Skocz do zawartości
[Shinigami]

Gtr 2

Rekomendowane odpowiedzi

Musze pryznac ze gierka jest wypasna :) wciagnela mnie na kilka godzin.

W chwili obecnej gram Dual Shockiem na poziomie Simulation. Moje czasu to:

Lambo 1:41

Ferrari 1:44

 

Mimo, ze ten drugi wozek lepiej sie prowadzi, to jednak lambo najwiecej czasu poswiecilem - dlatego przypuszczam ten czas jest chwilowo lepszy.

Nie moge sie doczekac premiery. Wie ktos gdzie mozna juz skladac zamowienia, jaka bedzie cena i kiedy gra ukaze sie na polskim rynku?

no na 99% pewnie będzie stary wydawca wersji GTL/GTR czyli play-it :D próbuj tam [;. Albo wejdź na forum PRS'a tam też kilku zaufanych ludzi ma dojście... premiera oficjalnie koniec września ;( i to najbardziej boli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym, że może będzie tańsza, jak to w przypadku GTR'a było (naturalnie cały czas mówimy o w pełni legalnym boxowym fullu).

 

edit- Będzie dla potomnych ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki draak, ze wykasowalem poprzedniego swojego posta - teraz Twoj sie nie trzyma kupy.

Dla niewtajemniczonych - pytalem czym sie rozni gra dostarczona przez zaufanych ludzi od tej ze sklepu i czy szybciej dotrze do moich lapek.

 

Dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni się tym, że pracują właśnie w play ;) albo znają ludzi, którzy tam pracują i mogą odrobinę taniej załatwić.

 

BTW. może i dobrze, że ~30 września wyjdzie, pomijając poprawki.... to zacznie się przedostatni rok akademicki i paradoksalnie będzie więcej czasu niż teraz, bo jak przychodzę z roboty to nie mam siły siedzieć przed kompem a co dopiero grać ;( a jak widzę dfp na biurku to aż mnie skręca ;) a ja taki bezsilny....

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej nie gralem w takie gierki, ale wreszcie sie 'zmusilem' i nie zaluje. :P Teraz wiem jak bladzilem grajac w NFS'y. :lol2: Czekam z niecierplowoscia na fulla by wziac udzial w rajdzie 24 godzinnym (no moze w godzinnym). :P

 

[OT]Polecam wszstkim ten filmilk. ;) Super Speedway - Total Run Time 2:00 min Jest zrobiony w rozdzialce 720p wiec troche wazy (135MB), ale naprawde warto sciagnac. Oby kiedys tak gierki wygladaly. :rolleyes: [/OT]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera oficjalnie koniec września ;( i to najbardziej boli....

Nooo nieeee.... Tak długo trzeba czekać??? Oj, to chyba zacznę od GT Legends... :-)

 

O ściganiu się poważnym myślałem od dawna (w zamierzchłych czasach jeszcze na Amidze grało się w Formula1 Grand Prix na joyu cyfrowym! :-) ) ale właściwie kończyło się na NFS (chociaż zaczynałem od NFS:PU i spędziłem nad nim kilka dobrych chwil, łącznie z ukończeniem kariery dwa czy trzy razy).

 

Teraz właśnie na imieniny dostałem od żony prezent - Logitech Momo - i próbuję swoich sił właśnie w GTR2. Wynikami chwalić się nie będę, bo wstyd (na razie cieszę się, jak okrążenie bez wypadnięcia przejadę - żadnych pomocy poza sprzęgłem), ale już wiem, co będę robił w każdej wolnej chwili zimą... :-)

 

Pytanko mam - czy da się obejrzeć przejazd (po zjechaniu do boxu) w widoku zza samochodu :?: Bo na razie to oglądam albo od wewnątrz albo "telewizyjny" a chciałbym dokładnie sprawdzić, co źle robię na trasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Od 3 dni gram na kierownicy ( pożyczona od kumpla ) i musze przyznać tak się jeszcze nigdy nie napociłem przy grze :D Mój najlepszy czas do 1:44.059 w Lamborghini którym to tylko zasówam. Żadna gra mi chyba jeszcze takiej frajdy nie sprawiła zawsze w Arcade grałem na klawiaturze i widok zza samochodu teraz się ucze grać z kokpitu i na kierownicy. Granie w symulatory na klawiaturze już odpada.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni gram na kierownicy ( pożyczona od kumpla ) i musze przyznać tak się jeszcze nigdy nie napociłem przy grze :D Mój najlepszy czas do 1:44.059 w Lamborghini którym to tylko zasówam. Żadna gra mi chyba jeszcze takiej frajdy nie sprawiła zawsze w Arcade grałem na klawiaturze i widok zza samochodu teraz się ucze grać z kokpitu i na kierownicy. Granie w symulatory na klawiaturze już odpada.

