Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

No ja akurat wole realizm niz jakies arcade..tez chcialbym zeby b yla jakas realistyczna gra ze sciganiem sie po miastach itp.. ale czy sie takiej doczekam?.

Worms14 olej singla i dawaj sie online scigac! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś małe spotkanko jutro wieczorem, o powiedzmy- 22:00?

Jak się wyrobie to się piszę, szkoda że tylko mam samochody z lat 60', cholerna sesja :(

 

Pojeździłem już pół godzinki po nordschleife i powiem że po tych trzech okrążeniach ;) w pełni zrozumiałem co miał znaczyć napis "The green hell", nie dziwię się że hamster z top-gear w Vanie prowadzonym przez zdesperowaną profesjonalistkę robił pod siebie ze strachu :twisted: Świetna robota, co prawda tu i ówdzie brakuje jakiejś teksturki, ale tor wygląda bajecznie...trudno :D

 

Są jeszcze jakieś inne godne polecenia tory, fajnie by się pojeździło po bathurst :roll:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie sa jeszcze 3 tory :Sachsenring ,Croft i Phakisa

Wszystkie do zassania z http://tantra.rscsites.org/gtl.htm

Co do spotkania to spoko- ja zawsze jak jezdze online to wchodze do pokoju PL na lobby i potem nawet jak jezdze to przynajmniej widac gdzie. Moj nick :SEWERR

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie jakiś filmik frapsem z całego okrążenia... Bo bardzo gym chciał zobaczyć jak to wygląda (oprócz screenów), a pełnej wersji nie mam... Może być mała rozdzielczość tylko żeby płynnie było :) Więc może ktoś ze chce się podzielić wrażeniami... Z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zassalem najnowsze stery do nf2 i dalej sie wiesza. ustawilem w opcjach, zeby gra dzialala w oknie, ale mimo to odpala sie na full screen... trzeba dopisac cos do linii komend, czy co, zeby zadzialalo ? :-|

 

edit

 

Zapodalem na test 640 i sie odpalilo w oknie i narazie nie ma zwisu... cholera czemu oni to tak spier... lada chwila przechodze na nf3 i z tego co czytam to i tak sobie full screen nie pogram. ;/

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zassalem najnowsze stery do nf2 i dalej sie wiesza. ustawilem w opcjach, zeby gra dzialala w oknie, ale mimo to odpala sie na full screen... trzeba dopisac cos do linii komend, czy co, zeby zadzialalo ? :-|

 

edit

 

Zapodalem na test 640 i sie odpalilo w oknie i narazie nie ma zwisu... cholera czemu oni to tak spier... lada chwila przechodze na nf3 i z tego co czytam to i tak sobie full screen nie pogram. ;/

Sam się przesiadłem na nf3, sprawdzę jak znajdę chwilę i dam znać. Ktoś tu miał zwis na nf3, także nie nastawiam się optymistycznie.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś małe spotkanko jutro wieczorem, o powiedzmy- 22:00?

eheh, wyszło jak zwykle, draaka nie widziałem, sewer pojawił się i zaszył w jakimś maratonie, a mnie łącze przerywa jutro zamorduję admina może się poprawi :)

Co do pętli północnej to nie jestem pewien, ale chyba są dwie wersje, sądząc po komunikatach przy łączeniu :?

 

EDIT: Qr..e fajnie było! Dzięki za wiarę we mnie, po lotach draaka ... byłem czwarty. Jak na kompletnego n00ba (w tej grze ofcoz) z praktycznie tygodniem przerwy chyba nieźle :unsure: Porzucam karierę dla multi :D

 

Jedziemy!

Dołączona grafika

 

 

draak przelatuje nad torem lotem koszącym ;)

Dołączona grafika

 

 

ja na mecie, tłumy szaleją :D

Dołączona grafika

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to ciągle jeździmy :) Dawaj do gry!

 

Szukaj lvp06, tak na przyszłość ;)

 

JA latam...

 

Dołączona grafika

 

I tak jest fajnie... ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkola doskonalenia technik jazdy, przedstawia film z serii : "Zawsze cos, zawsze k... cos"

W rolach glownych (zeby nie powiedziec statystow) wystapili : (w kolejnosci alfabetycznej ) Cobra (odszedl doswiadczajac spotkania 3 stopnia), draak (niewiadomo co sie z nim stalo - normalnie jakby zapadl sie pod ziemie), M4TEUSZ (nasz bohater, ratujacy honor druzyny), Sewer (polegl zahipnotyzowany kolyszacym sie tyleczkiem Forda Mustanga) :D...

