Skocz do zawartości
Kikas

Asrock 939dual-sata2 - Tani Sposób Na S939

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram X-FI to syf za który nie opłaca się płacić ani 1zł a te naciąganie na FPS to pewnie jakaś sztuczka w sterownikach. Nie wiem bo nie przetestowałem ale miałem X-FI przez 2dni i nie widziałem różnicy po między moją :)

A miałeś wersje Xtreme Music czy Fatal1ty, bo jeżeli tą pierwszą to mogłeś nie widzieć różnicy, ale Fatal1ty wymiata. A jeżeli nie testowałeś x-fi to skąd wiesz, że jest taki syf?????? Najpierw sam sprawdz a potem się wypowiadaj!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałeś wersje Xtreme Music czy Fatal1ty, bo jeżeli tą pierwszą to mogłeś nie widzieć różnicy, ale Fatal1ty wymiata. A jeżeli nie testowałeś x-fi to skąd wiesz, że jest taki syf?????? Najpierw sam sprawdz a potem się wypowiadaj!!!!!!!

miałem tą wersje Sound Blaster X-Fi Xtreme Music i mówię nie zauważyłem różnicy a te pewnie bardziej wypaśne typu Platinuim i Faral1ty to dodanie zbędnych (tak sądzę) tą co miałem nie przypadła mi do gustu a jakości lepszej nie zauważyłem a FPS tyle ile miałem to maiłem dalej :)

 

---

Wie może ktoś czy szykują nam jakiegoś nowego biosa?? Bo ten 1.90 nie za najlepszy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Bad

 

nie zwrocilem uwagi ze chodzi o audigy SE bo bylo napisane jakos "SEczy" ...

 

zreszta audigy SE i normalne audigy sa w porownywalnych cenach na allegro

 

 

co do X-FI to nawet gdybym mial pieniadze bym nie kupil takiej karty, wolalbym zainwestowac w inna czesc do PC.

 

 

Koniec OT bo to za daleko poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie gorne granice HTT na swoich plytach ?

Ja na razie lece na 9x278=2502

A na 8*300=2400 jest [gluteus maximus] blada, krzaki zamiast postu i w biosie

Bios 1.80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez pamieci nie moge wiecej jak 8x300 :P jeszcze dzis sprobuje na nowej kostce 512.

Oj coś kręcisz mi tutaj :). Jak masz DDRy 400 to możesz na nich wyciągnąć teoretyczne 8*400 i pamięci będą pracowały w swoim defaultowym taktowaniu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnosnie wewnetrznego USB na tej plycie..bo podlaczalem do obudowy i mi nie dziala..ale ja w tych sprawach sie nie znam wiec pytam czy trzeba je gdzies aktywowac bo jest takie cos jak PS2_USB_PWR1 jumper i tam sie przestawia zworke tylko nie wiem czy to do tego..? bo kabelki raczej dobrze popodlaczalem:

 

Hej powiedzcie mi co jest grane z tym złomem..

zmienilem na bios 1,6 bo ten 1,8 mi sie cos wieszal i co ??

wchodze do biosu zapisuje zmiany i komp za kazdym razem nie wstaje..nawet jak podkrece o 1mhz

no przeciez rece opadaja juz..wczesniej na 1,6 nie bylo zadnych problemow..

pomozcie..

Edytowane przez RoY61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Witam.

 

Od dłuższego czasu nie było mnie na forum bo to matura, trosze pracy, i ogólny brak czasu. Chciałem troche rozbudowac kompa ale jak u "młodego" człowieka zawsze pieniedzy brakuje. Rozglądałem się za jakimś tanim a jednocześnie funkcjonalnym rozwiązaniem i znalazłem ten topic na forum :)

 

Moje pytanie banalne. Czy to co mam w podpisie (Sempron 2.0 na płycie MSI z nF2) opłaca się wymienić na tę płyte ASRock'a + Athlon 64 3200? Reszta pozostała by bez wiekszych zmian narazie. Wyliczyłem że zamknął bym się w granicy 700,- PLN.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu poczekal na to co pokaze intel z conroe..

odnosnie twojego sprzetu..to po przesiadce na 939 moze poczujesz jakas roznice ale tylko w grach..

ja sie przesiadlem z durona 700 i sd-ramu jeszcze i w winie nie czuje zadnej roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może nie na moich pamięciach... przy 220 już więcej nie idą [może za mało V?] jak zrobic v-moda na pamieci? ;P

Jeżeli twoje pamięci wyciągają 220MHz to teoretycznie możesz wyciągnąć 8*440 ale ustawienie takiego HTT jest oczywiście nie możliwe :). Pisze to wszystko dlatego, bo to co napisałeś, że nie możesz przekroczyć HTT 300 przez pamięci to bujda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

ja bym na twoim miejscu poczekal na to co pokaze intel z conroe..

