Skocz do zawartości
yuucOm

"trzaski" Podczas Odtwarzania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Jak odtwarzam np. plik mp3 w Windows media player 10 to słysze często "trzaski" wydobywajace sie z głośnikow. Jak odtwarzam ten sam plik w innym playerze to ten problem niby znika. Dlaczego niby, ponieważ jak otwieram i przegladam strony to slysze podobne trzaski tylko "cichsze". NIe mam takiego problemy w grach. I patrzyłem, że to nie jest problem głośnikow bo kupiłem sobie własnie nowe a trzaski zostały. Moja karta to sb live 5.1 z winowymi sterami. Pliz help.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem jeszcze dodać, że mam 3 konflikty karty dźwiękowej z k.graf. Nie wiem może powinienem przełożyć k.dź w inny slot pci ?

 

PS. (moja plyta ma chipset via kt133)

1603449[/snapback]

Karty z tej serii nie lubia sie z kt133 ;) , pierwsze co to musisz pokombinowac ze slotami, pozniej ze sterownikami od karty, i pamietaj musowo o via 4in1, jak nic nie pomoze to bedzie zabawa z "via latency patch" albo innym ustrojstwem, urok starych chipow VIA :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie creativa jest taki auto updejt. Zkorzystałem z niego i "powniedzał" mi on, że nie trzeba zadnych nowych sterow bo mam juz najnowsze :/. Więc lipa. Mam 4in1 oczywiście. Pozostała mi tylko zawaba z "via latency patch". Co to takiego jest i skad to mozna sciagnąć i jak sie tego uzywac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na ostatnim :P i juz przkladalem do kazdego slotu (a jest ich 5, a właściwie 4 bo gpu zajmuje troche miejsca :P) i to tez nic nie dawalo :(. Więc powiedzcie mi, jak mozecie co to takiego "via latency patch" i skad to sciagnąć ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...