia mam większość na max (najwyżej te dotyczące 256 mb kart na medium, ale to nie ma znaczenia, bo to są jakieś drobiazgi).

grafika niestety jest taka sobie niezależnie od trasy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie macie lepsza grafe? w jakiej samochodowce? NFS MW? :D

Pozatym nie wiem jak wy macie czas na podziwianie krajobrazow.. no ale coz skoro jezdzicie na klawie i na dodatek z helpami to sie nie dziwie ze gra jest prosta i nudna i na krajobrazy sie mozna popatrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale coz skoro jezdzicie na klawie i na dodatek z helpami to sie nie dziwie ze gra jest prosta i nudna i na krajobrazy sie mozna popatrzec.

bez sensu taki komentarz... zarzucasz ze sie gra na klawia zamiast kierownicy, moze ja np mam inne wydatki i priorytety niz kierownica i nie mam wyboru i musze tak grac? co do ulatwien to zagraj sobie sam na najtrudniejszym poziomie bez ulatwien na klawiaturze, powodzenia...

 

btw gra nie jest nudna dlatego ze mam klawiature, dla mnie nudna wogole nie jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakbyś miał kierownice, to nie byłaby nudna :wink:

Poza tym Sewer czas na podziwianie grafiki zawsze się znajdzie :) Nie chodzi mi o to, że grafika jest cienka, tylko np. na trasie z dema jest taki tandetny czarny asfalt, a ja chcę taki jak jest np. w TRD2 :) I z tego co widziałem na screenach to na innych torach właśnie tak jest, ładny asfalt, po bokach trawa (a nie taki ciemny bury piasek jak na trasie z dema), więcej szczegułów dookoła toru itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze tory sie roznia pod wzgledem graficznym:) Powerslave za cene tego mx510 juz bys mial kiere - a zapewniam ze zwykla uzywana kiera daje 100% wiecej frajdy niz jazda na klawie.Coz ja jakbym teraz mial "jezdzic" w samochodowki na klawie to bym wolal wogole nie grac w takie gry :)

Nie zamierzam sie jednak klocic z wami :) ale uwazam ze graficznie gra jest na dobrym poziomie - nie widzialem jeszcze lepszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezaprzeczalnym faktem jest ze klawiatura nie umywa sie do kirownicy ale rowniez to ze da sie na niej przyjemnie pograc. Jezdzilem na kierownicy (gpl glownie i gtr) i przyznam ze potrzeba troche czasu na przyzwyczajenie sie i w pewnym sensie nauczenie jezdzenia na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze tory sie roznia pod wzgledem graficznym:) Powerslave za cene tego mx510 juz bys mial kiere - a zapewniam ze zwykla uzywana kiera daje 100% wiecej frajdy niz jazda na klawie.Coz ja jakbym teraz mial "jezdzic" w samochodowki na klawie to bym wolal wogole nie grac w takie gry :)

Nie zamierzam sie jednak klocic z wami :) ale uwazam ze graficznie gra jest na dobrym poziomie - nie widzialem jeszcze lepszej.

z grafika sie oczywiscie zgodze, jest wporzadku i optymalizacja tez jest wg mnie wmiare dobra

 

jesli chodzi o myszke, hah tu wlasnie wspominane priorytety :) poniewaz nalogowo gram w Call of Duty "musialem" w nia zainwestowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety mój DVD-ROM oddałem do Komputronika bo padł bo miesiącu (Pioneer 109) dlatego nie mam jak sprawdzić, czy nowe stery ATI 6.1 pozwalają grać na X800 full screen ?

Może ktoś sprawdzić ?? Bo mnie ciekawość zrzera, a pogram sobie dopiero za 2 tygodnie :(

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

ktos kiedys wspominal o trasie Nurburgring - Nordschleife do GTR znanej jako The Mother :) ma ktos wersje 1.4? znalazlem tylko 1.2, bo link ze strony http://www.m4driving.it/ nie dziala :/ byl bym wdzieczny za dzialajacy link, lub gdyby ktos wrzucil trase np na rapidshare ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety mój DVD-ROM oddałem do Komputronika bo padł bo miesiącu (Pioneer 109) dlatego nie mam jak sprawdzić, czy nowe stery ATI 6.1 pozwalają grać na X800 full screen ?