Witamy w klubie simracerów :D Trenuj, trenuj, a jak się pojawi full to zapraszam już do naszych "purepc'owych" rozgrywek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Szkoda tylko, że gram na kierownicy apollo RW 1009 od kolegi. obrót kierownicy 90 stopni w jedną i pedały też takie jakieś słabo czułe pamiętam zawsze chciałem takie coś http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=116415307 kiedyś kosztowała 300 zł teraz te sprzęty potaniały :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza taka kierownica niż żadna, czy to klawa czy mycha, kierownica nawet najtańsza zapewni wieksza precyzje, wygode i wrażenia a jak ktos poważniej będzie chciał podchodzić do sprawy to kupi sobie lepszą itd. :) .

Ale jak przy GTR2 sie napociłeś to przy GTR1 IMO potrzebowałbyś 200% skupienia ;) .

Tak mniej więcej ja oceniam trudnośc jedynki i dwójki.

 

No i właśnie - trenuj i dopracowywuj setup :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Grałem w 1 na klawiaturze i fakt jedynka wydawała mi się trudniejsza.

BTW planuje wziąśc na pierwszy ogień GT Legends jako gre do nauczenia się jazdy kierownicą i w kokpicie czy może polecacie coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem jedną z tych osób co dopiero teraz zaznały smaku tej wspaniałej gry :oops:

Ale już teraz czekam na fulla i żałuję, że tak późno odkryłem GTRa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JestemNoobem --> zdecydowanie, GT Legends to również symulacja, ale tam samochody mają mniejszą moc, doskonale się nadają do nauki, żeby potem zasiąść za maszynami z GTR2 ;)

 

Aha, ja zszedłem wreszcie poniżej 1:40 ;) Polecam uczenie się oglądając jak jedzie komputer, chociaż perfekt on nie jest :)

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR2 wyda pewnie LEM - ale narazie tej pozycji nei maja w planie :(

a tak wogole to Play-it nie ma NIC wspolnego z PLAY !!!

Sewer no sory mała pomyłka była :oops: :P Jak mówiłeś wydawcą pewnie LEM będzie.

 

http://download.10tacle.com/page/hockenheim/hockenheim.wmv <--- Oficjalny filmik z Hockenheim.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chwalicie, chciałem spróbować.

Uruchamiam demko, ale czy wybiorę "time trials" czy "weekend race" gierka się zawiesza i pomaga reset :cry:

Próbowałem w różnych rozdzielczościach, różnych detalach i nic :/ Sprzęt jak niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ten filmik na simracing dam i tutaj.

Stuningowałem Ferrari 550 M, test odbył się na torze Le Mans.

Dane: 1400KM (40 tys. obr.) prędkość maksymalna 450 km/h.

Fajne uczucie jechać taką prędkością w GTR-ku.

http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...8B34C4A6359E62B

 

A tu Audi R8 Le Mans, z takim samym silnikiem (YOU TUBE):

http://www.youtube.com/watch?v=4ZnfR-crWSY

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chwalicie, chciałem spróbować.

Uruchamiam demko, ale czy wybiorę "time trials" czy "weekend race" gierka się zawiesza i pomaga reset :cry:

Próbowałem w różnych rozdzielczościach, różnych detalach i nic :/ Sprzęt jak niżej.

Spróbuj włączyć/wyłaczyć fastwrites, tak się wieszało ale na serii X8.... w full screen. Zobacz może pomoże, tam właśnie pomagało fastwrites ON lub uruchomienie w oknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zainstalowalem demko, odkurzylem DFP, realizm na symulation i Ferrarka drugie okrazenie mialem 1:44.9, takze chyba nie jest ze mna zle.

Ogolnie bardzo przyjemnie sie jezdzi, ale czuc, ze nie wszystkie opcje dotyczace realizmu sa odblokowane, ciezko o spina, w GTL bylo duzo latwiej zaliczyc spina.

 

Tak BTW Jak sie odblokowuje inne auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...