Skocz do zawartości
gomes

Amplituner Sony Str-av220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupilem wlasnie amplituner jak w temacie i tam gdzie pisze speakers jest A i B. Jak wlacze obydwa to nic nie gra ... tylko sluchawki. A pojedynczo gdy wlacze samo A lub samo B to gra ok. Moje pytanie czy da sie zrobic aby gralo i A i B ( 4 kanaly) rownoczesnie ???? czy to juz taka konstrukcja. Druga sprawa to surround - co ta funckcja daje ?? :] I ostatnia jaka moc ma ten wzmacniacz ?? Za odpowiedz z gory tnx. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmiotem aukcji jest Amplituner firmy SONY Typ: STR-AV 220 Amplituner jest w stanie idealnym! DANE TECHNICZNE: Możliwość podłączenia 4 kolumn. Funkcje: Bass, Treble, Balance Dźwięk: Stereo, Surround, DBFB (podbicie basu) Wyjścia: Video, Tape, Cd, Tuner, Phono, słuchawkowe Możliwość zapamiętania do 20 stacji radiowych (fale FM oraz AM); Możliwość podłączenia głośników o impedancji od 4 do 16 Ohm; Produkcja: Korea Wymiary: SZ43, G26.5, W10.5 Waga: 5 kg Kontakt: tel. 507704560 gg.3861936 Bardzo chętnie rozważe zamiane np. za nowszy sprzęt( z moja dopłata) lub za jakąś wieże!! Rozważe każda oferte!!!

 

 

info z jakiejs aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmiotem aukcji jest Amplituner firmy SONY Typ: STR-AV 220 Amplituner jest w stanie idealnym! DANE TECHNICZNE: Możliwość podłączenia 4 kolumn. Funkcje: Bass, Treble, Balance Dźwięk: Stereo, Surround, DBFB (podbicie basu) Wyjścia: Video, Tape, Cd, Tuner, Phono, słuchawkowe Możliwość zapamiętania do 20 stacji radiowych (fale FM oraz AM); Możliwość podłączenia głośników o impedancji od 4 do 16 Ohm; Produkcja: Korea Wymiary: SZ43, G26.5, W10.5 Waga: 5 kg Kontakt: tel. 507704560 gg.3861936 Bardzo chętnie rozważe zamiane np. za nowszy sprzęt( z moja dopłata) lub za jakąś wieże!! Rozważe każda oferte!!! 

info z jakiejs aukcji

1602348[/snapback]

to wszystko pisalo i na mojej aukcji :) :P ale nie ma tu odp na zadne z moich powyzszych pytan :sad: pisze niby ze jest mozliwosc podpiecia 4 kolumn ... to mam 4 wyjscia ale czy da sie je podlaczyc aby graly wszystkie rownoczesnie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...