Skocz do zawartości
Kikas

Asrock 939dual-sata2 - Tani Sposób Na S939

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz jakie w czasie nagrywania masz obciążenie systemu ja miałem podobny problem i pomogło odinstalowanie internet download manager który przez zaawansowane integrowanie z przegladarka opera robił takie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, pisze tutaj bo nie chce zakladac nowego tematu.

Na swiezym systemie z nagrywarka DVD wszystko jest ok, plytki wypala bezproblemowo.

Po jakims czasie mam taki problem ze plytki wypala z predkoscia 1.5-1.9x (trwa to 30minut) i strasznie obciaza system, ze nie mozna nic robic w tym czasie.

 

Wie ktos moze w czym problem? Za cholere nie chce isc szybciej niz 1.9x

A sprawdzałeś w windowsie DMA nagrywarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mi się tylko raz tak zrobiło na innej płycie, jak podłączyłem kolejny dysk. Powinieneś mieć raczej UDMA5. Spróbuj zmienić taśmę. I nie podłączaj napędów optycznych na tej samej taśmie, co HDD

 

edit: oj, pomieszało mi się, że mowa o twardzielu. U mnie DVD ma tryb UDMA4, ale 2ójka też jest ok.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś jazdy z tym PIO MODE. Co prawda na innej płycie. I przestawiało się tylko, jak włączałem film DVD poprzez Nero Show Time. Nagrywarka była sama na taśmie. Pomogło dopiero przeinstalowanie sterów IDE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

 

mysle nad ta plyta i chce sie zapytac czy ta plyta dobrze obsluguje hot & plug i czy nie ma problemow z usb , pamiecia flash na usb itp.

 

narazie bym mial stara grafe Radeonek 9200 64MB AGP :)

 

i do tego AMD Athlon 64 3000+

 

nada sie ta plyta?

 

bo nie chce zadnej zintegrowanej grafy i tylko asrock rozwiazuje problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zintegrowany dźwięk doprowadza mnie do szału!!!!

 

To kup sobie pożądną karte dźwiękową. Nie wymagaj za dużo od płyty głównej która jest tańsza od średniej klasy karty dźwiękowej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam audigy, oplaca sie zainwestowac w karte dzwiekowa, bo taki kodek jak AC obciaza znacznie system (spada liczba klatek w grach)

 

najlepiej kupic najtansze audigy (ktore jest bardzo dobre) albo jakiegos Live!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co jest lepsze bo cena prawie taka sama 1- Sound Blaster Audigy SEczy 2-Sound Blaster Live 24bit

Ja mam zwykłe Audigy (bez żadnych przyrostków) i jestem z niego b. zadowolony. Napewno dla Audigy na + jest EAX Advanced HD odpowiadające za efekty dźwiękowe w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audigy

Te Audigy to jakaś ściema, miałem ją przez miesiąc i pozbyłem się jej .Ta karta to totalna porażka. :mur: Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Audigy to jakaś ściema, miałem ją przez miesiąc i pozbyłem się jej .Ta karta to totalna porażka. :mur:

akurat audigy to najbardziej udana karta, w przeciwienstwie do x-fi o ktorym ciagle glosno z powodu trzaskow i piskow, przereklamowanym crystalizerem ktory mozna wlaczyc na kazdej innej karcie i nieziemskiej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat audigy to najbardziej udana karta, w przeciwienstwie do x-fi o ktorym ciagle glosno z powodu trzaskow i piskow, przereklamowanym crystalizerem ktory mozna wlaczyc na kazdej innej karcie i nieziemskiej cenie...

Chyba nie mówimy o tym samym Audigy SE. Jak miałem włączony EAX to komp mi niemiłosiernie zwalniał, mimo że nie było żadnej zauważalnej różnicy w efektach :sad: (no poza Call of Duty). Zamienienie AC97 z mobo na te niby super Audigy SE nie dało mi żadnego wzrostu wydajności w grach. A co do x-fi to nie zachwalałem jej, że niby to jaka ona super. :mur: :mur: :mur: :mur: Ale potrafi x-fi dać kopa do wydajności. :lol2: Lepszym zakupem niz te Audigy SE, jest dorwanie Jakiegoś Audigy4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat audigy to najbardziej udana karta, w przeciwienstwie do x-fi o ktorym ciagle glosno z powodu trzaskow i piskow, przereklamowanym crystalizerem ktory mozna wlaczyc na kazdej innej karcie i nieziemskiej cenie...

Popieram X-FI to syf za który nie opłaca się płacić ani 1zł a te naciąganie na FPS to pewnie jakaś sztuczka w sterownikach. Nie wiem bo nie przetestowałem ale miałem X-FI przez 2dni i nie widziałem różnicy po między moją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...