Skocz do zawartości
Gość Overclocked

Wszystko O 6600le

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Overclocked

jak by była ta karta w takiej cenie i na AGP to juz by była moja :D

1603329[/snapback]

Na agp narazie jest tylko Palit

 

wersja 256mb ma taktowania core: 300 MHz / mem: 650 MHz a 128 zapewne odrobine wieksze;)

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehehe 6600 Le, co się dzieje... Za niedługo pewnie będzie 6200 le :lol:. Czy ta 6600 Le to jakiś szit ? Ma HDR ? Opłaca się :lol: ?

1604213[/snapback]

z 4 potokami to te HDR mu sie przyda na sr...nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu NV robi zalew tandety ,jedna karta pod roznymi nazwami jak za czasow gf4mx (ale wtedy juz przynajmniej wycofali gf2ti)

teraz mamy gf6200A ,gf6200 ,gf6600LE - czym sie te karty roznia ,ze nosza tak skrajnie rozne nazwy i ceny ?

Edytowane przez KGB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu NV robi zalew tandety ,jedna karta pod roznymi nazwami jak za czasow gf4mx (ale wtedy juz przynajmniej wycofali gf2ti)

teraz mamy gf6200A ,gf6200 ,gf6600LE  - czym sie te karty roznia ,ze nosza tak skrajnie rozne nazwy i ceny ?

1605219[/snapback]

Znowu badziew? Ehh. Proszę o wskazanie karty od ATi do 400 zeta (bo tyle dałem za swoje 6200, +15 zeta za wysyłkę i chłodzenie), szybszej od mojej. Taka tandeta, że normalnie jest lepsza.

 

Co do tego 6600LE - jak będzie w cenie podobnej do 9550 czy x550, to może być ciekawe, biorąc pod uwagę ile się kręci.

 

kwestia HDR - bardzo to wpływa na wydajność. Wiem, bo testowałem sam. HDR na 4 potokach to pomyłka i nawet na 8 w wielu przypadkach nierozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ven0m

ciesz sie ze trafila ci sie modowalna i kretliwa karta

moze ja odwroce kota ogonem : Pokaz mi karte NV do 400pln szybsza od twojej :]

 

i nie ma co sie podniecac odblokowywaniem ,rzuca pare sztuk zeby wyrobic sobie renome ,a pozniej idzie produkcja docelowa

taki byl szal na 6800le modowalne i teraz jakos sie ucielo bo kart modowalnych zabraklo

zeby nie bylo ze bronie ktoras z firma to tak samo bylo z pierwszymi r9500 i r9800se - kto ma szczescie zaoszczedzi troche grosza ,JA mam pecha to nie licze na takie promocje

 

a r9550 tez sie kreci i kosztuje <220pln ,wiec to rzadna konkurencja dla 6600le ,wystarczy ze r9550 radzi sobie z gf6200a zarowno mocowa jak i cenowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu NV robi zalew tandety ,jedna karta pod roznymi nazwami jak za czasow gf4mx (ale wtedy juz przynajmniej wycofali gf2ti)

teraz mamy gf6200A ,gf6200 ,gf6600LE  - czym sie te karty roznia ,ze nosza tak skrajnie rozne nazwy i ceny ?

1605219[/snapback]

Tandeta nie tandeta.Dla posiadaczy poczciwych GF4mx,GF2,bardzo ciekawa oferta(jeśli sie nie jest przy kasie).Zawsze to zmiana na DX9.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche temat.

Niedawno na pclabie byl test niskobudzetowych graf.

Sa ta opisane 2 karty: galaxy gf6600 i galaxy gf 6600le.

Na pierwszy rzut oka, sadzac po nazwie ta pierwsza powinna byc szybsza.

Co do specyfikacji, to 6600 posiada 8 potokow i 64 biotwe pamieci ddr2 znane z palitow 6200a. ;] A to zonk.

Druga karta 6600le posiada 4 potoki jak przystalo na wersje le, ale pamieci ma juz 'troszke' lepsze, bo 128bit ddr3 (1,6ns). O ile pierwsza karta praktycznie nie dala sie podkrecic na core/mem o tyle 2ga karta (le) wykrecila sie calkiem ladnie (425/1000 MHz @ 570/1210 MHz) osiagajac 3k w marku05. Cene podana na pclabie za ten model to ~320zl (pci-x). Jak za ta kase, to mysle, ze nie jest zle. ;] Tylko, nie piszcie, ze mozna dolozyc 1xx zl i kupic 6600ge, bo tak mozna dokladac po kilka(nascie) 100 i dojsc do 7800gtx. ; D

 

art:

http://pclab.pl/art18125-1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...