 

Nie mam juz sily zgrywac tego na frapsie ,ale Ci ktorzy maja GTL obejrza ... Sciagamy PLIK ,odnajdujemy katalog ReplayData w folderze w ktorym mamy gre i tam go zapisujemy.

Edytowane przez Cobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja M4TEUSZ, tak nisko latałem? :D Z mojej kamery wyglądało to tak jakbym zaraz miał wypaść poza stratosferę, a tu marne 1,5m nad ziemią.. phi ;)

 

Dzięki panowie za wczoraj (dziś?), było fajnie, choć ani jednego wyścigu nie mogę zaliczyć do udanych (oprócz początków i Monzy z muscle car'em, którym masakrowałem pewnego pana w gta :P). Do zobaczenia na torach tego zacnego sima!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey ludzie, jest szansa zeby w to pograc na 6600GT ? bo kiera (Logi FF GP) leży i sie kurzy, a ochota na rajdówki typu RBR narazie mi przeszła :P...wiec moze zaczne scigac sie z wami... ;>?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij demo i sprawdź sam. Moim zdaniem w 1024/768 i z niektórymi opcjami na medium będzie Ci to płynnie działać.

 

edyta- M4TEUSZ ma przecież 6600GT, jego spytaj.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey ludzie, jest szansa zeby w to pograc na 6600GT ? bo kiera (Logi FF GP) leży i sie kurzy, a ochota na rajdówki typu RBR narazie mi przeszła :P...wiec moze zaczne scigac sie z wami... ;>?

M4TEUSZ gra na 66gt i jakos nie zglasza reklamacji. ;] Ja na moim weteranie tez moge sobie pograc w miare niebrzydkich detalach. ;]

 

edit

 

draak uprzedziles mnie. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzesiu W poprzednim poście zamieściłem dwa screeny z framerate, przy czym to 19 to prosta startowa, pełno kibiców, dymu, kawałków samochodów itp. więc chyba najgorsze miejsce dla kompa w grze, zazwyczaj jest 40-80FPS więc naprawdę płynnie, więc ze swoim o wiele mocniejszym prockiem i z prawie dwa razy szybszymi pamięciami, napewno nie będziesz nażekać.

Setup grafiki: 1024x768 no aa tekstury dla 256MB kart wyłączone, cienie-minimum (głównie dlatego że są paskudne, z kokpitu ich nie widać a parę fps w krytycznych sytuacjach się przyda), szczegóły toru i inni zawodnicy - medium, reszta-na full.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko sie jezdzilo! troche juz bylo pozno a ja bylem tez dodatkowo po paru piwach:) i dlatego nieraz robilem dziwne rzeczy :D Najwazniejsze jest przetrwac 1 sze okrazenie - potem lamy sie wykruszaja i juz mozna jechac ufajac ze ktos nie zrobi glupiego ruchu. Jak dla mnie ta gra jest WYPAS - mozna sie scigac roznymi autami , ktore sa konkurencyjne wobec siebie - moze nie na kazdym torze bo jednak tory "szybkie" preferuja auta najszybsze. Nie obowiazuje tez tylko 1 wlasciwy tor jazdy - jest kilka "best line" i zwykle walka jest przez to ciekawsza :)

do nastepnego spotkania !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath niestety zwisy mam także na nf3 :/ Jeszcze sprawdzę z fast writes on. Wątpie, że to pomoże :( No ale za to po zmianie platformy i przy 300x8 mam w boxach 100fps, a poprzednio było ~70. W trakcie jazdy tak samo. Wypas :>

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam mogile ... chetnie bym sie z wami poscigal ale komp mi szlag trafil, padla mi grafika, mobo i zasilka normalnie gorzej byc nie moze. W gtl na petli polnocnej nastapil zwis z artefaktami, po restarcie arty byly juz w biosie ale win sie zaladowala z pieknym zielonym sniegiem w tle a w menedzerze urzadzen wszystkie zwiazane z mobo czyli sieciowka, muzyka itd mialy piekne zolte wykrzykniki. Grafiki nawet nie bylo w menedzerze ... po restarcie biosu (bo to mi jeszcze do glowy przyszlo) komp juz nie rusza (ustawienia default wszystkiego). Po wcisnieciu power wlacza sie i po sekundzie wylacza (stad podejrzenia zasilki). Grafe sprawdzilem w innym kompie i tam tez w win artami sypie na calego ... Z radkiem 9600pro moj komp tez zmian nie odczuwa ... jestem tylko ciekaw co pociegnelo co za soba i czy moje podejrzenia sa zasadne, nie mam jak narazie jak tego sprawdzic bo nie mam drugiego zasilacza pod reka.

