Skocz do zawartości
Gość

Problem Z Drut-modem Vcore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam mały problemik a mianowicie chciałem zrobić drut-moda na napięcie procka a dokładnie chciałem aby Vcore wynosiło 1,7V lub 1,725V (standardowo 1,6V) i troche się zdziwiłem bo gdy zrobilem drut moda to zamiast oczekiwanego Vcore 1,7V w biosie ujrzałem 1,8V :mellow: no ale nic postwnowiłem zdrutować go na 1,725V i tu znowu zonk napięcie w biosie wynosiło 1,85V :mur: może ktoś wie w czym tkwi problem bo ja za bardzo nie wiem o co chodzi :blink:.

 

Co do kwesti technicznej mod był jak najabrdziej poprawnie wykonany użyłem miedzianych drucików z taśmy IDE 80-żyłowej druciki wetknołem w te dziurki socket'u które trzeba a drut-moda robiłem już nie raz i nie dwa.

Schemat drut-moda brałem z tej stronki http://www.ocinside.de/go_e.html?/html/wor...amd_pinmod.html

 

P.S. Napięcie w biosie było ustawione na default.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, jeszcze na starej mobo (k7vza) robiłem drut moda na vcore i przy podniesieniu do 1,6V działał ok, natomiast jak chciałem zmniejszyć do 1,4V to miałem 1,8V :blink:, także dalsze eksperymenty sobie darowałem :-P . Moda napewno zrobiłem dobrze i też korzystałem z tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...