Skocz do zawartości
PCel

Radek 9700pro

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przeglądając allegro zobaczyłem aukcje http://allegro.pl/show_item.php?item=61040723 Radek 9700Pro za 340zł miałem ja od razu kupić ale pomyślałem że jeszcze się Was zapytam co o tym sądzicie warto? Czy do 450zł znajdę coś lepszego?

Edytowane przez PCel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.te karte mozna spokojnie porownac do 9800PRO

1600335[/snapback]

nie ,r9800pro jest mocniejszy

doskonale to widac po taktowaniach :

r9700 - 275/550

r9700pro - 325/620

r9800 - 325/580

r9800pro - 380/680

wiec wydajnosciowo bedzie tak : r9700 ,r9800, r9700pro ,r9800pro ,przy czym r9700pro i r9800 sa bardzo zblizone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medion idzie jak burza ,ale kosztuje 450pln (jakby kosztowal 400pln to juz bym go mial w kompie dwa tygodnie) ,choc raz byly za 350pln ,to wtedy kasy nie mialem

 

no i sie nagle zalamalo i podrozaly wsztstkie r9700 i 9800

wiec na dzis 350pln za r9700pro to bardzo dobra cena i musze to jakos wkalkulowac zanim sie aukcja skonczy (bo kupilem niedawno r9550 i troche kasy ubylo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medion ktory predzej (miesiac) czy pozniej (4 miesiace) padnie :lol:

1600646[/snapback]

 

ta padnie, jak jestes frajer i nie umiesz założyuć Silecentra to ci padnie, ja mam juz Mediona koło pół roku i wszystko chula jak w podpisie, a to nie jest max tej karty, bo mam zasilacz do [gluteus maximus] i się więcej boję kręcić żeby mi się all nie zjało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż za kultura <_<

 

jak jestes frajer i juz go kupiles to ciesz sie ze swojego mediona...

1601348[/snapback]

spokojnie

booczeekowi ,mimo ze uzyl 2 os. l.p ,chodzilo zapewne o forme bezosobowa

(przynajmniej tak wnioskuje z kontekstu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta padnie, jak jestes frajer i nie umiesz założyuć Silecentra to ci padnie, ja mam juz Mediona koło pół roku i wszystko chula jak w podpisie, a to nie jest max tej karty, bo mam zasilacz do [gluteus maximus] i się więcej boję kręcić żeby mi się all nie zjało

1601241[/snapback]

zatem wszystkie pady które miały miejsce na medionach [niektóre to nawet bez oc] to interwencj kosmitów :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o stosunek cena/wydajnosc to faktycznie te mediony sa dobre

 

ale ja akurat nie spie na pieniadzach i wole wydac 50 zl wiecej i miec pewna gwarancje, np 2-3 letnia

1601876[/snapback]

to sobie wloz pod poduszke cenniki ,bo nowy r9800pro w sklepie kosztuje 560pln ,czyli 150pln wiecej ,a nie 50pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie wszyscy sa tak nastawieni do medionow jak ty ,bo nikt by tego nie kupowal i mozna by tani karte dorwac 1602706[/snapback]

KGB, przecież ten Medion nawet DVI nie ma :icon_exclaim: Myślę że nie warto się w to "pchać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mysle ze nie warto medionkow kupowac:)

 

ja 3 miechy temu kupilem za 400zl na allegro 9700 z vivo (non pro)

karta okazala sie walnieta i gostek bez doplaty wymienil mi ja na 9800 z vivo ale na pcb takim malym czarnym z 9700 chyba

 

karta chodzi na zegarach 9800PRO 5-10MHz wyzej jest granica stabilnosci:)

 

szukaj czegos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...