 

Sorry za OT ale musialem sie komus wyzalic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Nordschleife to sa 2 wersje !Ta druga to nowe tekstury - lepsze i duzo bardziej mi odpowiadajace.Niestety tez powoduja spadek fps - jakies 10-15 klatek mniej. Niedlugo ma sie ukazac kolejna wersja - ta juz ma byc ostateczna- ma dzialac np. skrot by nie musiec jechac calego lapa by zaczac liczone okrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam mogile ... chetnie bym sie z wami poscigal ale komp mi szlag trafil, padla mi grafika, mobo i zasilka normalnie gorzej byc nie moze. W gtl na petli polnocnej nastapil zwis z artefaktami, po restarcie arty byly juz w biosie ale win sie zaladowala z pieknym zielonym sniegiem w tle a w menedzerze urzadzen wszystkie zwiazane z mobo czyli sieciowka, muzyka itd mialy piekne zolte wykrzykniki. Grafiki nawet nie bylo w menedzerze ... po restarcie biosu (bo to mi jeszcze do glowy przyszlo) komp juz nie rusza (ustawienia default wszystkiego). Po wcisnieciu power wlacza sie i po sekundzie wylacza (stad podejrzenia zasilki). Grafe sprawdzilem w innym kompie i tam tez w win artami sypie na calego ... Z radkiem 9600pro moj komp tez zmian nie odczuwa ... jestem tylko ciekaw co pociegnelo co za soba i czy moje podejrzenia sa zasadne, nie mam jak narazie jak tego sprawdzic bo nie mam drugiego zasilacza pod reka.

 

Sorry za OT ale musialem sie komus wyzalic :(

OT.

 

Nie chcę Cię martwić, ale ja miałem z tym odpalaniem kompa że po sekundzie gaśnie podobnie :) I padła grafika... zasilacz był dobry.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT.

 

Nie chcę Cię martwić, ale ja miałem z tym odpalaniem kompa że po sekundzie gaśnie podobnie :) I padła grafika... zasilacz był dobry.

 

pozdro.

 

to by mnie nie zmartwilo bo ze grafika to wiem na 100% gdyz byla sprawdzana na innym kompie jak wspomnialem ... ale po wlozeniu do mojego innej 100% sprawnej komp tak samo nie wstaje, stad moja teoria z psu a mobo gdyz wszystkie zintegrowane komponenty byly off w menedzerze urzadzen (poki jeszcze wstawal). Boje sie ze to psu padl i uszkodzil mobo i grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrace sie odnosnie niestabilnosci gry na platformie NF2 + x800. Z tego co kojarze engine gry jest oparty na tym z GTR'a (lekko zmodyfikowany) i z identycznym problemem spotkalem sie grajac w GTR'a na swoim poprzednim komputerze opartym na w/w platformie. Podobnie jak Was w tej grze ,zmuszal mnie on do grania w oknie. Rozwiazaniem tego problemu okazalo sie wylaczenie szybkiego zapisu ( fastwrites) tyle ,ze korzystajac z programu SMARTGART (ktore wpisujemy w oknie "Uruchom") . Okazalo sie bowiem ,ze mimo wylaczenia tej opcji z poziomu biosu jest jest ona wlaczona . Cala ta procedura pozwalala rowniez cieszyc sie stabilnoscia w RBR . Nie mam niestety mozliwosci sprawdzic czy i w tym przypadku to zadziala ,ale sadze ,ze warto sprawdzic.

 

ath niestety zwisy mam także na nf3 :/ Jeszcze sprawdzę z fast writes on. Wątpie, że to pomoże :( No ale za to po zmianie platformy i przy 300x8 mam w boxach 100fps, a poprzednio było ~70. W trakcie jazdy tak samo. Wypas :>

 

pozdro.

No musze o tym napisac. Cobra zagadal do mnie na pw i pokazal swojego posta, ktorego chyba kiedys przeoczylem, bo nie zastosowalem sie do tej rady. Wylaczylem szybki zapis i juz moge grac na fullscreen bez zwisow. : D

Ojejku sprawdz u siebie, powinno zadzialac. ;]

Cobra jeszcze raz dzieki. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest juz ostateczna wersja the mother? wiem ze sa jakies update`y ale nie chce mi sie ich probowac pokolei, moze ktos z was ma juz ostateczna wersje bez krzakow z teksturami (o ile takowa istnieje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...