Skocz do zawartości
mega815

Dziwny Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik: Podczas grania po paru sekundach obraz zaczyna mi się dziwnie łamać(latają jakieś czarne pasaki) i zaraz albo się zawiesza albo restartuje. Włączyłem dla testu 3dmarka 03 bo myślałem że to wina sterów od grafy ale okazało się że podczas testów grafiki nic się nie dzieje a dopiero podczas cpu test zaczynają się pojawiać te objawy. Mój sprzęt to Amd 64 3000+, płyte na Nforce 3 Gigabyta, 2x256MB DDR kingston, radeon 9550. Bardzo prosze o jakieś dobre porady co powinienm zrobić z tym problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz standart 300W, sprzęt chodzi na fabrycznych ustawieniach zarówno pamięć jak i procek, chłodzenie to też standart orginalny amd, a temperatura według biosu jest prawidłowa. Co do napięć to teraz nie wiem bo to jest komputer mojego znajomego i dopiero wieczorem będę mógł sprawdzić. Czyli wina może leżeć po stronie zasilacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...