Może ktoś sprawdzić ?? Bo mnie ciekawość zrzera, a pogram sobie dopiero za 2 tygodnie :(

Sprawdze tylko daj mi chwilkę czasu, ledwo z uczelni przyszedłem. A takie choróbsko mnie złapało, że mała bania :[ Normalnie zakręt mam niezły :[[ Nawet herbaty się napić nie mogę taki ból gardła :[ Trochę OT :P.

 

Update: No niestety lipa :/ Nadal zwis w menu :((( wrrrr chyba nigdy nie włączymy FS :/

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z KARĄ ZATRZYMANIA- po przecięciu toru zatrzymuję sie, ale najdalej po uskutecznieniu góra trzech kółek zostaje zdyskwalifikowany, o co tu chodzi co należy zrobić, zjazd do boxu też nie pomaga?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta kara stop&go to jest problem -jakis bug ktory uniemozliwia jej odbycie..

co do grania full screen to u mnie problem znikl jak przesiadlem sie na nowy sprzet - mimo ze grafa w sumie identyko -stara byla modowana na 16p. Wydaje mi sie ze to ma zwiazek z NF2 i x800 a na NF4 juz nie ma sztosu.. GTL i GTR dzialaja mi na full screen - przynajmniej narazie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta kara stop&go to jest problem -jakis bug ktory uniemozliwia jej odbycie..

co do grania full screen to u mnie problem znikl jak przesiadlem sie na nowy sprzet - mimo ze grafa w sumie identyko -stara byla modowana na 16p. Wydaje mi sie ze to ma zwiazek z NF2 i x800 a na NF4 juz nie ma sztosu.. GTL i GTR dzialaja mi na full screen - przynajmniej narazie:)

Tak ewidentnie coś z nf2 ma problem gra... Bo jak miałem tą gfx na kt600, to w gtr żadnych zwisów na FS. Co nie zmienia faktu, że to wina kodu gry a nie sprzętu.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może inaczej, znaciej jakieś forum gdzie siedzą fani tej gry ?

na naszym racing-forum nikt nie zna rozwiązania, poza tym Sewer by pewnie powiedział....

Nie ma żadnego rozwiązania. Bo nawet ligowcy grają w oknach... ( albo zmieniają specjalnie gfx lub platformę ) chyba, że się mylę :) Jest to najparwdopodbniej wada kodu gry/sterowników(zarówno do mobo - gart, jak i gfx) dlatego jakiś konflikt sprzętowy jest...

 

Ciekawe czy ktoś pisał w tej sprawie do działu technicznego ATI, może w końcu by to naprawili ? jeżeli to wina od strony sterownika gfx. :mur:

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam , to draak zmienił NF3 + x800 na NF4 + X1800

Wydatek >2500PLN dla gry w full screen to lekka przesada ;)

 

będę cierpiał !

Damy radę :) szykuje się gtr2 na wakację... Widok z kokpitu jest tam wypaśny :> Jak i cała reszta, wtedy bedzie chyba trzeba zmienić sprzęt... może nie Twój, ale mój na pewno :).

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrace sie odnosnie niestabilnosci gry na platformie NF2 + x800. Z tego co kojarze engine gry jest oparty na tym z GTR'a (lekko zmodyfikowany) i z identycznym problemem spotkalem sie grajac w GTR'a na swoim poprzednim komputerze opartym na w/w platformie. Podobnie jak Was w tej grze ,zmuszal mnie on do grania w oknie. Rozwiazaniem tego problemu okazalo sie wylaczenie szybkiego zapisu ( fastwrites) tyle ,ze korzystajac z programu SMARTGART (ktore wpisujemy w oknie "Uruchom") . Okazalo sie bowiem ,ze mimo wylaczenia tej opcji z poziomu biosu jest jest ona wlaczona . Cala ta procedura pozwalala rowniez cieszyc sie stabilnoscia w RBR . Nie mam niestety mozliwosci sprawdzic czy i w tym przypadku to zadziala ,ale sadze ,ze warto sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadly, though these circuits are little prettier and a bit livelier on race days than their GTR equivalents, they are always bone dry as the otherwise excellent Gmotor2 engine doesn't do rain or puddles. Disappointing.

niestety deszczu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie macie lepsza grafe? w jakiej samochodowce? NFS MW? :D

Nie widzialem samochodowki z ladniejsza grafika na jaka kolwiek platforme sprzetowa niz pecetowy (powtarzam - pecetowy) NfS9.GT-L ma ladna grafe,ale zdecydowanie gorsza niz NfS.Co do samej rozgrywki to gra jest luz,ale wole sciganke troszq szybsza,mniej realistyczna i w miescie albo w lesie a nie na torach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...