Intel mnie nie interesuje. MIałem swego czasu i stwierdzam że AMD jest znacznie lepszą firmą.

 

 

odnosnie twojego sprzetu..to po przesiadce na 939 moze poczujesz jakas roznice ale tylko w grach..

Poniekąd o to mi chodzi ale kożystam jeszcze z komputera w bardziej "zaawansowany" sposób i lepsza platmofrma mogła by troche pomóc :wink:

 

 

ja sie przesiadlem z durona 700 i sd-ramu jeszcze i w winie nie czuje zadnej roznicy

Wiem że w windzie nie widać różnicy. Tego nawet nie widać na PIII 1.2 które posiada kolega. Osobiscie bym nie przechodził ale swierdziłem że troche mało rozwojowa jest już platforma na nF2. Natomiast ten ASRock nie jest ani drogi ani kiepski, całkiem całkiem. Nie problem kupić DFI z nF4 ale raz że to więcej kosztuje a dwa musiałbym kupić jakąś karte na PCIe a narazie ta która siedzi w kompie sprawuje się dobrze :twisted2: Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu poczekal na to co pokaze intel z conroe..

odnosnie twojego sprzetu..to po przesiadce na 939 moze poczujesz jakas roznice ale tylko w grach..

ja sie przesiadlem z durona 700 i sd-ramu jeszcze i w winie nie czuje zadnej roznicy

Ja sie przesiadlem tez durona 700 na athlona 2200+ (a wiec tez k7) i roznice w windowsie poczulem wyrazna, wiec wnioskuje, ze ten twoj duron to jakis magiczny model byl :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie był podkrecony do 900 ale to nie zmienia stanu rzeczy..nie czulem roznicy pewnie dlatego ze mialem 512 sd-ramu..

 

co do plyty.. podlaczal ktos te wewnetrzne wejscia USB do obudowy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie był podkrecony do 900 ale to nie zmienia stanu rzeczy..nie czulem roznicy pewnie dlatego ze mialem 512 sd-ramu..

 

co do plyty.. podlaczal ktos te wewnetrzne wejscia USB do obudowy ??

tak i dzialaja jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do plyty.. podlaczal ktos te wewnetrzne wejscia USB do obudowy ??

Ja podlaczalem i mialem problemy z odtwarzaczem mp3, poprostu go nie wykrywal, natomiast aparad, pad i klawiature usb jak najbardziej - dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej budzie, mam o tyle dobrze, że mam eleganckie kostki. Dwa porty mam wyprowadzone na obudowę, a dwa na śledzia d-bracket (zostawiłem sobie po MSI :D)

Jak masz pojedyńcze piny, to może dobrze ci nie łączy :unsure: Czytałem gdzieś, że jak się pomyli plus z minusem, to taki pendrive od razu sfajczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej budzie, mam o tyle dobrze, że mam eleganckie kostki. Dwa porty mam wyprowadzone na obudowę, a dwa na śledzia d-bracket (zostawiłem sobie po MSI :D)

Jak masz pojedyńcze piny, to może dobrze ci nie łączy :unsure: Czytałem gdzieś, że jak się pomyli plus z minusem, to taki pendrive od razu sfajczony

Mysle ze to moze byc problem z oprogramowanie, a szczegolnie ze sterownikami, poniewaz kiedy podlaczam mp3 (creative zen nano) wyskakuje mi info, ze to urzadzenie moze nie dzialac poprawnie, bo czegos tam nie wykrywa. Chyba, ze w biosie sa jakies ustawienia dotyczace przedniego panelu. Jak na razie nie mam czasu zajmowac sie takimi [ciach!]lami (sesja tuz tuz) - grunt, ze komp chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos zainteresowany to w najnowszym HardwareSensorMonitor zweryfikowano obsluge naszej płytki.

Ktos wie co to temp. Power - Zasilacz???

Można się domyślać, że chodzi o temperaturę mosfetów, ale głowy nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...